Şimdi Ara

İşte PES 2012'nin İlk Ekran Görüntüleri (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
959
Cevap
1
Favori
65.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: toutatis

Kardeşim kimse o heyecanda robinhonun yüzü nasıl olmuş yok totosu nasıl olmuş ona bakmıyor.

Pes Fifa tartışmam bile. Futbolcuların ne oynadığına bakın zaten Pes olduğunu göreceksiniz. Gerçek sahada futbol oynamış adam Fifa' ya bakmaz bile. Futbol topu top değil küçükken içine su veya kum doldurulmuş plastik toplar gibi. İsterlerse 5 boyut salsınlar fifa bu top fiziği ile her zaman sınıfta kalacak.

Yok artık diyorum Messi pesin kapağında olmasına rağmen fifa oynuyor bunu biliyormuydun ?
  • bahsettiğin modlar nedir bilmiyorum ama pes tede online master lig gibi çok uzun soluklu ve mükkemmel bir mod var.
    quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Fifa daki virtual pro ve Pro Club maçları olduğu sürece PES hava civadır benim için...PES ede gelirse bunlar o zaman düşünülür ama online da Fifa ile aşık atamayacağı için umudum yok..Tabii birde atmosfer var. PES te buda eksik.

Bu mod yüzünden fifa da başka kısma bakmıyorum bile.

Pro Ranked, Pro Club...
  • Ya ben bu teenage oyuncu grubunu anlamıyorum.Tam sizin yaştakilerin yapacağı yorumlar bunlar.
    Hiç bir PES fanı FIFA'ya laf etmiyor.Maşallah FIFA'cılar basmış gene burayı.

Biri Pes'te pas şut atamıyoruz oynanmaz der , biri pes kolay fifa pro işi der.Birinin bi dediği diğerini tutmaz.
    Akıllı yorumlar yapın birazcık
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Binboa]

Pes'i artık BAL modu için oynuyorum.Fifa'dan iyi olan tek yanı bu modu.Onun dışında manager,normal maç falan yaparken Fifa'dan şaşmam.Fifa 11 ile pc'de çağ atladı futbol oyunu,böyle oyun çıkarmaya devam ederse Fifa,Pes mes kalmaz.

Artık şöyle bir futbol oyunu gelsin lütfen

oyun süpermiş 7-8 yıl önce winning eleven oynadığımız zamanları hatırladım. bi pes ci olarak fifa oynayamıyorum, sarmıyor. pes desen eski havası yok. yıllar geçtikçe daha da geriye gidiyorlar resmen eski oyunları özler duruma geldik. yalnız pes 12 nin videosu biraz daha akıcı gibi geldi bana sanki eski winning eleven a daha benziyor gibi. umudum var bu oyundan. şu oyun gibi hızlı olsun, top fiziği iyi olsun, gol çeşitliliği olsun daha birşey istemem.

• Bizim orda Langırt 1 tl 3 günde 2 tl versem daha zevk alırım.Bence bu oyuna o kadar para vermeye gerek yok.Tabi zevkler ve renkler diyorum.
  • Yıllardır suratlar konusunda üstün olan pes bu işi dahada ileriye taşicak hiç bir girişimde bulunmadı yıllar önce yaptıkları işlemin aynısını yapmaya devam ettiler.Şu suratların rezilliği nedir arkadaş böyle bir ten kaplaması böyle başarısız bir capture olamaz. Köşeli suratlarımı eleştiriyim yoksa plastik gibi duran saçma sapan farklı tonlardaki ten kaplamasını mı? Fotoraftan capture üstüne ekstra bir 3d model ekleme felanda yok suratın her bi tarafı farklı renk robinho bildiğiniz resident evil 5 teki afrikalılar gibi duruyor.Verilen bu Pes 2012 ss leri görsel açıdan iyi durmuyor. Gameplay hakkındada artık video lar geldikten sonra konuşuruz tabi kesin konuşmak için video da yetmez demo yu bizzat oynamak lazım ki sağlıklı yorum yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reznov_Viktor

quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

quote:

Direk çöp.
    Ancak Türkiye'de satar onu da ps3 kafeler alır.

Tamam yarbay oldun da.

Bu seni ne ilgilendirir ki

İşte PES 2012'nin İlk Ekran Görüntüleri

Robinho

Bu da Robinho.
    Madem gerçeğe yakın bir oyun sunuyolardı buyrun size gerçeklik.

Yau bir bismillah de, oyun hakkında sadece daha 2 resim yayınlanmış, daha geliştirecekler kardeşim, ha 2011 de kiyaslama yaparsan face olayında pese kafa tutacak gücü yok fifanın

• Bir şey daha eklicem pes'de suratlar zımpara çekilmiş gibi özellikle zenci oyuncularda.

Beyazlarda daha sarıya yakın.
  • Robinho bildiğin Re5 zombisi
  • bu senede FİFA daha iyi
  • tamam sen müneccimsin anladım, yahu dur bi oyunlar piyasaya çıkmadan nasıl nu kanıya varıyorsun yayınlanan bir iki resimlemi? Yaş kaç bilmiyorum ama bırakın bu fanboylukları.
    quote:

Orijinalden alıntı: Sodalayn

bu senede FİFA daha iyi
  • artık PES'in showw zamanı geldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 31 Mayıs 2011; 20:53:39 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

quote:

Direk çöp.
    Ancak Türkiye'de satar onu da ps3 kafeler alır.

Tamam yarbay oldun da.

Bu seni ne ilgilendirir ki

Robinho

Bu da Robinho.
    Madem gerçeğe yakın bir oyun sunuyolardı buyrun size gerçeklik.

fena kapak olmuş böyle sert bi mesaja gerek yoktu:)))

• Bu sene hem fifa 11'i hemde pes 11'i aldım.Pes11 e başlarken inanın acaip zorlandım pas kordinasyonlarını bile zor beceriyordum.Ancak fifada tam tersine onlinede önüme geleni devirdim.Ve fifacıların tam tersine kolaya kaçmadım fifayı 1 hafta oynadım ve sattım.Su an Pese devam ediyorum ve öğrendikçe dahada keyifli hale geliyor.Hala fifayı zor diye kabullendirmek isteyenleri anlayamıyorum.Ve görsel açıdanda kesinlikle pes'in üstün olduğunu düşünüyorum.Pes 11 in tek eksiği lisanssız takımların olması.Fifada süper ligin olmasıda bir avantaj ama bütün adamlarında birbirine benzemesi hiçde iyi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozbaykuş

Bu sene hem fifa 11'i hemde pes 11'i aldım.Pes11 e başlarken inanın acaip zorlandım pas kordinasyonlarını bile zor beceriyordum.Ancak fifada tam tersine onlinede önüme geleni devirdim.Ve fifacıların tam tersine kolaya kaçmadım fifayı 1 hafta oynadım ve sattım.Su an Pese devam ediyorum ve öğrendikçe dahada keyifli hale geliyor.Hala fifayı zor diye kabullendirmek isteyenleri anlayamıyorum.Ve görsel açıdanda kesinlikle pes'in üstün olduğunu düşünüyorum.Pes 11 in tek eksiği lisanssız takımların olması.Fifada süper ligin olmasıda bir avantaj ama bütün adamlarında birbirine benzemesi hiçde iyi değil.

İki oyunuda alıp deneyenlerin tercihi nedense pes oluyor, ben dahil

• quote:

Orijinalden alıntı: Okaliptys

quote:

Bu sene hem fifa 11'i hemde pes 11'i aldım.Pes11 e başlarken inanın acaip zorlandım pas kordinasyonlarını bile zor beceriyordum.Ancak fifada tam tersine onlinede önüme geleni devirdim.Ve fifacıların tam tersine kolaya kaçmadım fifayı 1 hafta oynadım ve sattım.Su an Pese devam ediyorum ve öğrendikçe dahada keyifli hale geliyor.Hala fifayı zor diye kabullendirmek isteyenleri anlayamıyorum.Ve görsel açıdanda kesinlikle pes'in üstün olduğunu düşünüyorum.Pes 11 in tek eksiği lisanssız takımların olması.Fifada süper ligin olmasıda bir avantaj ama bütün adamlarında birbirine benzemesi hiçde iyi değil.

eski bir pesci olarak 2010 ve 2011'de ikisini de deneyip fifayı tercih eden biriyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: pape

tamam sen müneccimsin anladım, yahu dur bi oyunlar piyasaya çıkmadan nasıl nu kanıya varıyorsun yayınlanan bir iki resimlemi? Yaş kaç bilmiyorum ama bırakın bu fanboylukları.
    quote:

Orijinalden alıntı: Sodalayn

bu senede FİFA daha iyi

Acaba 2 senedir böyle diyen kişilerin fifa'ya geçmesi olabilirmi.

En fazla neyi değiştirecekler peki.

Ayrıca fifa 11'de 2 resim ile gösterildiğinde gelen oyun aynıydı.Aynı şey pes 11 içinde geçerliydi.Ayrıca ben fan'da değilim ben hangi oyundan zevk alırsam onu oynarım fifa'nın fanı olsam ne olur olmasam bir gelirim mi var.Yani bu yorumları objektif bir bakışla söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Immolatıon -- 31 Mayıs 2011; 21:29:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Okaliptys

quote:

Ben de iki oyunu aldım ve ikisini de oynuyorum.

• Yine cüzzamlı suratlar...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.