Şimdi Ara

İşte PES 2012'nin İlk Ekran Görüntüleri (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
959
Cevap
1
Favori
65.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: REAL MADRID

PES in oyun yapısı (yani gameplay) benim en sevdigim yönü, sonra renkler ve grafikleri güzel, futbolcu yüz modellemeleri mükemmel, oyun içinde hafif bi plase golünde bile filelere degen top PK noktasına kadar geri sekmiyor öyle balon fizigi degil, top fizigi kullanılmış oyunda

Şu gameplay dışında haklı olduğunuzu düşünüyorum ama gameplayde pesin neresi üstünki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

quote:

PES in oyun yapısı (yani gameplay) benim en sevdigim yönü, sonra renkler ve grafikleri güzel, futbolcu yüz modellemeleri mükemmel, oyun içinde hafif bi plase golünde bile filelere degen top PK noktasına kadar geri sekmiyor öyle balon fizigi degil, top fizigi kullanılmış oyunda

Şu gameplay dışında haklı olduğunuzu düşünüyorum ama gameplayde pesin neresi üstünki ?

Yapay değil en azından , arada peside alıp deneyin, her yıl fifayı alarak pesi kötülmekten belki vazgeçersiniz.

• Zaten hiç bir beklentim yok bu sene ve önümüzdeki 2 sene boyunca diyelim...
    Fifada 5 maç yapıyoruz ambians güzel çok zevkli ve yumuşak fizik...
    Pesde 1 maç yapamıyoruz atmosfer yok bişe yok oyun kalas...

Pes eğer gerçekten oyununa değer vermek istiyorsa şikayetleri inceleyip serinin pes6 oyun motoruna bir baksın...
    Şuanki sistemde gerçekten pesin yapacak birşeyi yok...
    PES 2009 - 10 - 11 de bariz değişikliklerle kapımızı çaldı...
    Ancak FIFA her sene fiziği değiştirdi...
    Bu fizik 07 - 08 serisinde bariz farklı olmasada 09 - 10 - 11 birbirinden değişik oyun hem grafiksel hemde fizik olarak değişik oyun sergiliyordu...
    Ancak PES'den gerçekten hiçbir umudum yok... Artık birşey yapamadıklarına inanmaya çalışıyorum... Sadece Grafik ARGE işe el atıyor...
  • Merak ettiğim bir şey var. Fifa Fanları Fifa'yı mı daha çok seviyor yoksa PES'den mi daha çok nefret ediyor. Fifa12 konusunda bu kadar çok fifa fanı yok enteresan birşey. Altıüstü oyun işte nedir bu kendini tatmin sevdası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkunbjk -- 31 Mayıs 2011; 13:57:27 >
  • Tarz meselesi diyebiliriz buna aslında, Fifa yı o kadar denedim, gameplay bana buz pistinde balon sektirme oyunu gibi geliyor, tam anlatamadıgım bi gariplik var oyunda, renkler zaten sulu boya, tipler de kimin kim oldugu belli degil, full lisanstan bahsedilen bi oyunda bazı formalar bile hatalı, biz edit yamalarla bile daha iyi full lisans yapıyoruz, oynayana saygı duyarım ama her yönden PES i seviyorum ben
  • quote:

Tarz meselesi diyebiliriz buna aslında, Fifa yı o kadar denedim, gameplay bana buz pistinde balon sektirme oyunu gibi geliyor, tam anlatamadıgım bi gariplik var oyunda, renkler zaten sulu boya, tipler de kimin kim oldugu belli degil, full lisanstan bahsedilen bi oyunda bazı formalar bile hatalı, biz edit yamalarla bile daha iyi full lisans yapıyoruz, oynayana saygı duyarım ama her yönden PES i seviyorum ben

Aynen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • görüntüden çok oyuna çalım atmayı koysunlar millet ya real madrid seçiyo ya barcelona ...normal adamlar ile kimse geçilmiyor yanına birisi geliyo direk alıyo ayrıca çok saçma hakem hataları var tam top çıkçakken kaymaya hiçbir kart fual yok ama sakatlanma var ...seneden seneye iğrençleşiyo görüntü güzel oyun fıs oluyo pes 2009 da servet bile 3-4 adamı çalıma dizerdim nerde o günler... pes 2010 da eto ile koşarak boş kaleye her maç 2-3 gol atardım
  • quote:

Tarz meselesi diyebiliriz buna aslında, Fifa yı o kadar denedim, gameplay bana buz pistinde balon sektirme oyunu gibi geliyor, tam anlatamadıgım bi gariplik var oyunda, renkler zaten sulu boya, tipler de kimin kim oldugu belli degil, full lisanstan bahsedilen bi oyunda bazı formalar bile hatalı, biz edit yamalarla bile daha iyi full lisans yapıyoruz, oynayana saygı duyarım ama her yönden PES i seviyorum ben

Aynı şekilde peste bana bir garip geliyor,en sevmediğim noktaları animasyon,spiker,ambians birde istediklerimi yapamıyorum tam olarak oyunda bir sistem yok gibi dandun oynanıyor gibi geliyor banada

• quote:

Orijinalden alıntı: [Binboa]

Adamlar Ps 2 ye çok sağlam oyun yapmış gerçekten. Şu oyunun motorunun olduğu gibi satın alsa pes, bundan çok daha fazla satar kesinlikle.
  • Fifa daki virtual pro ve Pro Club maçları olduğu sürece PES hava civadır benim için...PES ede gelirse bunlar o zaman düşünülür ama online da Fifa ile aşık atamayacağı için umudum yok..Tabii birde atmosfer var. PES te buda eksik.

Bu mod yüzünden fifa da başka kısma bakmıyorum bile.

Pro Ranked, Pro Club...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 31 Mayıs 2011; 14:58:58 >
  • http://www.youtube.com/watch?v=06u9mAuRP7w

ben bu oyunun atmosferini özledim :S
  • pes 2011 Türkçe versiyonu benı yenı nesıl cıkana kadar ıdare eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluedevil86

fifacılarıda gördüm.

yok ps3te fifa başkaymış falan filan.

zevk yok bi kere fifad. sürekli hayvan gibi press kombinasyonuna abanacaksın. bunun nesinden zevk alıyorlar ?

pes hala en iyisi.

bakalım 2k futbol oyun piyasasına el atsın, alternatifler çoğalsın.

Şu fifada bir tek bütün liglerin olması iyi diğer bakımdan cırt fifa oynarsam pcde oynarım geçen fifa 2011 arkiden aldım 2 gün takılayım dedi kırcaktım bu kadar saçma bir oyun yoktur. Analoglarla yönlendirme zaten berbat . Fifa en sevdiğim özellik hızlı koşması çok gerçekçi . Pes12 de türkiye ligi . almanya ligi . portekiz ligi adam akıllı bütün stadlar olsa fifa ağzıyla kuş tutsa geçemez.

• Turkiyeyi portekizi falan bi kenara birak, once premier ligin lisanslarini alsin pes
  • Ama 1 FIFA degil
  • pesin fifaya fark attıgı tek nokta menü ve arayüzleri içeriği rahatlıkla bunu söyleyebilirim 2012 olarak mimik olayını pes halletmiş demek erken olur ama resimlerde bunu gördügümüzü söyleyebilirim.fifanıın PC ye üvey evlat muamelesi yapması PC platformunda pes için bi avantaj saglıyor ama çok çalişması lazım pes 2011 ve öncesine baktıgımızda oyuniçi realizim futbolcuların koşu depar başta olmak üzere bu animasyonlarda ve tabiki fizik kurallarını alt eden bir futbol oynananışı konularında fifasının nalını toplayan pes, bunların yanı sıra forma ve sortlara gercekte oldugu gbi bi efekt katsa sevşiye atalar diye düşünüyorum... özetle pesin menüsü arayüzü içerigi fifanın grafik ve oynanışı dyorum
  • quote:

En son 09 oynadın galiba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reznov_Viktor

Direk çöp.
    Ancak Türkiye'de satar onu da ps3 kafeler alır.

Tamam yarbay oldun da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

quote:

Orijinalden alıntı: Reznov_Viktor

Direk çöp.
    Ancak Türkiye'de satar onu da ps3 kafeler alır.

Tamam yarbay oldun da.

Bu seni ne ilgilendirir ki

İşte PES 2012'nin İlk Ekran Görüntüleri

Robinho

İşte PES 2012'nin İlk Ekran Görüntüleri

Bu da Robinho.
    Madem gerçeğe yakın bir oyun sunuyolardı buyrun size gerçeklik.

• Kardeşim kimse o heyecanda robinhonun yüzü nasıl olmuş yok totosu nasıl olmuş ona bakmıyor.

Pes Fifa tartışmam bile. Futbolcuların ne oynadığına bakın zaten Pes olduğunu göreceksiniz. Gerçek sahada futbol oynamış adam Fifa' ya bakmaz bile. Futbol topu top değil küçükken içine su veya kum doldurulmuş plastik toplar gibi. İsterlerse 5 boyut salsınlar fifa bu top fiziği ile her zaman sınıfta kalacak.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.