Şimdi Ara

İşte PES 2012'nin İlk Ekran Görüntüleri (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
959
Cevap
1
Favori
65.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumdaki liseli bebelerin her konuya atlayıp şu PES serisini kendi aklınca kötülemesi, mesaj yazma şeklinde gıcık edici tavırlar, bildiğini herkese zorla kabul ettirme baskısı, gerekirse PES oynayanlara kişisel hakaret, ve herşeye rağmen bunları es geçen sözde yöneticiler...

bölüm yetkilisi de Fifacı, ama PES konusunu bombalamaya gelmiş
  • Konami DS'e yaptığı gibi 3DS'e de yapacak galiba.
    DS'e sadece PES 2006 çıktı 3DS'e de sadece PES 2011 çıkacak. :(
  • Yahu daha 2 tane resim yayınlanmış, o bile geniş çaplı paniğe yolaçmaya yetmiş. Size ne Pes 2012 iyi mi olacak, kötü mü? Nasıl olsa Pes daha iyi olsa bile gidip yine Fifa oynayacaksınız, e sizin yorumlarına kanıp da Pes oynamayı bırakacak futbolsever de yok çok şükür. Herkes gitsin sevdiği oyunu oynasın.
  • Resimlerde pek bi fark göremedim
  • Bu senede pek fazla bir şey olmayacak gibi PES'te.
  • oyun türkçe dublaj olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: stun

pesin her serisinde grafıkler daha iyiyken... incelemerde bıle fifadan daha iyi grafıklere sahip oldugu bahsedılıyorsa .. bu nasıl bir fanboyluktur... pes in grafıgıne laf atmak.. oynanışa ne derseniz diyin.. ama grafıge hiçbirşey diyemessiniz..

kardeş demekki oyunun uzmanları anlıyo ve fifaya veriyolar sende kendini kandırmayı bırak robot gibi grafikler yağmur yağıyo ıslanmıyolar robot gbi ifadeler benzetirler ama fif kadar deil
  • Robinho maymuna dönmüş.Pes yine vasat,yine vasat!.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

oyun türkçe dublaj olucak

bilgi nerden kardeş sağllamı? türkçe dublaj!!!!!!! eminmisin. sadece türkçe dil seçeneği olmasın?
  • resımlerden pek bırsey cıkarılamaz ama pes 11 cok kotuydu bana gore. Pes 10 daha ıyıydı. FIFA devam bu sene de
  • Porto'nun çıkışı kadar etkili bir çıkış beklemiyorum ben pes'ten . Fifa yine her zamanki gibi barcelona etkisi yapıcaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImNoTReaL_

resımlerden pek bırsey cıkarılamaz ama pes 11 cok kotuydu bana gore. Pes 10 daha ıyıydı. FIFA devam bu sene de

katılıyorum
    we 3 ten beridir pes oynarım son yıllarda kötüye doğru gidiyor nitekim pes 11i elden çıkarıp yeniden pes 10 edindim bu yıl fifa alacağım artık ona şans vermek gerek
  • PES 2011'de pasların şiddetini sürekli ayarlamak oyunu yavaşlattı bence seri paslar atamıyordum. üstüne birde her topa manuel yön veriyorsun iyice yavaşlıyor. umarım bu sorunu çözerler.
  • 2011 in kralı fifa 2012 de yine fifa gibi gözüküyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

quote:

bilgi nerden kardeş sağllamı? türkçe dublaj!!!!!!! eminmisin. sadece türkçe dil seçeneği olmasın?

Ben yine sadece Türkçe dil desteği olacağını düşünüyorum.Spiker eklemezler oyuna.
  • forumu yin€ v€l€tl€r basmış. yin€ fifa p€s kavgası? €a il€ konami kıçınla gülüyodur h€rhal .siz hiç gördünüzmü dogan bir çocugun h€m€n yürüdügünü bırakında €m€kl€sinl€r biraz ikisid€ n€rd€n n€r€y€ g€ldi ilk cıkan fifa n€rd€ şimdiki n€rd€ aynısı w€ s€risi konami içinde gecerli .. €skid€n fifa g€rc€kd€n berbat bi oynayışı vardı ama bu sene gercekden oyun güzel pes de güzel aslında ama oynayış diyer serilere göre pas sistemi degişik oldugu için bir çok kişi sevmedi bende dahil seven var sevmeyen var adamlardan acayipde güzel bi oyun beklemek bence yanlış çünküdiyelim adamlar süper bi oyun çıkardı e ondan sonraki yıl ne yapıcaklar bu bir satış starejisi.
  • konami yeni nesilde beceremedi futbol işini.. kendileri bile kabul dediler fifa yı yakalamaya çalışacağız diye hala burda pes daha iyi diyenler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

O nasıl Robinho öyle ?

sivas-fb maçında, sivas 1-1 yaptığı zaman emrenin suratı nasılsa robinhonun suratı da aynı olmuş.
  • BSC Misafiri
    30.05.2011 22:08:55

pes 11 incelemesini aç... incelemeyi dinle... orada pesin grafıkleri fifadan daha iyi olmuş veya buna benzer bi kelıme var kendını çok bariz belli ediyor aç bak buna...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

quote:

Ben yine sadece Türkçe dil desteği olacağını düşünüyorum.Spiker eklemezler oyuna.

bencede. ama olsa çok iyi olur haaa. italyanca spiker var mesela orjinalinde.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.