Şimdi Ara

İşte PES 2012'nin İlk Ekran Görüntüleri (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
959
Cevap
1
Favori
65.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafe işletip FIFA oynanmıyor diye şikayet edenler, oraya FIFA'yı iyi oynayan birkaç elemana birkaç hafta oynatsın bakalım neler oluyor. Sistematik dayatma olması lazım yoksa millet futbol kelimesini unuttu PES kelimesini ezberledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku-s

quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

5 YILDIR PS3 CAFEM VAR HER YIL YOK FİFA ÖLE FİFA BÖYLE OLDU DİYORLAR HER YILDA ALDIM OYUNU HEP ELİMDE KALDI FİFA 11 LE PES 11 AYNI GÜN GETİRDİM BEN HARİÇ KİMSE AÇTA BAKAYIM BİLE DEMEDİ İŞ YERİME GÜNDE EN AZ 300 OYUN TUTKUNU GELİYOR GERİSİNİŞ SİZ DÜŞÜNÜN

Tipik pes fanboy?!?!?!

Tipik fifa fanboy !!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

Kafe işletip FIFA oynanmıyor diye şikayet edenler, oraya FIFA'yı iyi oynayan birkaç elemana birkaç hafta oynatsın bakalım neler oluyor. Sistematik dayatma olması lazım yoksa millet futbol kelimesini unuttu PES kelimesini ezberledi.

o kadar masrafa zahmete ne gerek var ? Millet istediğini oynuyor işte,ya fifa oynayanlar cafeye gitmiyor ya da çoğunluk pes oynuyor sen seç ama mantıklısı olsun mümkünse
  • herkes pese bok attığı için değil pese yeterince şans verdiğim için bu sene ilk defa fifa alabilirim tabi önce 2 oyunda çıksın değerlendirmelere bakıp alıcam
  • pes öldü gömeni yoktu bu sene fifa sağlam gömücek
  • profosyonel robot soccer olsun adı
  • CHAKALLLL
    Bir 10 sene geriye gidersek daha Winning Eleven'ı evinde PS'i olanlardan başka kimse bilmiyordu. Herkes kötü olduğu halde FIFA oynuyordu. Şimdi herkes PES'i ezberledi kötü olduğu halde oynamaya devam ediyor. FIFA'nın adı çıkmış 9'a inmez 8'e. Bir kere PC'den ve PC'nin yaygın oluşundan dolayı herkes FIFA'yı kötü tanıdı. Öyle ki PC' versiyonunu yapan ekip bile farklıydı. (PES'in yükseldiği dönemde bilhassa) Her ikisinin de oynatılması gerekir. Konami bile itiraf ediyor "bu defa FIFA'yı yakalayacağız" diyor. Uzun lafın kısası Konami'ye NextGen iyi gelmedi.
  • Her iki oyununun 2012 oyununa sahibim, pesin gerçekliği peste o stadın büyüklüğü gerçekliği inanılmaz sunuluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okaliptys -- 30 Mayıs 2011; 20:02:53 >
  • Robinho'ya bak kuşum aydına dönmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okaliptys

Her iki oyununun 2012 oyununa sahibim, pesin gerçekliği peste o stadın büyüklüğü gerçekliği inanılmaz sunuluyor.

2011 dicektin galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

CHAKALLLL
    Bir 10 sene geriye gidersek daha Winning Eleven'ı evinde PS'i olanlardan başka kimse bilmiyordu. Herkes kötü olduğu halde FIFA oynuyordu. Şimdi herkes PES'i ezberledi kötü olduğu halde oynamaya devam ediyor. FIFA'nın adı çıkmış 9'a inmez 8'e. Bir kere PC'den ve PC'nin yaygın oluşundan dolayı herkes FIFA'yı kötü tanıdı. Öyle ki PC' versiyonunu yapan ekip bile farklıydı. (PES'in yükseldiği dönemde bilhassa) Her ikisinin de oynatılması gerekir. Konami bile itiraf ediyor "bu defa FIFA'yı yakalayacağız" diyor. Uzun lafın kısası Konami'ye NextGen iyi gelmedi.

Fifanın gelişimini gerçekten takdir ediyorum ama unutmayın ki Fifa Pesleşerek buraya geldi ve gidiyor.. Evet baktığımızda Fifa'nın Pes'e göre daha gerçekçi bi oyun yapısına sahip olduğunu bi Pesçi olarak bende kabul ediyorum.. Kaldı ki Pes 11 de Fifa 11 de aldım,oynadım.. Ama Fifa çok sıkıcı be arkadaşlar; Eğer bir arkadaş ortamında işi bilenlerle oynuyorsanız o zaman ok ama benim gibi single takılıyorsanız Pes'te ki eğlence Fifa da yok.. Online olarak baktığımızda da Pes'in "online master ligi" başlı başına bi dünya zaten Fifa'da maçları galip getirmek gibi tek düze ve amaçsız bi hedef var sadece.. Yani Pes'in eğlenceli oyun yapısı ve oyun modları Fifa'nın gerçekçiliğine ağır basıyor BENCE Ve artı not; Şampiyonlar ligi ve Uefa avrupa ligi lisansını,Fifa'nın yüzleri ve güçleri alakasız oyuncularla kurduğu lig ve forma lisansına (büyük ligler hariç) tercih ederim; zaten yamalarla Pes te ki o sorun da halloluyor.. Burda tabiki kimse kimseyi ikna edemicek aslında boşa konuşuyoruz :) herkes sevdiği oyunu oynasın işte zevk meselesi sonuçta.. Fenerbahçe'de Alex var diye GS'li bi adamı Fenerli yapamam ya

• Fena değil
  • Ulan durun daha hiçbirisinin demosu yok ortalıkta ne yaygaracısınız lan.
  • Bence de beyler sadece 2- 3 screenshot var. Biraz abartıyorsunuz bence.
  • O Zenci Robinhomuydu:D Farkedemedim.
  • Aynı dışkının laciverti :/ Fifa4ever..
  • Futbolcu Modellemelerıne dıyecek yokta. Surat ıfadelerı futbol oyunundan cok korku oyununu andırıyor
  • bu sene fifa önde
  • pesin her serisinde grafıkler daha iyiyken... incelemerde bıle fifadan daha iyi grafıklere sahip oldugu bahsedılıyorsa .. bu nasıl bir fanboyluktur... pes in grafıgıne laf atmak.. oynanışa ne derseniz diyin.. ama grafıge hiçbirşey diyemessiniz..
  • pese devam edenlere baksınlar fifamı daa fazla satmş pesmi fifannmı ortalamaları yksek pesinmi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.