Şimdi Ara

İşte PES 2012'nin İlk Ekran Görüntüleri (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
959
Cevap
1
Favori
65.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bluedevil86

fifacılarıda gördüm.

yok ps3te fifa başkaymış falan filan.

zevk yok bi kere fifad. sürekli hayvan gibi press kombinasyonuna abanacaksın. bunun nesinden zevk alıyorlar ?

pes hala en iyisi.

bakalım 2k futbol oyun piyasasına el atsın, alternatifler çoğalsın.

2k sadece amerikan sporlarını konu alıyo sğpor oyunlarında dikkat et nfl mlb nba Ncaa football falan soccer (bildğimiz futbol) gelme ihtimalleri çok zor
  • Aynı tas aynı hamam.
    Fifa akar.
  • Ekran görüntülerinden anladığım kadarıyla,PES oynanış olarak Fifa'dan daha iyi.Animasyonlarda Fifa az da olsa üstün.Hakem hataları ve seyirci tepkileri hemen hemen aynı gibi.

4-5 ekran görüntüsü daha gelirse,puan verebilirim ama,şimdilik bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Ekran görüntülerinden anladığım kadarıyla,PES oynanış olarak Fifa'dan daha iyi.Animasyonlarda Fifa az da olsa üstün.Hakem hataları ve seyirci tepkileri hemen hemen aynı gibi.

• bu senede kötü olursa seneye konami başka oyun yapar herhalde
  • Yıl 2011 ben hala pes6 oynuyorum Pes 6 dan başka futbol oyunlarından zevk alamıyorum nedense bu pes 2012 den hiç umudum YOK.
  • Her nekadar FIFA'cı olsam da şu konuda FIFA falan denmesi hoş olmuyor.
  • quote:

Ekran görüntülerinden anladığım kadarıyla,PES oynanış olarak Fifa'dan daha iyi.Animasyonlarda Fifa az da olsa üstün.Hakem hataları ve seyirci tepkileri hemen hemen aynı gibi.

• yeter ulan fifacılar basın gidin konudan, millet adam gibi tartışıp sohbet edemeyecekmi ben hem fifayı hemde pesi seviyorum ama fanlığın alemi yok zamanında bende fanlık yaptım ama bunun bir getirisi yok o yüzden oyunları kendi konularında tartışalım pes konusunda pes fifa konusunda fifa
  • evet sayın seyirciler bugün fifa fanboyların pes 2012 nin ilk kez yayınlanmış sadece ve sadece 3 fotoğrafı için , evet sadece 3 fotoğrafı için fanboyluğa yeni bir soluk getirerek 20 sayfalık aşağılayıcı ve tahrik edici yorum yazmayı başardılar.Bu saldırının önümüzdeki ekrangörüntülerine kadar süreceğini düşünüyoruz.Pes severlerden tek isteğimiz bulduğu bir dolap , çekyat altı bir yere saklanması ve oyun çıkana kadar beklemeleri , aksi takdirde master fanboylar hırsını alamayıp sizede saldırabilir.

Not : yanınıza el feneri ve erzak almayı unutmayınız ve sakın pes 2012 den umutla söz etmeyiniz iyi günler...
  • quote:

• arkadaslar ps3 cafe ısleten bırı olarak 2012nınde fıfadan yana olucagını soyluyorum pes bocaladı fıfa cıkısta
  • quote:

• peside simülasyon yaptiniz ya helal olsun
  • quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eponine -- 1 Haziran 2011; 18:14:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: P@ntera

evet sayın seyirciler bugün fifa fanboyların pes 2012 nin ilk kez yayınlanmış sadece ve sadece 3 fotoğrafı için , evet sadece 3 fotoğrafı için fanboyluğa yeni bir soluk getirerek 20 sayfalık aşağılayıcı ve tahrik edici yorum yazmayı başardılar.Bu saldırının önümüzdeki ekrangörüntülerine kadar süreceğini düşünüyoruz.Pes severlerden tek isteğimiz bulduğu bir dolap , çekyat altı bir yere saklanması ve oyun çıkana kadar beklemeleri , aksi takdirde master fanboylar hırsını alamayıp sizede saldırabilir.

Not : yanınıza el feneri ve erzak almayı unutmayınız ve sakın pes 2012 den umutla söz etmeyiniz iyi günler...

katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: el dyablo

peside simülasyon yaptiniz ya helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: el dyablo

peside simülasyon yaptiniz ya helal olsun

Fifami simulasyon renktaş? ^_^
  • forever pes
  • quote:

Ekran "GÖRÜNTÜLERİNDEN" anladığım kadarıyla pes oynanış olarak daha iyi diyor ahuahuahuahua görüntüden oynanış çözüyoruz olaya gel
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.