Şimdi Ara

İşte merak edilen kaleci!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Beşiktaş'ta gündem kalecilere döndü. Runje, Murat Şahin ve Korcan'dan sonra şans doğan Erdem Köse taraftarlar için tam bir kapalı kutu.

Beşiktaş'ın 17 yaş altı takımında forma giyen Erdem Köse'nin kaleye geçip geçmeyeceği, kulüp doktoru Ayhan Optur'un Murat Şahin konusunda vereceği rapor doğrultusunda netlik kazanacak.

Bugün İrfan ile Beşiktaş'a profesyonel sözleşme imzalayan Erdem 1990 doğumlu. 17 yaşındaki kaleci 1.83 boyunda ve 78.kg ağırlığında. Erdem, bu sezon PAF Ligi'nde 7 maçta görev yaparken 4 gol yedi. 1989 doğumlu İrfan ise aynı ligde 15 maçta forma giyip, kalesinde 19 gol gördü. Bugün A takımla idmana çıkan Erdem'in oldukça heyecanlı olduğu gözlenirken sakatlığı devam eden Murat Şahin de salonda çalıştıktan sonra takımla beraber idmana çıktı. İdmanı izleyen basın mensuplarının bütün gözü de genç kaleciler üzerindeydi.

RUNJE'DEN YARDIM

Tedbirli olarak PFDK'ya sevk edilen Vedran Runje, antrenman sırasında genç kalecilerle yakından ilgilendi. Antrenmanın ilk bölümünde 3 kaleci, kaleci antrenörü Erdinç Erol yönetiminde çalışırken, Runje sık sık genç kalecilere uyarılarda bulunarak, yapmaları gereken hareketleri gösterdi. Bu arada, profesyonel sözleşmesi bulunmayan Erdem'le bugün profesyonel sözleşme imzalandığı bildirildi. Öte yandan, antrenman sırasında Gökhan Zan, bir ara Runje'den kaleci eldivenlerini alarak, "Sen yoksan ben kaleye geçerim" diye espri yaptı.

MURAT, FİZYOTERAPİST EŞLİĞİNDE ÇALIŞTI

Beşiktaş'ta sakatlığı bulunan yedek kaleci Murat Şahin ise fizyoterapist eşliğinde çalıştı. Kulüp doktoru Ayhan Optur, Murat'ın Antalyaspor maçında forma giymesinin zor olduğunu ifade ederek, "Bugün fizyoterapist eşliğinde çalışacak. Yarın yapacağımız kontrollerden sonra Antalyaspor maçında forma giyip giyemeyeceğine karar vereceğiz" dedi.

Öte yandan Teknik direktör Jean Tigana yönetiminde, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanda, futbolcular pas çalışmasının ardından, savunma ve hücum varyasyonları çalıştı. Siyah-beyazlılar, çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Sakatlıkları bulunan İbrahim Üzülmez ve Mustafa Doğan kondisyoner eşliğinde çalışırken, Ali Güneş ve Koray da takımdan ayrı çalıştı. Koray'ın yarın takımla birlikte çalışacağı bildirildi. Siyah-beyazlılar, yarın basına kapalı yapacakları antrenmanla Antalyaspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

Kaynak: Lig TV[/B]

• bu genç kardeşlerimize gerekli desteği cumartesi vereceğiz kimsenin şüphesi olmasın ordayız...
  • kolay birşey değil daha 17 yaşında ve bir anda inönü'de maça çıkacağını öğreniyor hemde böyle riskli bir dönemde..sonuna kadar destek vermeliyiz kaledeki kartala!
  • Bu takımın kalesine golcüde geçti. Bu genç kardeşimizin Pancudan eksiği yok fazlası var.
  • korcan sakat garanti oynamayacak murat ise sezonu kapattığı daha önce açıklanmıştı çok büyük ihtimalle bu gençlerden biri oynayacak arkasındayız...
  • baki dururken boş iş bunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliss

baki dururken boş iş bunlar

kale önüne çam ağacı diksinler daha iyi dalları var hiç yoktan işe yarar
  • Bence bu genç arkadaş inönünün atmosferini kaldıramaz.Allah sonunu hayır etsin.

• bilemiorum ama bu durumda bile sampiyon oluruz.. fener 3.lüge
  • Niye maça bu kaleci çıkıcak ki?
  • Erdem Köse benim vallaha da billaha da
    abi ben galatasarayliyim ama boyle seyin varya ne bu yaaaaaa
    ama iyiki de fenerin kalecisi degilim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozckaraman

quote:

AYNEN +1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

• Olum sen antremana gitsene ne işin var burda.

quote:

Orjinalden alıntı: erdeminho
    Erdem Köse benim vallaha da billaha da
  • msn ver bakalım erdem dh kartalarınla konuş biraz
  • quote:

Kardeş sen eğer bizim kaleye geçeceksen başarılar ama bu kadar insan sana destek olmaya çalışırken senin "ben boyle seyin varya ne bu yaaa" demen bana pek inandırıcı gelmedi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: comennias

quote:

Kardeş sen eğer bizim kaleye geçeceksen başarılar ama bu kadar insan sana destek olmaya çalışırken senin "ben boyle seyin varya ne bu yaaa" demen bana pek inandırıcı gelmedi.

hakkaten bu yazı ne demek ben böyle şeyin
  • Arkadaşlar isim benzerliği. Arkadaşın ismi, bizim paf kalecimiz ile aynıymış anladığım kadarı ile. Ancak kendisi bir Galatasaray taraftarı olduğu için ''bu ne ya böyle'' demiş. Yani ''keşke adım Galatsaray'lı bir futbolcunun ismine benzeseydi ama hiç değilse Fenerbahçe'li birine benzememiş. Yine de iyidir'' demek istemiş.
  • killemall decoder gibisin
  • +sonsuz
    quote:

Orjinalden alıntı: ozckaraman

quote:

• quote:

koçum sen işine gücüne varsa bak yoksa yadırgadığın konu öncesi bi destur çek sonra beşiktaş dee
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.