Şimdi Ara

İşte karşınızda yeni Apple AirPods (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
8.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Apple a hasta olanlar olmasa, muhtemelen çoktan batardi

• Abd ve avrupa için normal fiyatlar. Türkiye'de iphone kullanmazsın olur biter birsürü çinli marka var tercih edilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında apple hastalığı biticek. Bu fiyatları eleştirmemek elde değil. Bir kulaklığa kablosuz diye 1000+ TL vermek ortalama 200$ desek ortalama altı ses kalitesine için müthiş bir fiyat.
    Eskisine indirim yap bari
  • Lan oğlum o kadar bekledik, hay sizin. Apple'dan soğudum yeminle.
  • Eskisinden hiç bir farkı yok Apple ne yaptın sen 😅

• Jabra elite 65t çok üstün dostum. Tavsiye ederim.

• Yeter artık ne açgözlü firma oldu apple yaw. geçen apple şeffat kılıf gördüm 50€... milleti keriz yerine koymaktan vazgeçmeli artık...

• Apple AirPods iyi bir müzik deneyiminden ziyade telefon
    ile uyumlu bir yardımcı aksesuar olarak değerlendiriyor
    olsa gerek ses kalitesi ucuz kulaklık seviyesinde

• şimdi gelir yine süper mükemmel diyenler
    hadi tamam kulaklığın pahalı olmasını anlarım da şarj kutusu nasıl 550 TL (yurt dışı fiyatı 80$) oluyor
    yahu kardeşim bunun maliyeti 20$ değildir. 20$ maliyeti olmayan zımbırtıyı 80$ gibi fahiş fiyata satmak nedir.
    ar-ge yapmakla olmuyor bu işler. ar-ge'ni yap. ar-ge'ni yaptıktan sonra çıkan ürünü de deki 40$ (hadi bilemedin 50$) ama eski airpods sahiplerine 30$.
    işte ben de o zaman helal olsun müşteriyi düşünüyor deyim. ama senin amacın milleti kazıklamak apple reis

• bbuzol kullanıcısına yanıt
    Kulakiçi bu ? Durmuyor ki hocam kulakta çok rahatsız ediyor beni. Airpod şuan için alternatifsiz ama beklemedeyim bakalım

• Comply foam kullanın. Çok memnun kalırsınız.

• Burda yorum yapan arkadaşlar Apple ın bir şirketten ziyade hayır kurumu olduğunu falan düşünüyorlar sanırım. Apple hep böyleydi böyle de olmaya devam edecek. Kendisini premium segment olarak konumlandırıyor. Ucuzu yok gardaş bizde böyle diyor yani. Nasıl ferrari ucuz araba yapmıyorsa buda onun gibi. Amerika’lının alım gücüyle kendinizi kıyaslamayın. Olay telefona gelene kadar hergün yediğiniz ekmekteki kar oranını starbucks ta içilen dandik kahvenin kar oranını hesaplayın bence. Serbest piyasa ekonomisi Apple sizi beni düşünmüyor parası olana hizmet ediyor. Paran yoksa androidde seçenek çok diyor

• bbuzol kullanıcısına yanıt
    Valla hocam yanlış anlama da bunlarla uğraşıcağıma alıp bi airpod rahatıma bakarım :) Şu xiaomi çıkardı da gene kulakiçi ne anlıyolar kulakiçinden ya. Yap aynısını işte çinlisin abi sen kopyalaman lazım. İnovasyon neyine senin , hazır inovasyonu al kullan 😁

• Sitivin cobsun kemiklerini sızlatıyorlar 🚬

• Arkadaslar bu airpodslarin kulakda durmasi nasil dusme felan kutudan cikan apple kulakliklar kulakda pek durmuyor cunki deneyen varmi.

• AirPods 2 seneye gelir, bu sadece güncelleme, iyileştirme olmuş.
  • Sony wf-1000x ses kalitesinde ezip geçerken buna para verilmez.

• Bunu yapmasam olmazdı :d
    İşte karşınızda yeni Apple AirPods
  • Saati EKG çekiyorken airpodsun da bu paraya kulaktan ateş ölmesini beklerdim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.