Şimdi Ara

İşte karşınızda OnePlus 6 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
4.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tum android telefonlar gozume ayni gorunuyorlar

• intel7mix kullanıcısına yanıt
    Tabi ki öyle. Normal şartlarda bu cihazların 300 400 dolar bandında olması gerekiyor. Maddi durumun iyidir alırsın başka. Velhasıl 5 6 bin lira bir telefona vermek hiç de mantıklı gelmiyor bana ki firma sahibiyiz. Çalışanların ellerinde iPhone x leri görüp garipsiyorum. Bu adamlar atomu parçalamıyor. Sadece Facebook Instagram vs. Yararlı tek iş görmedim daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spirituals kullanıcısına yanıt
    O işleri yapan 1500 TL'lik cihazda yapabiliyor ama "apple" demek için alan kişiler var

Aynı kişileri yakın çevremde de var

4 - 5 bin verince tozda kondurmuyorlar

Cihazına "TL" atacak parası olmayan bile var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

Almanya fiyatlarında vergiler dahildir ancak gördüğümüz Amerika fiyatlarında vergiler dahil değildir. Yani cihaz 620 dolar değil. 519-539 dolar bandından gelecek giriş modeli.
    Amerika'da kendi sitesinden alırsan vergi alınmıyor. Zaten başka yerlerden almak da çok mantıklı değil resmi anlaşması olmadığı için. Onun dışında 5T $499 olarak girdi. Bunda fiyatı bir anda $620 yaparlarsa zaten ellerindeki marketi bile kaybederler diye düşünüyorum. O yüzden bu aralıkta gelebilir bence de.
  • Amazon Almanyada 8+128 lik versiyonu 570 6+64 versiyonu 520 dolar olarak sızdırılmış. Telefon piyasasına göre makul görünüyor
  • Arka tarafı oval telefon mu kaldı artık ya! Uyduruk Çin telefonlarına benzemiş arka taraf. 1000 Lira olsa kullanmam bu telefonu şekil itibari ile. Ayrıca feci pahalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oneplus6 6/64 529$, 8/128 579$, 8/256 629$

en fazla 550 dolardan başlar DEMİŞTİM. mirror black 256gb siparişi veriyorum siteye koyduklarında.

2850TL + 170TL kayıt parası. s9 plus 256gb nin nerdeyse yarı parası. mis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD

oneplus6 6/64 529$, 8/128 579$, 8/256 629$

en fazla 550 dolardan başlar DEMİŞTİM. mirror black 256gb siparişi veriyorum siteye koyduklarında.

2850TL + 170TL kayıt parası. s9 plus 256gb nin nerdeyse yarı parası. mis.
    Türkiye ye nasıl gelecek. Tanıdık mı var?

• Aylardır 750 dolar Kanada doları diye bağırıyordum ancak her haberde 750 dolar fiyat etiketiyle gelecek diyordunuz. Ve 256lık model 629 dolardan satılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

Bence bunun farkındalar ve sızan fiyatlar gereçek değil, hatırlayın, S9 için de 950 dolardan 1200 dolara kadar fiyatlar sızmıştı, nihayetinde 720 dolardan çıkmıştı. Bunlar şirketlerin kendi politikaları bile olabilir, yüksek fiyat beklentisi oluşturup düşük fiyattan piyasaya sokarak insanları telefonu almaya ikna ediyorlar diye düşünüyorum. Bence Oneplus 6'nın fiyat seviyesi 500-550 dolar civarında kalacak, daha da altta çıkmasını isterdim fakat bu özelliklerle çok zor. Tabi en alt seviyesi bile 8 GB ram ile çıkarsa, 6 GB Ram versiyonu olmazsa başlangıç fiyatı 600 doları dahi zorlayabilir.
    Ne demiştim 2 gün önce? 6GB ram versiyonu olursa 500-550 dolar arası olacak demişim, tam da 529 dolardan çıktı :)

• Uzun zamandır telefon alacağım fakat sürekli erteliyorum. Huawei P20, S9 derken; OnePlus 6’ya karar kıldım. Türkiye fiyatı uygun olursa tabii.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte karşınızda OnePlus 6

6+64 gb 2999 TL

8+128gb 3199 TL

8+256gb 3499 TL

Fiyatlar bu şekilde olacaktır. Maalesef öyle kötü bir ekonomimiz var ki fiyatları 5,20 TL ile çarparken başımızdaki adamlardan utandım ve tiksindim.

Hakedildiğimiz gibi yönetiliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gene çentik!! Şu üst kısmı düz yapsanız tam alınacak telefon olurmuş

• qkhn83 kullanıcısına yanıt
    Tabiki de var. Haftada 1 çine gidip gelen temsilciler var biri getirir elbet =) en son tr den aldığım cihaz note2. Tr piyasasından telefon almam. Alanada mani olmam =) (bi mi6 çöpü aldım gerçi ama onu geri aldığım paraya sattım)

• Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. OnePlus yerelleştirme yapıyor. Euro dolar kurunu çarpmak doğru değil ama editörler anlayamadı. Neyse kulaklık alırız bide 😂

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    64 fiyatı belki ama 256 olanı 3.5 a satmaz tr simsarları. En az 4k isterler. Tanıdık varsa kendiniz alın. Paranızı kaptırmayın bu fırsatçılara.

• Isterse bedavadan verilsin yine de almam.Herkes cihazi ovmus ama server’ina kullanici verilerini kaydeden, hakkinda milyon tane dava acilan, sonra evet biz yaptik ama soz bi daha yapmicaz diyen one plus degilmiydi ? Yoksa ben mi yanlis hatirliyorum ?

Nedense kimse bu konudan bahsetmemis.Kimse satin aldigi mali kotulemek istemez tabi..

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepestSea

Isterse bedavadan verilsin yine de almam.Herkes cihazi ovmus ama server’ina kullanici verilerini kaydeden, hakkinda milyon tane dava acilan, sonra evet biz yaptik ama soz bi daha yapmicaz diyen one plus degilmiydi ? Yoksa ben mi yanlis hatirliyorum ?

Nedense kimse bu konudan bahsetmemis.Kimse satin aldigi mali kotulemek istemez tabi..
    Google senin bilgilerini daha telefonunu ilk kullanmaya başladığın an kabul ettiğin anda kaydetmeye başlıyor. Apple, parmak izi toparladı şimdi de insanların yüzünü kaydediyor.

Bir tek oneplus mı yapıyor bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WB

Tum android telefonlar gozume ayni gorunuyorlar
    Peki ya iphonelar? Androidlerin en azından arayüzleri farklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD

Aytıca ne ithalatçı garantisi? Ben direkt OnePlus ın sitesinden aldım 3 cihazımıda. 256gb cihaz için 750 dolar +150tl kayıt 3.5bin tl gayet makul mevcut şartlarda. Aynı kapasitedeki cihazı apple ve samsungun kaça verdiği ortada. Boş yapmayın para benim tercih benim. Apple a 1200 dolar samsunga 1100 dolar vereceğime OnePlus a 750 dolar veririm net. Hemde cihazının her koşulda yurtdışında olsalarda arkasında duran, yazılımsal sorunlarıla ilgilenen bi firma. Senede 2 kere değil her ay güncelleme veren, 2 sene dolunca güncellemeyi keameyen bir firma. Tercih edersin etmezsin ne s9 ne op6 alacak para yok anca boş laf. Edit:dolar kurundaki değişim beni bağlamıyor ben zaten dolar maaş alıyorum. Tl dönüşümleri umrumda değil ;)
    galaxy s9+ 128gb dual sim 4100tl ye aldım haber vereyim dedim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.