Şimdi Ara

İşte karşınızda HTC'nin yeni amiral gemisi HTC U 11 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
6
Favori
12.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: daniska

bu telefonda turkce dil yok mu acaba? yurt dışından (tayland) getirtmeyi düşünüyorum, uzak doğu olan model 6gb/128gb modeli bulunuyor orda. dil sorunu yaşar mıyım? tesekkurler

Türkçe dil malesef 128 gb modelinde yok ben uygulama ile türkçe dil sorununu çözdüm ama az biraz hafuzda kullandım su altında 7-8 kez 6-7 saniye kaldı sonrasında malesef ön kamera ve arka kamera buğulandı şuan 5-6 saat geçti halen buğulu bir şekilde duruyor.

Ne yaparım ne ederim bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AliveFoto

quote:

bu telefonda turkce dil yok mu acaba? yurt dışından (tayland) getirtmeyi düşünüyorum, uzak doğu olan model 6gb/128gb modeli bulunuyor orda. dil sorunu yaşar mıyım? tesekkurler

Türkçe dil malesef 128 gb modelinde yok ben uygulama ile türkçe dil sorununu çözdüm ama az biraz hafuzda kullandım su altında 7-8 kez 6-7 saniye kaldı sonrasında malesef ön kamera ve arka kamera buğulandı şuan 5-6 saat geçti halen buğulu bir şekilde duruyor.

merhaba,
    yanıtınız için teşekkür ederim. öncelikle geçmiş olsun umarım düzelir kameralar. sıcaklık farkından oluşmuş olabilir.
    nasıl bir işlem yaptınız acaba türkçe yapabilmek için? sıkıntılı bir durumda ikinci ihtimal olarak sony xz premium düşünüyorum ona yöneleceğim.
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daniska -- 7 Temmuz 2017; 14:13:0 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AliveFoto

quote:

merhaba,
    yanıtınız için teşekkür ederim. öncelikle geçmiş olsun umarım düzelir kameralar. sıcaklık farkından oluşmuş olabilir.
    nasıl bir işlem yaptınız acaba türkçe yapabilmek için? sıkıntılı bir durumda ikinci ihtimal olarak sony xz premium düşünüyorum ona yöneleceğim.
    teşekkürler

Set language diye bir uygulama yükledim. Sony için birşey diyemicem ama htc u11 nin kamerasi cok guzel 1080p de 120fps slowmotion çekmesi çok istedigim bir ozellik ama slowmotion çekerken biraz fazla gren(kumlanma) yapıyor. Sony'de alırsanız Htc de alirsaniz su altinda kullanmayın derim.

Saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ben de 6 Gb ramli modeli alarak U11 ailesine katıldım merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz

• Arkadaşlar hayırlı olsun. cihazı alanlar kaç paraya kimden aldıklarını yazarlarsa, piyasada pek olmadığı için alma niyeti olanlara yardımcı olmuş olurlar.

• Çift hatlı U11 kullanan var mı acaba?

• realistic34 R kullanıcısına yanıt
    Buyrun yardımcı olayım

• quote:

Orijinalden alıntı: tokbey

Arkadaşlar hayırlı olsun. cihazı alanlar kaç paraya kimden aldıklarını yazarlarsa, piyasada pek olmadığı için alma niyeti olanlara yardımcı olmuş olurlar.

İngiltere den aldım cihazı. 599 Sterlin oradaki fiyatı. Bir de üzerine tax olayı var tabi.
  • Htc androidin kralıdır. Ha tabibi zevk meselesi. İmkanım ve android kullanacak olsam ilk tercihim olurdu. Hele kamerası muhteşem. Arka tasarım çok güzel. Eleştirilecek tek yanı ön kısmı oda göreceli tabi. Şuan piyasadaki en iyi android bence...

• chevanton kullanıcısına yanıt
    4G her iki Sim yuvasındada çalışıyormu?

Çift whatsapp kullanma imkanı nasıl.?

Teşekkürler

• testlerde elmayı sollamış puanlarda 1. bravo valla
  • selamlar,

dual sim olan cihazda pasaport kayit icin cift imei uzerinden iki ayri kayitmi yapilmasi gerekiyor ?
    pasaport kaydi icin bilgisi olan arkadaslara simdiden tesekkurler
  • Nerazzurri kullanıcısına yanıt
    Tek pasaport a iki imei de kayıt edersiniz.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    tesekkurler, peki iki kati para odemek zorunda mi oluyorum bu sekilde ?
  • Nerazzurri kullanıcısına yanıt
    Hayır iki kat ödemezsiniz. Tek harç ile iki imei kayıt altına alabilirsiniz. İki imei yide yazacak alan var.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hayır iki kat ödemezsiniz. Tek harç ile iki imei kayıt altına alabilirsiniz. İki imei yide yazacak alan var.

bilgi için teşekkürler benimde öğrenmek istediğim bir bilgiydi
  • tesekkurler..

birde bu m8 de telefonun ust barindaki hizli ayarlara ses profillerini ekleyebiliyordum. bunda ayarlayamadim cunku secenek yok ? gozden kacirdigim birseymi var acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerazzurri

tesekkurler, peki iki kati para odemek zorunda mi oluyorum bu sekilde ?

3 gün önce kayıt yaptım ben de pasaporta. İlk imei adresini yazabiliyorlar vergi dekontuna. E-devlet üzerinden 2 imei'de kaydedilebiliyor.
  • Bu cihazın bataryası HTC 10 dan sonra gerçekten nimet gibi geldi . İkinci şarjım ve aldığım değerler. 33 saat açık kalma 5 saat ekran süresi. Genelde internet , whatsapp, maçkolik, özellikle kamera ve spotify kullanımı oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam tek merak ettiğim şey güneş ışığında nasıl görünüyor ve ekran parlaklığı s8 e göre nasıl

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.