Şimdi Ara

İşte karşınızda HTC'nin yeni amiral gemisi HTC U 11 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
216
Cevap
6
Favori
12.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet ekran kasa oranını agresif şekilde iyileştirirken HTC ve Sony ısrarla geriye götürmeye çalışıyor? Demek ki müşteri kitlelerine güveniyorlar?

• Çok çirkinsin be hatice keşke ölsen :D

• ben tasarımını çok beğendim s8 e tercih ederim ama o paralar verilmez tabi.

• Bir zamanlar htc den vazgeçmeyen ben şimdi SAMSUNG dan başka tel almıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kral cihaz olmuş iphone olmazsa sadece htc alırım net.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu HTC Çin'de merdiven altı firmalara fason telefonmu ürettiryor ne yapıyor. Kaan N1 bile bundan daha güzel. 660dolar fiyat biçmiş bide

• Bu kenardan kontrol özelliği Iphone 7 veya Samsung S8 ile tanıtılsaydı DEVRİM başlıkları atılırdı, ama HTC tanıtınca '' fazla sıkmayın suyu kaçar'' gibi esprilere maruz kalıyor.

Ne güzel işte adamlar farklı şeyler ortaya çıkarmak için uğraşıyor, bu bile HTC'yi her zaman olduğu gibi diğer telefon firmalarından ayırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Leğen gibi cihaz bu ne be. Yazık sana be htc.

Hey gidi samsung, zamaninda legen plastigi derdik, tam bir evrimlesme sureci gecirdi vallaha...

• Bu kadar güzel özellikleri beraberinde getiren bir telefonu tasarımı iyi değil diye (ki Home butonu bile büyük artı) yerden yere vurmak da DonanımHaber'in kraliyet ailesinden gelme, her konuda bilgili naçizane üyelerinden beklenirdi.

• Htc tasarımcı mı değiştirdi uzun zamandır telefon piyasasını takip etmiyorum ama buna amiral gemi yerine taka deseler daha iyi olurdu...
  • Taşı sıkıp suyunu çıkaran milletimiz, Htc bu taş gibi telefon der sıkarsa suyunu çıkarır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berbat tasarım, neyse htc markasınında sonuna gelmiş bulunuyoruz, daha fazla yorum yapmaya değmez.

• Tasarım pek iç açıcı değil , gelsin bakalım

• İnsanların fonksiyona değil tasarıma ihtiyacı var... İstersen fezaya götürüp getirsin o telefon şöyle kekolar masanın üstünde gururla sergileyemedikten sonra bi anlamı yok...

• HTC'de giderek özgünlüğünü yitiriyor. Allah Sony'e zeval vermesin.
  • Dokunmatik çerçeve yönetimiyle aslında çok büyük iş yapan HTC lobisizlikten şu ülkede ne hale geldi, ne veletlerin diline düştü, kalite yoksunu leş seviciler.

E tabi samsung ve apple gibi teknoloji sayfalarına para yedirmek lazım, hata sende HTC(!)
  • Mike Toreno M kullanıcısına yanıt
    "Hayır salak i7 tasarımı s8 sen daha iyi." Bunu söyleyenin amacı sadece trollemek olabilir ciddiye almayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc 10 dan daha geniş duruyor. Etkilemedi pek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc eski Samsung modellerinin çakmasını yapmış.

• Salak, çöp bir telefon olmuş, tebrikler hatice.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.