Şimdi Ara

İşte Google'a göre piyasadaki en güvenli akıllı telefonlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: diplomalıamele

quote:

Orijinalden alıntı: scoppi

Galaxy S7 mi?
    Aman diyim arkadaşlar uzak durun Samsung'dan Ben yandım siz yanmayın. 4 yıl boyunca Iphone4s kullandım. bu süre zarfında yere düşmesine rağmen hiçbir kırık ve zarar görmedi. Galaxy S7 Edge aldım. Daha ilk düşmede, ''koruyucu cam olmasına rağmen'' ekran kırıldı. Düştüğü mesafe de 30-40 CM. Gördüğüm en dandik işçiliklerden biriydi. Kaldı ki birçok kişi de bu konuda hemfikir, Samsung Türkiye çok ilgisiz ve insanlara çok yukardan bakıyorlar. Burunlarından kıl aldırmıyorlar. İnsana yaklaşım çok ama çok kötü.Samsung S8 alınır mı? A-LIN-MAZ!!!

İşte işyerinde oturduğum koltuktan düşen inanılmaz derecede kaliteli telefonum!

İşte Google'a göre piyasadaki en güvenli akıllı telefonlar

''edge'' ekran kırıldı diye işçiliğe laf eden cahili cühela........

dostum bende note 5 var bir çok düştü ama kılıfı sağlam oda ayrı hatta 1.5 metreden dahada yüksekden düştü hatta o havadayken dedim aha 2500 TL. gitti dedim ama bi baktım en ufak çizik yok kırık çatlak yok. OHHHHHHH dedim Allaha şükür bişey olmadı dedim. 2 hatfa önce kalemi bozuldu içinde yayı bozuldu zor çıkıyordu geçen hafta içi gittim samsung izmir merkez servisine yanımda ne faturası vardı nede garanti belgesi falan şansımı deneyeyim dedim gittim.. ilk 3 iş günü içinde dedi bi bayan bende dedim başka telefon yok. alt tarafı bi kalemi değiştirceniz dedim rica ettim.. 1 saat içinde sağolsun hallettiler.. tatlı dilli olcan biraz. gerçi hiç biri babamın oğlu değil.. fanatik falan değilim umrum olmaz ama genel olarak samsung kullandım memnunum...

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Google ve güvenli telefon? CIA ve bilimum oluşumlar zaten insanlık hayrına başvuruyor telefon bilgileri için google a

Apple daha mı güvenli? Kapalı kutu daha tehlikelidir bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEJOLAHMET

niye htc yok? piyasadaki birçok markadan daha iyi?

Güvenlik güncellemelerini geç verdiği içindir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Apple güvenli demedim kappa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Apple güvenli demedim kappa

Se 64gb akar.

• Stand Alone kullanıcısına yanıt
    O ekran ve donanım ile akmaması imkansız ama icloud a dikkat, güven problemleri olabiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoppi

Galaxy S7 mi?
    Aman diyim arkadaşlar uzak durun Samsung'dan Ben yandım siz yanmayın. 4 yıl boyunca Iphone4s kullandım. bu süre zarfında yere düşmesine rağmen hiçbir kırık ve zarar görmedi. Galaxy S7 Edge aldım. Daha ilk düşmede, ''koruyucu cam olmasına rağmen'' ekran kırıldı. Düştüğü mesafe de 30-40 CM. Gördüğüm en dandik işçiliklerden biriydi. Kaldı ki birçok kişi de bu konuda hemfikir, Samsung Türkiye çok ilgisiz ve insanlara çok yukardan bakıyorlar. Burunlarından kıl aldırmıyorlar. İnsana yaklaşım çok ama çok kötü.Samsung S8 alınır mı? A-LIN-MAZ!!!

İşte işyerinde oturduğum koltuktan düşen inanılmaz derecede kaliteli telefonum!

İşte Google'a göre piyasadaki en güvenli akıllı telefonlar

Ben S6 Edge kullanıyorum telefon oturma mesafesinden betona düştü çizik bile yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalale -- 27 Mart 2017; 13:51:2 >

• Peki ya Android One kapsamındakiler??? Puffff!...

• Adam ekran kirildi diye dandik iscilik demis laa Piyasada en iyi iscilik en iyi tasarim malzeme kalitesi suan s7 edgede 29 martta yerini s8 e birakicak.Edge ekranli cihaz kullaniyosan daha cok dikkat ediceksin firma sana dusunce kirilmaz diye bisey diyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

"Telefon yere düştü kırıldı." mantığıyla değerlendirmek ne derece doğru?!?!?!?! Iphone da elle kıvrılıyor. Kalitesiz mi demek?

Düşmek çok şans işi. Sivri ucuna gelince dağıkır bu kadar basit. Tam yüzüne düşerse bir şey olmaz. Bu telefon değil camın özelliğidir .

Buna rağmen telefonu böyle değerlendirip A LIN MAZ diyen bir kişi ve onu onaylayan bir kitle.....

İnsanlarımız ne hale gelmiş...

Telefon bütün gün yanımızda taşıdığımız bir cihaz. İster istemez de zaman zaman insanlık haliyle düşebiliyor. Bir de fiyatları özellikle de ülkemiz insanı için çok yüksek. Bu sebeple de insanlar bu kadar para verdikleri cihazın dayanıklı olmasını istiyorlar ki haklılar da.

Tabi Samsung dayanıksız, öbürleri taş gibi demek de mümkün değil. Diğerleri de aşağı yukarı aynı. Ancak ben Samsung'un edge ekranlarına dayanıklılık konusunda hiç güvenmiyorum. Bir S7 Edge ekranının fiyatının da iyi bir telefon fiyatında olduğunu düşünürsek alırken düşünmek lazım. Ya da benim gibi zırhlamak gerek. LG G2 kullanıyorum ve ne ekrana verecek param ne de uğraşacak vaktim ılmadığından güçlü bir kılıfla kullanıyorum ki telefonu ilk görenler olduğunun iki katı kalın bir telefon olduğunu sanıyor.

• Sağlam telefon isteyenler samsung active serisine bakmalılar. Donanım aynı malzeme taş gibi...

• samsung mu beyler kesinlikle tavsiye ederim. benim telefonum kaç kere yere üştü üzerinde benim çoçuklar tepindi yerlere attılar hala taş gibi. bir ay epıl kullandım pişman oldum 10 cm den yere düştü hemen boyası çatladı. servis dedi kullanıcı hatası vermiş oldum 3500 tl aman el sürmeyin derim. üstelik hiç bir epıl andıroid kadar hızlı internete bağlanamıyor isterseniz test edin. en azından benim samsungum öyle.ve hala stabıll.

• Ilginç...

• Google hemen kendi telefonunun reklamini yapmis??

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.