Şimdi Ara

İşte Google'a göre piyasadaki en güvenli akıllı telefonlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scoppi

Galaxy S7 mi?
    Aman diyim arkadaşlar uzak durun Samsung'dan Ben yandım siz yanmayın. 4 yıl boyunca Iphone4s kullandım. bu süre zarfında yere düşmesine rağmen hiçbir kırık ve zarar görmedi. Galaxy S7 Edge aldım. Daha ilk düşmede, ''koruyucu cam olmasına rağmen'' ekran kırıldı. Düştüğü mesafe de 30-40 CM. Gördüğüm en dandik işçiliklerden biriydi. Kaldı ki birçok kişi de bu konuda hemfikir, Samsung Türkiye çok ilgisiz ve insanlara çok yukardan bakıyorlar. Burunlarından kıl aldırmıyorlar. İnsana yaklaşım çok ama çok kötü.Samsung S8 alınır mı? A-LIN-MAZ!!!

İşte işyerinde oturduğum koltuktan düşen inanılmaz derecede kaliteli telefonum!

İşte Google'a göre piyasadaki en güvenli akıllı telefonlar

''edge'' ekran kırıldı diye işçiliğe laf eden cahili cühela........

• Listeye bak hahah :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ryalp kullanıcısına yanıt
    Google a sormak lazım ben nereden bileyim. Güvenilir olmadığını düşündüğüm için iPhone 4 bile Google pixelden (listede 1.) güvenilir diye yazdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • akıllı telefona güvenecek kadar aklımı yitirmedim

akıllı telefonlar kişisel verilerinizi hedef alıyor çoktandır.
  • diplomalıamele D kullanıcısına yanıt
    Ya yazdıklarımı okumamışsın, ya da okuduğunu anlamamışsın. Ki her iki durumda da bu seni Cahil yapar
    Adam gibi bir durum paylaşmışım, şahsına tek kelime laf etmemişim. İnsan olmak, yazdığıma karşı seviyeli eleştiri yapmak bu kadar mı zor? diplomalıCahil veya diplomalıterbiyesiz olarak nickname kullanman daha doğru olur
  • Kendi reklamını yapmış , Stock android kullanan cihazlar başı çekiyor.

• Mr. Kvnç kullanıcısına yanıt
    Başlık fazlasıyla yanıltıcı. Piyasadaki değil Android camiasındaki en güvenilir cihazlar ele alınmış
  • saçmalamayın google boş liste yapmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoppi

Ya yazdıklarımı okumamışsın, ya da okuduğunu anlamamışsın. Ki her iki durumda da bu seni Cahil yapar
    Adam gibi bir durum paylaşmışım, şahsına tek kelime laf etmemişim. İnsan olmak, yazdığıma karşı seviyeli eleştiri yapmak bu kadar mı zor? diplomalıCahil veya diplomalıterbiyesiz olarak nickname kullanman daha doğru olur

Ankaraliymis hocam bosverin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 senedir internetten alişveris yapiyorum kredi karti ile windows üzerinden, kredi karti bilgilerim hiç çalinmadi, telefon üzerinden bir defa kredi karti bilgilerimi girdim 3 gün sonra bankadan "kartinizla işlem denenmektedir" mesaji geldi.

• Google sadece güvenlik yamalarını firmaların belirlediği cihazlara kendisi yayınlarsa daha hızlı ve doğru bir çözüm olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC niye yok ki şaşırdım doğrusu
  • bazı arkadaşların yorumları çok komik. 2012 yılından beri note2 kullanıyorum hala elimde. kılıf yok ekranda jelatin vs yok. kaç kere düştü hiç bi şey olmadı. aradan geçen 5 yılda sadece çerçevelerde soyulma oldu. kulaklığını değiştirdim. hala orijinal şarj adaptörü ve pili kullanıyorum değişmedi. ekranda kılcal çizikler var 5 yıl oldu sonuçta ama çatlak ya da rahatsız edici çizik yok. kalemi orijinal aynı kalem.

elinizde 5 6 inç cam tutuyorsunuz düşünce kırılması çok normal. bu biraz şans işi. benim telefonum kaç kere düştü beton zemine çakıldı yine bi şey olmadı.

şu an xiaomi mi mix hoşuma gidiyor ama elimdeki telefon iş görüyor ne zaman bozulur o zaman değiştiririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: reshthesucker

quote:

Orijinalden alıntı: likeablex

Güncelleme önemli dedikçe bazıları atar yapıyordu. Çalışıyor işte,işimi görüyor deniyordu. Ahanda bak ispat işte. Güncelleme çok önemli kim ne derse desin.

Güncellemeden kasıt ne o önemli. burada bahsedilen security patch. Telefonların sürüm falan atladığı yok yani. Bu tip bi durumda da isterse 4'ten 20'ye kadar update alsın güvenlik adına çok bişey ifade etmiyor.

Tamam işte her ikiside çok önemli. Birisi sürüm atlıyor yeni özellik sunuyor diğeri güvenlik açığını kapatıyor.
  • likeablex L kullanıcısına yanıt
    size karşı bişey demedim. güncelleme fetişi olan insanlardan bahsediyordum aslında. telefon sürüm atlıyor, patch almıyor sonrasında hiç. yarım yamalak çalışıyor telefon ama güncelleme almış alıyor. 'güvenli' de olmuş oluyor nazarında.
  • niye htc yok? piyasadaki birçok markadan daha iyi?

• Pek inandırıcı gelmedi.
  • google kendi reklamını yaparak samsung a kafa tutmuş bence.
  • scoppi S kullanıcısına yanıt
    telefonun ekranı kırıldı diye markaya alınmaz diye pardon A-LIN-MAZ diye etiket vuran sensin... Arkadaşımın 4s ilk düştüğünde kırılmıştı, şimdi ben buna kötü işçilik, iphone 4s A-LIN-MAZ desem evet dediğinizi yapar nickimi diplomalı cahil diye değişirdim fakat siz bu konuda daha çok düşünmelisiniz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diplomalıamele -- 26 Mart 2017; 21:29:22 >
  • "Telefon yere düştü kırıldı." mantığıyla değerlendirmek ne derece doğru?!?!?!?! Iphone da elle kıvrılıyor. Kalitesiz mi demek?

Düşmek çok şans işi. Sivri ucuna gelince dağıkır bu kadar basit. Tam yüzüne düşerse bir şey olmaz. Bu telefon değil camın özelliğidir .

Buna rağmen telefonu böyle değerlendirip A LIN MAZ diyen bir kişi ve onu onaylayan bir kitle.....

İnsanlarımız ne hale gelmiş...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.