Şimdi Ara

İŞTE GERÇEKTEN DÜNYANIN EN GÜÇLÜ KÖPEĞİ PERRO DE PRESA CANARİO (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
9
Favori
1.006.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam guzel kopekler kangaldan guclude olabilirler ama
    Aslanla Kaplan olayi cok abarti olmus yani

Kaplan konusuna hic girmeyecegim birakin kopegi onlar teke tek! Aslani bile devirecek gucteler!
    Suda yasayan katil timsahi bile yerinden yurdundan ediyor yahu kopekler dahil cogu hayvanin insanlara siginmasinda, evcil olmalarinda basrol oynuyor.

Tiger kral kural tanimaz Kralda kendisi kuralda!
  • quote:

Orjinalden alıntı: MirabLe

son resimdeki köpeğin gözleri neden kapalı ?
    tacize mi uğramış

Hocam moralim bozuktu, iyi geldi Valla sağolasın.
  • dünyanın en güçlü köpeğini neye göre karşılaştırıyoruz bu arada. en fazla ağırlığı çekmekte bir güçtür. en zeki köpek olmakda bir güçtür en çevik köpek olmakda bir güçtür... ihtiyaca göre bu liste daha uzar gider. genelde kavga dövüş açısından bakılmış. Ama benim için güçlü köpek bana gezdirirken amelelik yaptırmayacak yani tasmasını açtığımda saga sola salça olmadan yanımda yürüyecek. profesyonel eğitim almamış bile olsa beni dinleyecek olması. sadaket zaten tüm köpeklerde vardır ama sadakatle söz dinlemek farklı birşey sonuçta. bunun yanında kötü niyetli insanlara karşı caydırıcı olabilmeli bu köpek. tehlike sezdiğinde beni koruyabilmeli. yaşadığı evdeki tüm insanları sahiplenmeli. ben evde yokken evin diğer fertlerininde sözünden cıkmamalı. benim sahibim o diğerlerini takmam gibi davranışlarda bulunmamalı... benim kendi husky cinsi köpeğim var normalde bu saydığım özellikleri husky lerden çok beklememek lazım özellikle besleyenler bilir. ama benim oğlum yaşıda ilerledikçe bu özellikleri kazanmaya başladı. evet iddaa etmiyorum bi kangalı bogar onu yatırır bunu yatırır diye çünkü yapamaz biliyorum. ama benim için o en güçlü köpeklerden biri çünkü ihtiyaclarıma cevap veriyor. aynı şeyleri el presa'ya da yaptırabiliyoruz bunları ama tibet mastifi nin ehlileştirilmesi çok zor. yolda onun tasmasını açmak bile delilik olur bence. yapabileceklerinden sahibi olarak sorumlu olmak çok büyük bi risk.

gelelim bu konuda genelde tartışılan kavga konusuna. evet tibetli mastif yada tibet mastifi olarak bilinen tür çok güçlüdür fakat iş kavgaysa ben yinede el presa dan yana kullanırım oyumu. tibet güçlüde olsa kavga esnasında dez avantaj yaratacak ozellikleri vardır. en basiti uzun tüy ve kulaklar büyük sorun bir kavgada. çene yapısının küçük olmasıda aynı şekilde. birde her köpek acıyı aynı şekilde hissetmez. bu konudada el presa tibet e bir üstünlük sağlar. el presa nın canını yakmak çok kolay değildir. ama ikiside kesinlikle mukemmel kopeklerdir. bu arada saf kan bir tibet mastifinin değeri 500.000 dolar (mış) internette öyle yazıyor yani. ayrıca dünyada safkan tibet mastifi yaklaşık 100 civarı kalmış. yani çok nadir bulunan bir cins.

bu arada dogo mastif yada dogal bir köpek degil laboratuar köpeğidir. tam hatırlamıyorum ama 9 yada 11 köpek geninin birleştirilmesiyle av amaçlı elde edilmiş bir genetik köpektir. mastif fln değildir...

• quote:

Orjinalden alıntı: Nicotinell

google'da arama yaptı bi tane korkunç resmini buldum bu hayvanın. Dehşet verici bir şey, üzerinize saldırdığını düşünsenize

İŞTE GERÇEKTEN DÜNYANIN EN GÜÇLÜ KÖPEĞİ PERRO DE PRESA CANARİO

Prot'un verdiği kangal resmi çok hoşuma gitti bu arada gerçi diğer kangallara hiç benzemiyor, rengi ve tüyleri falan

Bu köpek zaten doğal yollarla oluşmadı. Laboratuvar ortamında birden fazla köpek cinsinin belki bir kaç nesil arka arkaya çapraz döllendirmeyle oluşturuldu.

Asıl böyle bir türü ortaya çıkaran, bunların çoğalmasına yetiştirilmesine izin veren ve yetiştirenler hayvandır.

• valla beni hangisinin güçlü olduğu ilgilendirmez, kangal alman kurdu husky ler gibi sevimli adam gibi köpekler varken psikopat tipli köpekleri kim ne yapsın, kaplan bile beslemek daha mantıklıdır en azından yakışıklı hayvan tipsiz değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheNida

Tamam guzel kopekler kangaldan guclude olabilirler ama
    Aslanla Kaplan olayi cok abarti olmus yani

Kaplan konusuna hic girmeyecegim birakin kopegi onlar teke tek! Aslani bile devirecek gucteler!
    Suda yasayan katil timsahi bile yerinden yurdundan ediyor yahu kopekler dahil cogu hayvanin insanlara siginmasinda, evcil olmalarinda basrol oynuyor.

Tiger kral kural tanimaz Kralda kendisi kuralda!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wrath54 -- 20 Mart 2009; 12:31:48 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Batuhan Kılıç

valla beni hangisinin güçlü olduğu ilgilendirmez, kangal alman kurdu husky ler gibi sevimli adam gibi köpekler varken psikopat tipli köpekleri kim ne yapsın, kaplan bile beslemek daha mantıklıdır en azından yakışıklı hayvan tipsiz değil

evet el presa da dogal değil. birisi dogo genetik köpek değildir demiş onun için dedim;)
  •  İŞTE GERÇEKTEN DÜNYANIN EN GÜÇLÜ KÖPEĞİ PERRO DE PRESA CANARİO

Ayı köpek möpek dinlemez
  • Ben sarılır öperim koklarım sundaki güzelliğe tatlılıga bak artis gibii tütütütü maşallah
    quote:

Orjinalden alıntı: BrightDaggers

quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

quote:

Orjinalden alıntı: QamiQaze

denizde yüzerken karşıma böyle bir şeyin çıktığını düşünemiyorum, düşünmek istemiyorum

o anda düşünemezsin ki olduuğn yere yığılırsın

olabildiğince su yutup çabuk ölmeye çalışırım

•  İŞTE GERÇEKTEN DÜNYANIN EN GÜÇLÜ KÖPEĞİ PERRO DE PRESA CANARİO
  • Alın o zaman

Kara :

Deniz :

Hava :

• Kutup ayısı-Kangal karışımı bu hepsini yer
  • Bir de bilimadamlarının geliştirdiği yeni bir tür var

Aslanların genleri değiştirilerek üretilmiş...

Bu da Fotoğrafı:

• quote:

Orjinalden alıntı: remus
    Bir de bilimadamlarının geliştirdiği yeni bir tür var
    Bu da Fotoğrafı:

Bu hepsini yer.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bloodles

quote:

Orjinalden alıntı: remus
    Bir de bilimadamlarının geliştirdiği yeni bir tür var
    Bu da Fotoğrafı:

Bu hepsini yer.

• quote:

Orjinalden alıntı: OzCrash

süpermiş ya bu arka plan olur mu bu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LiesOfFear

quote:

Orjinalden alıntı: OzCrash

süpermiş ya bu arka plan olur mu bu ?

Bune læ sanki enteresan birşey görmüşte ağzı açık kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 20 Mart 2009; 16:47:43 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Marco87

quote:

Orjinalden alıntı: waRRioR

quote:

Orjinalden alıntı: Per4mance*

züker bu beni

mutlu olur musun bari?

• en korkusuz derseniz kesinlikle pitbull derim...
    cüce boyuyla kangallara dogolara meydan okuyan emsalsiz bir genetik yaratığıdır...

saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: karasimsek06

HEPSİNİ DÖVER

Hocam onunda üstü var.

Pençelere bakarmısınız yahu.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.