Şimdi Ara

İŞTE GERÇEKTEN DÜNYANIN EN GÜÇLÜ KÖPEĞİ PERRO DE PRESA CANARİO (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
9
Favori
1.006.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kara mambanın zehri o kadar kuvvetlidirki ona aslanlar bile yaklaşmakda tereddüt eder

İŞTE GERÇEKTEN DÜNYANIN EN GÜÇLÜ KÖPEĞİ PERRO DE PRESA CANARİO
  •  İŞTE GERÇEKTEN DÜNYANIN EN GÜÇLÜ KÖPEĞİ PERRO DE PRESA CANARİO

Kokoi kurbağaları.Alayını yener

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YamYamPokemon -- 2 Mayıs 2010; 21:10:04 >
  • kangal alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne yaa millet geçmişte pokemon yarıştırmış

iyi o zaman seni seçtim pikachu

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicotinell

google'da arama yaptı bi tane korkunç resmini buldum bu hayvanın. Dehşet verici bir şey, üzerinize saldırdığını düşünsenize

Prot'un verdiği kangal resmi çok hoşuma gitti bu arada gerçi diğer kangallara hiç benzemiyor, rengi ve tüyleri falan

• quote:

Orijinalden alıntı: waRRioR

quote:

Orjinalden alıntı: Per4mance*

züker bu beni

mutlu olur musun bari?

sesli guldum panpa

bu direk mideye indirir hepsini
  • http://www.hosresimler.net/image/cVBrWnl5eEdmVzdoR006
    kangalın duruşu yetter panpalar
  • canario da kangal da güç olarak kafa kafaya nerdeyse ama kangal a şehir ortamında bakmak çok zor. kangalın egzersiz ihtiyacı oldukça fazla boyutlarından dolayı. birde kangal her ne kadar sahibine düşkün ve çok zekide olsa itaat konusunda canario dan biraz daha zayıf. canario lar alman kurdu gibi olmasada özellikle kendine benzer ırklara oranla çok daha itaatkar ve sadıktır. bende köpek besleyen birisiyim bu nedenle etrafımdada canario ve kangal besleyen arkadaşlarım var. ben açıkçası canario beslemeyi tercih ederim. şehirde yaşamaya daha uygun ve sahibine olan bağımlılığını bildiğim için. kangalda aynı özelliklere sahip ama şehire uygun değil daha çok arazi köpeği kendisi.

bu arada yukarıda verilen video da ki canario boyut olarak küçük bir canario. dövüş geçmişi tecrübesi nedir bilemeyiz tabi ama o köpeğin eğitimsiz bir kangalla bile baş etmesi zaten mümkün değil bence.

• güzel konu up çekmek istedim. Aslında konu tüm hayvanlara hitap etse güzel olurdu konuyu açan arkadaşım ? hepsinin özellikleri yahut kim daha güçlü falan çok ilgi olur ?
  • What the **** ?

quote:

Orijinalden alıntı: Mr_Beyaz

kangalın ayıboğan cinsinin bir fotoğrafı var, fake olduğunu sanmıyorum, alın birde siz bakın.

sağlam eğitilmiş bir kangalla başedebilecek tek hayvan Dogo Argentino diye biliyordum ama bu kanarya köpeğide korkunç birşeye benziyor.

• gördüğünüz gibi 2007 2008 de bile yorumlar ne kadar güzel monotonlaşmadan her mesaj orjinal.Ama biri uplamış konuyu hemen sesli güldüm panpa falan ..Ne hale geldi forum görülüyor açıkça
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperdoruk

What the **** ?

quote:

Orijinalden alıntı: Mr_Beyaz

kangalın ayıboğan cinsinin bir fotoğrafı var, fake olduğunu sanmıyorum, alın birde siz bakın.

sağlam eğitilmiş bir kangalla başedebilecek tek hayvan Dogo Argentino diye biliyordum ama bu kanarya köpeğide korkunç birşeye benziyor.

fotoğraftaki cinsi soruyorsanız tibet mastifi dir kendisi. 90 lı yılların başında 50-100$ arasında fiyatlarla uzak doğu ülkelerindeki pazarlarda bile satılan bu cins şu anda değeri anlaşıldığı ve nesli koruma altına alındığı için 200-250 bin dolar civarında bir fiyatla alınabiliyor. tabi bide tibet in dışına çıkarmak için izin gerekiyor diye biliyorum.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wardak -- 5 Şubat 2011; 17:02:53 >

• bence afrika vahşi köpekleride tehlikeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marantz

bull terrier TANIMAM BAŞKA dünyada tek yabandomuzu ve jaguar avlayabilen köpektir ,köpekte irilik dezavatajdır ama bu tatlı hayvanı dövüştüren esas hayvandır

gözler aynı

Konu kapanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

Konu kapanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: IIeXeII

Putin'i andırıyor.

• Dünyanın en güçlü köpeği şüphesiz dogo argentino'dur.Puma,ve domuz avı yapar.Ve hiçbir zaman havlamaz!Çünkü o köpekten daha üstün bir yaratıktır :)

• arkadaşlar argentino olsun canario olsun gerçekten çok yırtıcı ve güçlü hayvanlardır. eğer yırtıcılık hesabı yaparsan aslanda kaplanda çok yırtıcıdır ve güçlüdür. kangalı ben köpek değil hayvan olarak bile görmüyorum. küçükten aldığın kangallarım var artık bana birer arkadaş gibi geliyor onlar çok duygusallar ve çok çok çok onurludurlar. Sivaslıyım Sivas'ta kangallarımla yaşıyorum iyi bilirim...

bu arada üstteki arkadaş sana argentino havlamaz diyen kişi seni kandırmış...:)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.