Şimdi Ara

İşte Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarı arasında ki fark!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
1.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarı arasında ki fark budur; biz dün berabere kaldıktan sonra bile, Fenerbahçe'nin yapacağı maçı kazanıp, farkın 6 puana çıkma olasılığı olmasına rağmen, takımımıza olan desteğimizi gösterdik. Aşkımızı anlatan konular açtık.

Siz ise 4 puan önde olmanıza rağmen, her kötü sonuçtan sonra yaptığınız gibi yine gönderdiniz birilerini. Aramızda ki fark burada işte. Bunu anlamanızı da beklemiyoruz. Biz sevinmek için sevmedik. Bizimkisi gerçekten bir aşk hikayesi.

İşte sizin açtığınız konular;

''DAİVİD'İNİ DE AL DEFOL ZİCO''
    http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=13593996

''HAYIRLI OLSUN''
    http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=13592917

''Bİ TAKIM BU KADAR KANSIZ RUHSUZ OLAMAZ OLMAMALI''
    http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=13593777

Bizim konular;

''Yok Böyle Güzellik''
    http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=13581902

''BeşiktAŞK''
    http://forum.donanimhaber.com/m_13581533/tm.htm

• Doğruya doğru valla.
  • onuda geçtim,adamlar 100.yıllarında kendi sahalarında kaptanlarına sövüyor,t.direktörüne istifa diye bağırıyor....birde bizim şanlı 100.yılımıza bakın...işte bütün fark bu!
  • Küfür ediyolardı azönce televizyonda kendi takımlarına..
  • bizim kadar sesleri çıkmıyor maçta

fener gol gol gol 100 kişi bağırıyor anca
  • dün Beşiktaşın stadına Beşiktaş formasıyla girip Kendi takımlarına küfredenler bugün bunu kendi formalarıyla yapıyolar..Yadırganacak pek bişey yok aslında
  • bu konunun açılmasıı saçma ne yanii lig başlarında baki için nobre için denmeyen laf kalmamıştı işler iyiyken herkez güzell işler bozulunca ehh piss kaka oluo şimdi diceksin biz puan kaybettik yinede destek verdikk bunun herzaman olmadığını sende biliosun bu yüzdenn fazla kasmaya gerek yokk bu konuda ayrıca fb yi eleştirmek enbüyük hakkımız sevipte karşılık bulamıyosak veripte geri alamıyosak tabikide eleştiriyi hakediodur..
  • dostum bu topiçi dün açacaktın sen. bugün gelmiş konusuyorsun...yok takıma destek veriyorlarmışta yok sevgiye değer veriyorlarmış.sadece baki için açilan topiçleri yazsak arşiv olur arşiv...tigana için olanları saymıyorum o, bırak arşivi kütüphane olur
  • senin yaptığın bu kapakların kapatacağı delik kalmadı artık abi

@killemall
    karşılaştırma yapma yaa boşver şimdi onlar vestel lcd yada plasma tvlerinden röportajları izlesinler
    quote:

Orjinalden alıntı: Technics

dün Beşiktaşın stadına Beşiktaş formasıyla girip Kendi takımlarına küfredenler bugün bunu kendi formalarıyla yapıyolar..Yadırganacak pek bişey yok aslında
  • quote:

Orjinalden alıntı: gArFeLd

dostum bu topiçi dün açacaktın sen. bugün gelmiş konusuyorsun...yok takıma destek veriyorlarmışta yok sevgiye değer veriyorlarmış.sadece baki için açilan topiçleri yazsak arşiv olur arşiv...tigana için olanları saymıyorum o, bırak arşivi kütüphane olur

baki demeyin bana tüylerim diken diken oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliss

quote:

dostum bu topiçi dün açacaktın sen. bugün gelmiş konusuyorsun...yok takıma destek veriyorlarmışta yok sevgiye değer veriyorlarmış.sadece baki için açilan topiçleri yazsak arşiv olur arşiv...tigana için olanları saymıyorum o, bırak arşivi kütüphane olur

bak işte nerde destek ver coşkuyu

• quote:

quote:

quote:

siz nasıl denizi seviyorsanız bende bakiyi seviyorum

• Simdi bariz Besiktas taraftarinin farkliligi var. Bir baska aci mesela gecen sene Nobre golleri siralarken herkez Anelka Anelka diye yirtiniyordu adam bizde gol atamadigi halde adam yerine koyuluyor, kimse cikipta oynatmayin su Nobreyi demiyor.(Tabi alternetif olmadigindan da olabilir) Genede adamin akittigi o tere sonuna kadar saygi. Fenerin Rustuyu yumrukladigini BEN hala icime sindirebilmis degilim. Feneri ise su anda sitemde bulunmalari icin hakli buluyorum. Adamlar onde olabilirler ama seyirci umut ister, guzel oyun ister, senin sahada gorup hatta minyonlarin sahada gorupte teknik direktorun gormemesini kabul edemez ama dikkat ettimde bugun Besiktas macinda Ziko hakliymis. Oynatmadigi 4 oyuncuda bugun oynadi nedegisti. Alex, Kezman,Appiha(hemde orta saha), ve sagda biri daha. Olmuyor, olmazda son haftalar herkes sitresli. Bundan sonra hersey sansa bakiyor bana gore. Kimse kimseden iyi futbol beklemesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

dün Beşiktaşın stadına Beşiktaş formasıyla girip Kendi takımlarına küfredenler bugün bunu kendi formalarıyla yapıyolar..Yadırganacak pek bişey yok aslında

Saçmalayorsun başka bişey değil..

Topiğe gelince, Tigana, Rıza, Demirören,Baki vb. açılan topikler ne çabuk unutuldu.. Daha dün Burak için açılmıştı.Adama demediğiniz kalmadı.Nereye çekerseniz oraya gider, kasmayın boşuna..
  • arkadaşım ben bunu haftalardır söylüyorum...
    kendinizce tuhaf tespitler yapmayın.
    biz gerçeği söylüyoruz.
    aramızda bir fark var o da şu;
    biz kötü futbolumuza isyan ediyoruz,siz ise şimdilik kafanızı kuma gömüyorsunuz.
    gömün bakalım nereye kadar???
  • evet biliyoruz beşiktaş seyircisinin desteğini,youlanın,ademin,çağdaşın giderkenki açıklamalarının hepsinde "taraftardan korkuyoruz" sözleri var.neden acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: killemall

Sana, senin üslubunla cevap vermeyeceğim bunun için özür dilerim.

Farkımızda burada işte. Biz ödediğimiz paranın hesabını değil, verdiğimiz sevginin karşılığını istiyoruz.

''İstifa istifa'' demek farklı birşey. Biz geride olmamıza rağmen takımımıza güveniyoruz. Şampiyon olurlar, olmazlar farklı birşey. Ama yürekten hissettiriyoruz desteğimizi. Tigana, Baki, Burak, Runje hepsine kızıyoruz, öfkeleniyorz. Ama desteğimizi esirgemiyoruz. Sizin bunu anlamanızı zaten beklemiyoruz.

Haklısın, kıyaslama yaptığım için özür dilerim.

işte o sevgiyi azcık nakite döndürün de ondan sonra hesabını sorarsınız sizde bana sevgi geyiği yapma şimdi bu kulüp öpücükle yürümüyor....
    biz liderin 20 puan gerisindeyken stad dolduran taraftarız siz 10 puan gerideyken başkanına küfür eden takım,SEBA ya bile laf söyleyen, daha kimlere küfür eden taraftarsınız bana şimdi çıkıp ahkam kesme buradan
    ben kimseye hakkımı yedirtmem bir bedel ödediysem bunun karşılığını isterim sahada en azından yürek isterim benim içimde olan sevgiyi isterim ben sahadaki adamda o formaya aşık olan bedavaya oynayacak olan onlarca topçu var bu ülkede kimse hint kumaşı değil...
    uslüp konusuna gelince kıyaslama yapmaktan vazgeçin sizde o mu bumu diye önce biz demeyi öğrenin .....

• quote:

Orjinalden alıntı: ChordSolo

arkadaşım ben bunu haftalardır söylüyorum...
    kendinizce tuhaf tespitler yapmayın.
    biz gerçeği söylüyoruz.
    aramızda bir fark var o da şu;
    biz kötü futbolumuza isyan ediyoruz,siz ise şimdilik kafanızı kuma gömüyorsunuz.
    gömün bakalım nereye kadar???

Sen kendini kandır bakalım belki de yenisindir bilmiyorum..Burda başkanınız için bile açılan topikte neler söylendi.Yüzlerce örnek var.. Belki de kafamızı kuma gömen biz değilizdir..
  • quote:

quote:

quote:

NE BİR LOKMA EKMEK,
    NE BİR KIZI SEVMEK,
    SEVİYORUZ SENİ
    BAKİ MERCİMEK BAKİ MERCİMEK
    OOOO OOOO

Her maç İnönü de söylenen, sadece Baki için yapılmış bir beste

• yensende yenilsende taraftarın senle ... die uzayıp giden bir beste hermaç kadıköyde söylenir ama tepkide wardı illaki olan şeyler saçma bi konu olmuş yine sidik yarışına dönüşücek..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.