Şimdi Ara

İşte dünyanın en çok bilgisayar satan şirketleri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
3
Favori
18.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovo her yönden mükemmel bir marka. F/p olarak baktığımızda free dos olarak şu an bile çok uyguna güzel özellikli bir bilgisayar alabilirsiniz. Ayrıca bir seferinde sinirlenip bilgisayara yumruk attım dahili diski çizdim sanırım ya da hasar aldı bilgisayar açılış ekranında kalıyordu yolladım 2 günde geri yolladılar e para almayacak mı bunlar dedim hakikaten almadılar bildiğin kullanıcı hatasıydı he bir de hazırdım yani bir 100 lük ateşlemeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskiden asus kullanıyordum bir keresinde laptopun ekranın menteşesi çatlamıştı kopöuştu daha doğrusu yapamadılar ve parasını aynen iade ettiler garanti bitmek üzereyken . sonra üzerine biraz daha para ekleyiip iyi bir şey almıştım. taa 5 sene önce . o laptop hala taş gibi çalışıyor . indirme bilgisayarı olarak kullanıyorum . asus 10 numaradır ..

• Hp kullanıyorum (x360-11) gayet memnunum. Ki bir senede telefonları haşat eden senede en az 15 kulaklık alıp hepsini haşat eden biriyim. Buna rağmen 3.yılına sorunsuz girdi, kaç defa düşürmeme rağmen. Bundan önceki bilgisayarım lenovo idi. O da 6-7 yıl dayandı hala çalışıyor ama özellikleri çok eskidi (vista ile gelmişti). Tek memnun olmadığım şey şarj aletleri. 1 senede bozuluyor, onun dışında iki markada bana rağmen bu kadar yıl dayanabildiyse kalitelidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz diye aldık meğer az tutulan bi marka seçmişim

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Acer'ı tek geçerim sonuç ne olursa olsun.

ben de acer 5755g kullanıyorum ekranının arasına küçük toz parçaları girdi ondan dolayı canımı sıkıyor onun dışında sağlam bilgisayar almışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ds4

quote:

Orijinalden alıntı: melihaga

sony vaio efsanesinin bitişine üzülüyorum. 4 senedir taş gibi kullanıyorum.

Ah ah efsane diye aldım bende tam hayal kırıklığı çıktı 2 sene önce. Modem durmadan internetten kopuyordu meğer kronik sorunmuş, hiçbirşey yapmadılar. Allahtan sonrasında anakart kendiliğinden bozulduda iadeyi kabul ettiler.

gerçekten şanslıymışsın anakartın bozulması sayesinde kurtulmuşsunuz :) sony laptoplarda ses kalitesi nasıl acaba deneyiminiz ne yöndedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hector_1990

quote:

Orijinalden alıntı: Matias12

quote:

Orijinalden alıntı: dragonborn95

Zamanında Lenovo Ideapad Y580 aldım . İlk gün ekranda ölü piksel çıktı değiştirmek için 3 tane lazım dediler uğraşmadım . 1 yıl sonra ekran kartı YANDI . Bilgisayarı geceden downloada bırakmıştım harici ekran kartı çalışmamasına rağmen yandı . Servise yolladım anakartı değiştirdiler . Garanti dolunca hard diski bozuldu . Bu arada aşırı ısınıyor . Ayni cpu 100 gpu 95 lerde geziyor . Gittim en kalitelisinden macun aldım sürdüm hiç bir değişiklik olmadı . Babamın 2010 da aldığı asus hala taş gibi ne ekranında ne harddiskinde en ufak sorun çıkmadı . Yıllarca da kafama kaktı ben sana demedim mi lenovo dandik marka diye... Bir daha lenovo mu asla .

Benim canavar gibi asus n550 jv laptobun ekran karti yandi hemde counter 1.6 oynarken kesinlikle asus tavsiye etmiyorum sorunsuz laptop tavsiyesi olan varsa beklerim soyle bi site yokmu sorunsuz olan laptop mollereni filan yazan

elektronik şans işidir biraz alırsın yıllarca sorunsuz kullanırsın bazen de alırsın kutudan arızalı çıkar
    ben ve abim pc topladık ikimizde benzer sistem kuruduk aynı anakart kasa psu hdd aldık adam aldığı gibi psu arızalı çıktı anakart biosta donuyor daha sıfır ürünler bunlar ama şans
    notebook alacak arkadaşlara tavsiyem giriş seviyesinde ki cihazlar ne malzeme kaliteleri olsun (kasalara pet şişeden üretilse daha sağlam olur o kadar kötü malzemeden üretiliyor menteşeler atıyor kasa kırılıyor) işlemci upgrade olmuyor (makinayı alıyorsun celeron işlemci ile geliyor ileride i3 i5 yaparım diyorsun açıyon işlemci çakılı) bazı modellerde ram bile anakarta eklenmiş dandik soğutma ile ürünler piyasaya veriliyor ekran kartı yanıyor sonra peşinde koşuyorsun cihazın .............

ilk gün ölü pixel çıktı diyorsunuz ya o nasıl oluyor ? nerden anlaşılıyor o?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Son zamanların çıkış yapan firması Dell bence. Eskiden kurumsala odaklanıp kalmıştı ama şimdi son tüketiciye mükemmel ürünler sunmaya başladılar. Hem kalite, hem fiyat, hemde performans açısından her keseye uygun güzel notebook modelleri var.

Tam şuan bir notebook alacak olsam kesinlikle Dell olurdu.

bende şuan acer var pili öldü ömrü bitti bitecek dayansa dayansa 2 sene daha gider gibi geliyor şimdiden korkudan bakmaya başladım bende ne alacağıma dell ya da lenova düşünüyor gibibyim ben de fiyat önemli ama bu sefer sağlam bi makine alasım var kesenin azını açabilirim bunun için iyi mal iyi para sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustee.

Apple biraz ucuzlasın, direk açık ara en çok satan olur

Appple ın telefonlarını hiç beğenmedim ama laptopları hakkında bi bilgim yok da dediğiniz kadar iyi mi gerçekten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tequilla1984

bizim şirket de HP'ye döndü bu sene. En az 2500 - 3000 bilgisayar demek bu da.

HP' döndüyse vardır bi sebebi ama daha önce ne kullanıyordunuz ve değişen bilgisayarları nasıl satıyor şirketler bilginiz var mı bu konuda aydınlatabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _riboflavin

Yaklaşık 5 yıldır Dell kullanıyorum şuana kadar hiç problem yaşamadım bilgisayarımdan memnunum tavsiye ederim.

dell ses sisteminde dolby kullanıyor mu bilginiz var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

Ben Dell birinci olur diye düşünmüştüm. Amerikan filmlerinde sahnede kurumsal bilgisayar-bilgisayarlar varsa %90 markası delldir Kişisel bilgisayarlar ise genelde apple ve yine dell oluyor. Tabi liste dünya genelinde... Dell gerçekten çok sağlam bilgisayarlar üretiyor. Şuan kullandığım laptopta dell (metal kasa) ve bunun dedesi ~10 senelik bir laptop daha var. Ekranı kırık, onun dışında sapasağlam. Yeni gibi hala :)

dell ses teknolojisinde dolby kullanıyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustee.

Apple biraz ucuzlasın, direk açık ara en çok satan olur

Apple'nin dizüstü bilgisayarları, marka imajı ve tasarım itibarıyla uzun bir süredir dikey yönde bir satış grafiğine sahip. En çok satan ve piyasaya sürüldüğü dönemde en çok popüler olan dizüstü bilgisayarların üretici ismi Apple, son açıklanan istatistiklerin ardından güç yitirmeye başladı. diye haberler yapıldı ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

1. MSİ ( GP62 kullanıyorum )
    2. DELL ( Inspırıon serisi kullandım taş gibi hala durur )
    3. HP ( Compaq serisi kullandım 9 yıl )

bu durumda en iyisi hp mi diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Road.Runner

HP sağolsun kışın doğalgaz yakmıyoruz. Şuan atıl durumda

benzetmeniz müthiş olmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme_programı

8 senelik pc ayakta hocam sony vaio, ne diyosun sen :D

bi akrabam laptop alıverdiydi toshiba o kadar yavaş ki kağnı kağnı toshiba berbat bi adı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

other çok güzel markadır tavsiye ederim

nerden bulabiliriz other marka bi laptop
  • quote:

Orijinalden alıntı: ds4

quote:

Orijinalden alıntı: melihaga

sony vaio efsanesinin bitişine üzülüyorum. 4 senedir taş gibi kullanıyorum.

Ah ah efsane diye aldım bende tam hayal kırıklığı çıktı 2 sene önce. Modem durmadan internetten kopuyordu meğer kronik sorunmuş, hiçbirşey yapmadılar. Allahtan sonrasında anakart kendiliğinden bozulduda iadeyi kabul ettiler.

sony vaio baya öven var ya bu gün ben de bi tane kullandım baya hızlı yani eski olmasına rağmen iyiydi 25 30 sekme açıp takılmadan işlem yaptım
  • Lenovo kullanıyorum. Yeni bir laptop alırsam yine Lenovo alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeVizit

Lenovo her yönden mükemmel bir marka. F/p olarak baktığımızda free dos olarak şu an bile çok uyguna güzel özellikli bir bilgisayar alabilirsiniz. Ayrıca bir seferinde sinirlenip bilgisayara yumruk attım dahili diski çizdim sanırım ya da hasar aldı bilgisayar açılış ekranında kalıyordu yolladım 2 günde geri yolladılar e para almayacak mı bunlar dedim hakikaten almadılar bildiğin kullanıcı hatasıydı he bir de hazırdım yani bir 100 lük ateşlemeye.

bende şimdiki bilgisayarım bozulmaz ise ki inşallah bozulmaz ama lenova alacağım galiba en iyisini alırım alırsam da.. 4k yaygınlaşıyor artık onları kaldırabilecek bi bilgisayar düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.