Şimdi Ara

İŞTE BU SİSTEMİ ALICAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BULDUM BE KAFAMA GÖRE ZATEN EVEREST FRİSBY GİBİ KASALR YÜKSEK SİSTEMLERE ALINMAZMIŞ NEYSE 2 AY SONRA ALICAM İNŞALLAH
     İŞTE BU SİSTEMİ ALICAM

• Emirleyen E kullanıcısına yanıt
    Gerçek bir f/p sistemi olmuş. bu fiyata alınabilecek en ideal sistem toplaması olmuş.
    işlemciyi 860k , rami tek 8gb ve e.kartını da ikinci elden gtx750 ti olarak almalısın. o e.kartı fiyatına rahat rahat bulursun ve 2 kat grafik performansı alırsın.
    Bence Apu topla.
    Daha sonra ekran kartı alabilirseniz eğer işlemci daha iyi seçilebilir. Üzerinde on board ekran kartı olan bir işlemci bakılabilir intel tarafından.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ydagli42 kullanıcısına yanıt
    yukarıdaki sistem en iyi apudan bile daha üst düzey performanas sunmaz mı?
    r7 250x gddr5 ekran kartı apu sistemdeki r7 ekrankatından daha üst düzey kart değil mi?
    şimdi amd a10 7890k 550tl civarı
    amd x4 840 225ti
    r7 250x 335tl
    yani aynı fiyata geliyorlar,ama x4 840+r7 250x daha yüksek perfprmans sunuyor.
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Nerede daha yüksek performans sunuyor?Bende öğreneyim.Benim bildiğim x4 840 dandik işlemci.
  • hdd >>http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=5403

aynı paraya 1tb al aynı marka model yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 7 Ağustos 2016; 21:47:33 >
    iyi de o amd apulardaki işlemciler de x4 840 ile aynı işlemci. amd a10 7890k belki x4 840 ın dengi değil ama onunda dendi athion II x4 860k var.
    amd apulardaki işlemci de 4 çekirdek bu x4 840k da dört çekirdek. aynı mimari aynı çekirdek
    7890k Apudaki işlemci fx 8120 gücünde.x4 840 fx 6300 dengi bile değil.
    kardeşim apu işlemcilerde 4 çekirdek yok mu sen nasıl 8 çekirdekli işlemciyle karşılaşrırıyorsun.

ben yalan söylüyorsam buyrun test sitelerinin sonuçlarına bakın. neredeyse aynı puana sahipler. ve amd a10 7890k fx6300 ün çok gerisinde

https://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=AMD+Athlon+X4+860K&id=2362

https://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=AMD+A10-7890K&id=2744

Doğru söylüyorsun.Neden technopattaki adamlar fx 8120 gücünde diyorlar anlamadım.Ben onların yalancısıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydagli42

Doğru söylüyorsun.Neden technopattaki adamlar fx 8120 gücünde diyorlar anlamadım.Ben onların yalancısıyım.

7870k nın içindeki işlemci x4 860k dengidir 7890k'nında bir farkı yok biraz hız aşırtılmış soğutucu eklenmiş ayrıca buraya teçnopattan şeyler yazmayın Allah için linç ederler sizi.
  • naak98 kullanıcısına yanıt
    Apuya rx 480 takarım.Darboğaz olmaz.Bakınız technopat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydagli42

Apuya rx 480 takarım.Darboğaz olmaz.Bakınız technopat.

Tamam 7890k i7 6800k dengi içindeki dahili gpuda gtx1080 sli gücünde iyi akşamlar.
  • naak98 kullanıcısına yanıt
  • ANLAMDIGINIZ BEN YUKSEK SISTEM TOPLAMADIM EVEREST FRISBY KASALAR ZATEN YUKSEK SISTEMLERE TOPLANMAZMIS ONDAN BAHSEDIYORUM ARKADASIMDA BU KASA VAR 5 AY ICINDE 20 FARKI SEKILDE DENEMIS SIKINTI YOK F^P URUNU DOLUSMASIN YINE HICBIRSEY BILMEDEN BOS YAPAN ANTICILER

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ram 2x4 yerine 8 almalısın hocam daha iyi olur. Sistem de güzel olmus fp açısından elinize sağlık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.