Şimdi Ara

İşte bu sefer büyük! 'Corsair 5000D'ye sistem kurduk'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu videoda Corsair 5000D kasayı deniyoruz. Malzeme kalitesi ve boyutlarından bahsediyor, görünmeyen detaylara iniyor, içerisine bir sistem kurup nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsediyoruz.

• paranız varsa kurarsınız ne yani

• phanteks evolv x tek geçerim..

• Eyvallah Kardeşim 465 x i satıp bunun Rgb olanına geçeceğim Rx6800xt ekran kartım sıcak(80 derece) kalıyor 465x te. Üstede 280mm sıvı soğutma radyatörü koyamıyoruz Rgb ramle çatışıyor
  • Temperli cam olmayan kasalar görmek istiyoruz. Göbeğimiz çatlayor bulacağız diye. Bulduklarımız da 2000-3000 lira.

Profesyonel işlerle uğraşmak üzere PC toplamak istiyoruz pavyon kasası gibi kasalar, her taraf ışıklı camlı falan.

Tamam oyuncular için eyvallah da kardeşim bu meretler sadece oyuncular için mi toplanıyor?

Bilgisayarın içini gösterme merakını ta bu akım başlar başladı anlamadım bir türlü ama tamam böyle bir akım başladı, moda var falan, bunu sorgulamıyorum.

Yahu bir kasa yaptın görüntüsü çok güzel. Bunun bir de normal ışıklı olmayan camdan kapağı olmayan modellerini de sürün piyasaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 17 Ocak 2021; 15:42:6 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.