Şimdi Ara

İşte bu : Muharrem İnce'den TRT'ye: Bu son uyarım, 130 milletvekili ile gelirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
3
Favori
30.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
639 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte özlenen ve hakkını yedirmeyen muhalefet bu.
    Bugün herkes 2-3 tane televizyonu arayıp neden korktukları için yayınlayamadıklarını sormalı.
    http://www.cumhuriyet.com.tr/video/video/969793/Muharrem_ince_den_TRT_ye__Bu_son_uyarim__130_milletvekili_ile_gelirim.html

İnce,
    quote:

“Bugün Yalova’da miting yaptık. Ben Yalova’da 40 yıldır böyle kalabalık görmedim. Ama TRT de mitingi görmemiş. Bu son uyarım, bir daha uyarmayacağım. TRT babanızın çiftliği değildir. TRT 80 milyonundur. Hepimizin TRT fonundan paralarımız kesilir. O zaman CHP’lilerin, bizlerin elektrik faturalarından pay kesmeyin. Bugün daha haram etmiyorum. Baştan söylüyorum. Eğer bugün ki görüntüleri de görmezse hafta içi 130 milletvekili ile TRT’ye geliyorum haberiniz olsun kaçmayın sonra”
    açıklamasında bulundu.

Bence yapar bende giderim ve eğlenceli olur.

• ne kadar ortadoğulu kafan var. Neden böyle devam etsin. Demirel zamanında bile trt böyle bu kadar taraflı değildi. Yani dahada geri gitmişiz. Zaten her konuda geriye gidiyoruz. Biliyor musun. İşçi olan babam 50 sene evvel günde 8 saat , haftada 5 gün çalışırdı. Bugün nasıl?. İşte senin gibi ortadoğu kafalılar yüzünden ülkemiz bırak ilerlemeyi geri gidiyoruz. 50 sene evvel cumhurbaşkanı veya başbakanla yapılan karikatürleri görsen ağzın açık kalırdı. Gazeteler bile daha hürdü. Bugün tiksinti gibi taraf tutuyorlar. Böyle gazetecilik mi olur.
  • bu adam deli ya. ilk defa bir secimi takip etmekten keyif aliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maalesef halk tv dışında bunu haber yapan yoktu, TRT yönetimi iyi bir paylanmayı hakediyor,gücün borazanlığını yapmayı bırakmazsa

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    İnce'nin stili güzel , gülerek ve güldürerek uyarıyor.Daha bunlar başlangıç , iyi gidiyor.
    Bizlerde diğer televizyonlara vb tepkimizi göstermeliyiz bu çoğunluğu kimse görmezden gelemez.

ntv whatsapp ihbar hattı
    0(532) 306 30 30

https://www.ntv.com.tr/kurumsal/geri-bildirim

https://www.cnnturk.com/izleyici-temsilcisi

• Trt her zaman hükümetlerin yanında olmuştur. Yarın chp iktidar olsun chpnin yanında olur. Bu sistem değişmediği sürece gücün yanında olmaya devam devam edecektir. Şahsi fikrim trt kapatılsın daha iyi olur. Ne işime yarıyor. Trt olmasa nolur. Çalışânları diğer kurumlara dağıtılsın v? kapatılsın. Yada satılsın

• Muharrem boşa kabadayılık yapıyor seçimi kazansın hükümeti kursun trt yönetimini değiştirsin öyle konuşsun. 130 vekille trt ye gitsen ne olacak adam bir telefonla 3000 çeviği yığar trt ye dümdüz ederler ağlaya ağlaya evine gidersin boş laf.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Muharrem boşa kabadayılık yapıyor seçimi kazansın hükümeti kursun trt yönetimini değiştirsin öyle konuşsun. 130 vekille trt ye gitsen ne olacak adam bir telefonla 3000 çeviği yığar trt ye dümdüz ederler ağlaya ağlaya evine gidersin boş laf.
    keşke sonuç dediğin gibi olsa , mağdurlara herzaman oy yağar,bkz.rte

• Ben niye trt gibi benimle uzaktan yakından alakası olmayan bir kuruma, elektrik üzerinden katkı veriyorum ki? Böyle saçmalık olamaz.
    Kapatın gitsin, zaten yandaşlar.
  • Hakkini arayan adam , helal olsun. Trt çalisanlarinin aldigi maaş haram , 80 milyon bunlarin maaşini oduyor ama bunlar sadece akpye calisiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce trt iletişim hattını arayıp şikayette bulundum neden yalova mitingi yayınlanmadı diye. Şikayet kaydı oluşturuldu. Adaleti savunan herkesin yapmasını rica ediyorum 444 08 78

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Belli ki bu seçim çok eğlenceli geçecek.
  • WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    1- Bunlar milletvekili , devleti iyice kabile yapsalarda hala önemli bir makam.
    2- 130 milletvekili yürüdüğünde hiç bir zaman 130 milletvekili kalmaz ona sen 300-400 binde halk ekle.

Ntv'i protestosu gibi olur sona doğru ses bile gelmeye başlar :)

• Aslanım muharrem ince bastır

• Yalnız bir açık oturumda herkesi yer gibi görünüyor Muharrem İnce.
  • Kılıçdaroğlu bu sefer o taraftan bu taraftan oy çekeyim diye pohpohlanmış aday çıkarmak yerine (bkz. Ekmeleddin İhsanoğlu, bkz. Mansur Yavaş) kendi içinden hem de RTE'nin sert diline aynı sertlikle cevap verebilen sayın İnce'yi aday göstermekle nokta atışı yaptı. İYİ PARTİ destekçileri ikinci turda Akşener gelmezse mutlaka parti ideolojilerini bir kenara bırakıp CHP'nin 15 milletvekili desteğini de unutmadan Muharrem İnce'yi koşulsuz desteklemelidir. Yok oy vermem diyorsa zaten hiç Akşener'e de oy vermesin direk RTE'ye oy atsınlar. Uzatıp uğraştırmasınlar kimseyi...

• Kılıçdaroğlu Muharrem İnce'yi yavru ceylan gibi aslanın önüne attı. Milletvekili de olamıyor. Böylece en çok muhalefet yapan isimden kurtulacak.

• neronidas kullanıcısına yanıt
    Çankaya Köşkünü kullanacağını söyledi Muharrem İnce bilgin olsun , Sarayı kullanmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Muharrem boşa kabadayılık yapıyor seçimi kazansın hükümeti kursun trt yönetimini değiştirsin öyle konuşsun. 130 vekille trt ye gitsen ne olacak adam bir telefonla 3000 çeviği yığar trt ye dümdüz ederler ağlaya ağlaya evine gidersin boş laf.
    ne kadar ortadoğulu kafan var. Neden böyle devam etsin. Demirel zamanında bile trt böyle bu kadar taraflı değildi. Yani dahada geri gitmişiz. Zaten her konuda geriye gidiyoruz. Biliyor musun. İşçi olan babam 50 sene evvel günde 8 saat , haftada 5 gün çalışırdı. Bugün nasıl?. İşte senin gibi ortadoğu kafalılar yüzünden ülkemiz bırak ilerlemeyi geri gidiyoruz. 50 sene evvel cumhurbaşkanı veya başbakanla yapılan karikatürleri görsen ağzın açık kalırdı. Gazeteler bile daha hürdü. Bugün tiksinti gibi taraf tutuyorlar. Böyle gazetecilik mi olur.

• oyum muharreme

• quote:

Orijinalden alıntı: mgora

Çankaya Köşkünü kullanacağını söyledi Muharrem İnce bilgin olsun , Sarayı kullanmayacak.
    ss alıyorum sende al 24 haziran akşamı buradayım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.