Şimdi Ara

Istar HD Aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mail atıp Fedex ile gönderip gönderemiceklerini sordum 98 dolar karşılığında gönderebileceklerini söylediler, kabul ettiğimi söyledim bana mail ile Google Checkout linki gönderdiler satın aldım Sanal Kart ile (422 YTL tuttu kargo dahil)

Fedex son zamanlarda 300 dolar üzerindeki ürünlerde sorun çıkarıyor 317 dolar tuttuğu için bunu anlatıp düşük yazmalarını söyledim 100 dolar yazmışlar.

22 Nisan'da gönderdiler biraz önce Fedex kapıya getirdi 48 saat geçmeden.

Biraz sonra denicem... cep telefonu ilede olsa 1-2 kaç foto koymaya çalışıcam.

Almak isteyen ama kaybolur, gümrüğe takılır diye düşünen arkadaşlar için yazayım dedim.

Sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Bu arada çok küçük makine el kadar bişey, yanında HDMI dahil 7 kablo geliyor (Ethernet, optik ses, güç, hdd vs)

• Türkiye'de mi yaşıyorsunuz arkadaşım ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr_Thunder

Türkiye'de mi yaşıyorsunuz arkadaşım ?

Evet...
  • 422 ytl çok para yahu
  • quote:

Orjinalden alıntı: unpop

422 ytl çok para yahu

En ucuzu bu MKV playerların...Yanında gönderdiği kablolar sadece 100 YTL tutar TR de, kaliteli 1.3 HDMI - Optik Ses kabloları 50YTL zaten kafadan.

USPS ile getirenler 40-50 dolar daha ucuza alabilir, kaybolmazsa tabi. Popcorn Hour biraz daha ucuz ama ısınma sorunu var deniyor nette.

Dizi izledim ısınma, fan sesi problemi vs yok ılık sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haydoot -- 24 Nisan 2008; 18:46:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Haydoot

Mail atıp Fedex ile gönderip gönderemiceklerini sordum 98 dolar karşılığında gönderebileceklerini söylediler, kabul ettiğimi söyledim bana mail ile Google Checkout linki gönderdiler satın aldım Sanal Kart ile (422 YTL tuttu kargo dahil)

Fedex son zamanlarda 300 dolar üzerindeki ürünlerde sorun çıkarıyor 317 dolar tuttuğu için bunu anlatıp düşük yazmalarını söyledim 100 dolar yazmışlar.

22 Nisan'da gönderdiler biraz önce Fedex kapıya getirdi 48 saat geçmeden.

Biraz sonra denicem... cep telefonu ilede olsa 1-2 kaç foto koymaya çalışıcam.

Almak isteyen ama kaybolur, gümrüğe takılır diye düşünen arkadaşlar için yazayım dedim.

Sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Bu arada çok küçük makine el kadar bişey, yanında HDMI dahil 7 kablo geliyor (Ethernet, optik ses, güç, hdd vs)

hayırlı olsun hocam, fotoları bekliyoruz...

• hayırlı olsun dotum bende almayı düşünüyorum ama cesaret edemiyorum sanırım türkiyeye birsinin getirmesini bekliyeceğim yorumlarını bizimle paylaşırsan çok sevinirim
  • Sabah 1-2 foto koymaya çalışıcam...

Türkçe altyazı desteği yok, ancak mkvmerge ile altyazı atabiliyoruz MKV dosyalarına ve Turkish seçeneğini işaretlediğimizde sorunsuz gösteriyor Türkçe altyazıları Istar... 1-2 dakikalık bir iş mkv içine altyazı altmak (muxing) onun için sorun değil Türkçe desteği olmaması... ileri uptadelerde gelecektir muhtemelen Türkçe desteği.

Altyazı boyunu, rengini, dikey olarak yerini kumandadan ayarlayabiliyoruz bu harika bi özellik....

MKV lerde herhangi bir takılma vs görmedim, sadece pause yapınca biraz saçmalıyor gibi geldi, yeniden başlarken biraz duraksıyor... Usb den Kingston 4GB kullandım iyi bir Sata hard disk yada USB HDD de bu probleminde kalkacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haydoot -- 24 Nisan 2008; 23:13:26 >
  • dostum resimleri ne zaman koyacaksınız tabi değerli görüşlerinizide bekliyorum son olarak bu ürünü Almanya da bulabilirmiyim ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.