Şimdi Ara

İstanbulun En İyi Ve Güvenilir Modifiyecisi (Tuning)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Yengec1907 (3 mesaj) _AsDeRf_ (3 mesaj) rahat adam (1 mesaj) TEPEE PREMİUM PACK (1 mesaj) liebermann (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> İstanbulun En İyi Ve Güvenilir Modifiyecisi (Tuning)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1315 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşımın 2008 3.20d E92 Aracina stage 2 yapıp chip taktırmayı düşünüyoruz 177hp den 230hp ye çıkartıp 1litre yakıt tasarufu sağlıyormuş vs. bunu istanbulda en iyi yapan yer neresidir? garanti verebilen ünlü ve güvenilir yer olmalı. Araştırdık bir sürü tuningci var işin içinden çıkamadık illaki bir tanesi en iyisidir cevaplarınızı bekliyorum...

|
    |
  • Yüzbaşı
    833 Mesaj
    RSA Motorsport.
    |
    |
  • Kurmay Albay
    18068 Mesaj
    A 4 ün beynini yakan firmaya gitmeyinde
  • Yarbay
    3335 Mesaj
    Garanti vermez hicbiri saniyorum da, bir sikinti cikarsa yardim ederler. Bu arada stage 2 de yakit tasarrufu saglayamazsiniz. Hatta stage1 de bile zor cunku saniyorum dizelde s1 de bile dpf sokuluyor duz boru cekiliyor. Ayrica stage 2 ile dipgazda kara tren gibi ilerlemeniz muhtemel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2958 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

A 4 ün beynini yakan firmaya gitmeyinde

Arkadaşın bahsettiği konu

https://forum.donanimhaber.com/beyin-kilitli-audi-a5-mehmet-gazihan-megachips--121315817

Detaylıca okuyun belki bu firmaya yaptırmayı düşünürseniz fikriniz değişebilir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1315 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

Garanti vermez hicbiri saniyorum da, bir sikinti cikarsa yardim ederler. Bu arada stage 2 de yakit tasarrufu saglayamazsiniz. Hatta stage1 de bile zor cunku saniyorum dizelde s1 de bile dpf sokuluyor duz boru cekiliyor. Ayrica stage 2 ile dipgazda kara tren gibi ilerlemeniz muhtemel.

Hocam dpf nin sokulmesi zaten yakit tasarufu saglamazmi ? Birde siyah duman atmasi icin motorun bitik olmasi gerekiyor 150 binde arac

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    10933 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yengec1907

quote:

Hocam dpf nin sokulmesi zaten yakit tasarufu saglamazmi ? Birde siyah duman atmasi icin motorun bitik olmasi gerekiyor 150 binde arac

dpf in sökülmesi;

sizi, annenizi babanızı, varsa kardeşinizi, yolda geçen ahmet amcayı, beni, bu forumdakileri ve arabanızla nereden geçiyorsanız oradakileri akciğer kanseri yapar,

lütfen cahilce, sorumsuzca davranmayın bırakın o dpf olduğu yerde kalsın.

hayırlı günler.
    |
    |

• Yüzbaşı
    925 Mesaj
    Hiç taktırmadım daha önce ama Paşaoğlu iyi diye duymuştum. Fiyat diğerlerine göre biraz fazla olabilir ama görüşmek lazım.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Hocam yeminle konuyu okurken o beyni kitlenen A4'ü düşündüm. Üstüne de sizin yorumu görünce şok geçirdim. Tesadüfün böylesi.

|
    |
    TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2192 Mesaj
    yakıt tasarrufu sağlamıyor, kendinizi kandırmayın..
    |
    |
  • Yarbay
    3335 Mesaj
    quote:

quote:

Dpf'nin bir araca agirlik olsun diye mi konudugunu dusunuyorsunuz? Sizce bu parcanin araca etkisi nedir??

• Binbaşı
    1315 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

Dpf'nin bir araca agirlik olsun diye mi konudugunu dusunuyorsunuz? Sizce bu parcanin araca etkisi nedir??

Hocam eski araclarda genelde dpf tikanmaya basliyor ve arac zorlaniyor buda yakita etki eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3335 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam eski araclarda genelde dpf tikanmaya basliyor ve arac zorlaniyor buda yakita etki eder

Dpf nin islevi nedir onu soyleyin. Eski aracta motor da ariza cikarinca arac cok yakiyor napcaz motoru mu sokucez

|
    |

• Yarbay
    2242 Mesaj
    kesin 1 litre yakıt tasarrufu için yapılıyordur
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
takipçi satın al
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,273
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.