Şimdi Ara

İstanbullulara 2 gün sınırsız internet müjdesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İBB iştiraki İSTTELKOM tarafından sağlanan İBB Wi-Fi hizmeti 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla sınırsız olacak.

Cumhuriyet’in 97. yıl dönümü dolayısıyla gerçekleşecek kutlamalar kapsamında sunulan sınırsız internet hizmeti iki gün boyunca geçerliliğini sürdürecek. İstanbullular, 28 ve 29 Ekim günlerinde ücretsiz sunulan İBB Wi-Fi hizmetine kotasız bağlanabilecek. Uygulamadan, İstanbul genelindeki tüm İBB Wi-Fi noktalarından yararlanılabilecek.

4 milyon kullanıcı

Güçlendirilen altyapısıyla hizmet kalitesi arttırılan İBB Wi-Fi’nin abone sayısı 4 milyona ulaştı. Halihazırda 7 bin 679 erişim noktasında, ortalama 100 bin kullanıcıya hizmet veren İBB Wi-Fi’nin, kullanıcı sayısının yeni eklenecek lokasyonlarla daha da artması bekleniyor. İBB Wi-Fi’ye, her gün ortalama 3 bin 700 yerli, 700 yabancı yeni kullanıcı kayıt oluyor.

Ayrıca Bkz.Türkiye, rüzgâr türbini üretiminde Avrupa’da 5. sırada yer aldı

İBB Wi-Fi hizmeti, diğer günlerde de İstanbullulara, günlük 2 megabit hız ve 1 gigabayt kota ile aylık 30 gigabayt ücretsiz internet hizmeti sağlıyor. İBB Wi-Fi hizmetinden aylık, ortalama 200 terabayt indirme ve 25 terabayt yükleme işlemi gerçekleşiyor.

İBB Wi-Fi’ye diğer ülke vatandaşlarından en çok Rusya, Almanya, İran ve İngiltere faydalanıyor. En çok tercih edilen lokasyonlar ise Beyoğlu İstiklal Caddesi, Sultanahmet, Kadıköy, Eminönü Meydanı ve Taksim Atatürk Kütüphanesi.

• Ula adam bedava ekmek dağıtayım dediydi de sen devlet içinde devlet mi oluyorsun falan diye adama engel olmuşlardı :D Belediye devlet mi ki köprü havalimanı yapsın?!? :):) İlahi yav hiç bir şeyden haberiniz yok. Sonra sazan gibi atlıyor eski milletvekilliniz bile bu nasıl bir marmaray, bu ne rezalet, imamoğlu napıyor diye paylaşıyor :D:D Sonra marmarayın AKP'ye, devlet demiryollarına bağlı olduğu ortaya çıkıyor da adam nereye saklanacağını şaşırıyor :D Yok aslında o kadar da kötü değil falan diye kıvırırken kaybolup gidiyor :D Ay ne komik şeyler hatırlattın bana yahu. İlahi.
  • Sevinsin garibanlar. Çay içsinler yanında.

• güzel gelişme.

• Imamin oğlu çalışıyor, kaptanın oğlu cay dağıtıyor.

• Keyif çayınızı yudumlarken sörf yaparsınız işte hadi yaşadınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence belediye internet işine girmeli. İbb nin kendine ait fiber altyapısı var hemde sağlam.

• Güzel haber.Keyif çayı içerken yenişafak ve akitten gelişmeleri daha rahat takip edebileceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Keyif çayınızı yudumlarken sörf yaparsınız işte hadi yaşadınız

çayınızı ben alim, internetinizi ben verim, kekinizi de ben alim, daha ne istiyonuz namkörler İstanbullulara 2 gün sınırsız internet müjdesi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 26 Ekim 2020; 15:12:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

çayınızı ben alim, internetinizi ben verim, kekinizi de ben alim, daha ne istiyonuz namkörler  

Alıntıları Göster

Yaaa taam taam bi daha yaramazlık yok

İstanbullulara 2 gün sınırsız internet müjdesi

• Steelo S kullanıcısına yanıt
    Bu bana çok abartılı geldi.

• Şu tepedeki kara bulutlar bir dağılsa daha ne imkanlar sağlanır ülkede.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanvai

Bu bana çok abartılı geldi.

Çayını iç soğutma İstanbullulara 2 gün sınırsız internet müjdesi 

• Yurt çapında çökmelere hazır olun o zaman....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lazer__ kullanıcısına yanıt
    Keyif çayı bu :D Soğutmadan içmeli.

• Teşekkür ekrem başkan. İstanbullulara 2 gün sınırsız internet müjdesi 

• İzmir'de hep ücretsiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • para mı alıyolardı bide yuh

• IBB Wifi hep ücretsiz değil miydi zaten? Eskiden metrobüste hep bununla internete bağlanırdım.

Sanırım İmamoğlu zamanında paralı hale gelmiş o zaman

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.