Şimdi Ara

İstanbullular Bakabilir mi ? Yol soracağım ..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler metro turizmin samandıra terminalinde ineceğim. Burdan ben üsküdarda ki akasya avm'ye nasıl ulaşırım ? Otobüs metrobüs vsvs ?

• metro servisiyle kartal köprüsüne git, oradan metroya bin, akasya durakta in.

tamamen hayal ettim. toplu taşıma kullanmıyorum. hata olabilir. sen en iyisi bundan sonra gelecek cevaplara bak.

up
  • yada taksi ile gitsem çok yazar mı
  • Metro servisine bin. Kadıköy'e giden yolda zaten sağında kalıyor. bu arada akasya kadıköy de değil mi ya? ferhatpaşa da olabilir. oranın bir ismi vardı sanki.
  • metro servisine bin. çekmeköy madenler durağında in. oradan kadıköy otobüs ya da dolmuşlara bin önünden geçer.

(yavaş yavaş hatırlar gibi oluyorum güzergahı)
  • Önündeki duraktan şunlardan herhangi birine bin, uzunçayır metrobüs durağında in, orası akasya zaten.

18E - YENIDOĞAN - SAMANDIRA - KADIKÖY

18K - SULTANBEYLI - KADIKÖY

18Ü - SULTANBEYLI - ÜSKÜDAR

18Y - YENIDOĞAN - SAMANDIRA - ÜSKÜDAR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saçmalama direk metro kardeş akasya nın ıcınde ındırıyo senı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurchik

metro servisiyle kartal köprüsüne git, oradan metroya bin, akasya durakta in.

tamamen hayal ettim. toplu taşıma kullanmıyorum. hata olabilir. sen en iyisi bundan sonra gelecek cevaplara bak.

up

hocam nabıyon ya tam foto çekmistim yazını
  • termınalden servıs yok mu ? ilk mınubuse atla senı metro da ındırsın metroya bın kadıkoy yonune unalan duragında ın akasyanın en alt katından gırısı var orda -
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheitani

Önündeki duraktan şunlardan herhangi birine bin, uzunçayır metrobüs durağında in, orası akasya zaten.

Saolun hocam. 40-50 lira falan yazarsa taksi ile gideyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayarsız Enerji

quote:

Önündeki duraktan şunlardan herhangi birine bin, uzunçayır metrobüs durağında in, orası akasya zaten.

kardeş ne taksisi sana nası gitceğini çok basit anlatıyorum ne gerek var taksiye
  • quote:

quote:

yok illa taksiye bincem taksisiz olmaz diyosan bin taksiye seni metroya bıraksın metrodan direk git içinde incen diyoz sallamıyon töbe ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurchik

Metro servisine bin. Kadıköy'e giden yolda zaten sağında kalıyor. bu arada akasya kadıköy de değil mi ya? ferhatpaşa da olabilir. oranın bir ismi vardı sanki.

Oranın adı acıbadem :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metro servisine bin e5 te herhangi bir metro duragindan kadikoy yonune bin unalan duraginda in hic disari cikmadan tabelalar seni akasya avmye goturecek.

• Bir suru troll yok acibademde in kadikoyde in falan demisler inanma onlara. Inecegin durak eger otobusle gidiyorsan uzuncayir, metroyla gidiyorsan unalan.

• ünalan diye de ggecıyo tmm farketmez acıbadem olsun senı mı kırıcaz
  • Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt
    bende bunu anlattm ztn ama adam sallamıyo
  • Bende geçen metrobüste giderken elemanlar konuşuyordu köprüye yakın yerde inip oralardan kestirme ortaköye inicez dediler varmı böyle bir olay ben hep kabataşta inip otobüse biniyorum.. baya uzak oluyor ?
  • quote:

yada taksi ile gitsem çok yazar mı

100 200 liracık kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: SilenthillDream

Bende geçen metrobüste giderken elemanlar konuşuyordu köprüye yakın yerde inip oralardan kestirme ortaköye inicez dediler varmı böyle bir olay ben hep kabataşta inip otobüse biniyorum.. baya uzak oluyor ?

valla ben eminonunden tramvay yapıyorum sonra duragın ısmını unuttum orda ınıp otobusle ortakoye gecıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.