Şimdi Ara

istanbuldan manisa alaşehire nasıl gidebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • istanbul avrupa yakasından manisa alaşehire arabayla gitmek için en hızlı ve uygun fiyatlı rota hangisi? yenikapıdan feribotla bandırmaya geçmek mi yoksa osmangazi den gitmek mi?

• en mantıklısı yenikapıdan feribotla karşıya gecmek olur. yeni paralı otoban olan O5 yoluna hiç girmeyin, parasız E881 otobanından ücretsiz gidersiniz. haritada geçilecek lokasyonları numara ile işaretledim, bu yolu takip edin hayırlı yolculuklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Osmangazi otobandan gitmek tabi ama pahalı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatcagdas

en mantıklısı yenikapıdan feribotla karşıya gecmek olur. yeni paralı otoban olan O5 yoluna hiç girmeyin, parasız E881 otobanından ücretsiz gidersiniz. haritada geçilecek lokasyonları numara ile işaretledim, bu yolu takip edin hayırlı yolculuklar.

bandırma feribotu 12.00-15.00 arası varmış sadece. benim en geç saat 6 da alaşehirde olmam lazım. yine de teşekkürler.

• Geçen sene Manisa merkezden Bursa’ya otobandan 118 TL ye geçmiştim. Parasız yoldan gitmenizi tavsiye ederim yarım saat geç olur ama en azından paranız cebinizde kalır. Bu arada otobanda radar var onu da ekleyeyim beni öptüler :)
  • Ücretsiz eski devlet yolunu kullanın

• kyhnzcn kullanıcısına yanıt

hız sınırı nedir bilginiz var mı?

• Meticulous kullanıcısına yanıt

eğer yenikapı-mudanya ido feribotu müsaitse o şekilde de olabilir. Ben Bursa'da ikamet ediyorum, Bandırma yerine alternatif olarak Mudanya - Bursa - Karacabey - Susurluk istikametinden de gidilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 10 Mayıs 2021; 17:32:51 >
  • atrix1212 kullanıcısına yanıt
    Otobanda 120+%10 sollama payı = 132

Ücretsiz yoldan giderseniz bölünmüş yol olduğu için 110+%10 sollama payı= 121
  • acelen varsa o5 kullanacaksın pahalı filan ama bomboş dümdüz yol aracın da iyise yormaz tek sıkıntısı boş diye 150 160la gidiyorsun deli gibi yakıt gidiyor

• 2 sene evvel islamboldan dikiliye osmangazi ve otoyoldan gitmiştik
    3 saat huzurlu bir seyahat idi

dönüşü ise köprüye kadar eski dan yabtık
    6 dayak yemiş gibiydim

• Asker mi gidecek ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbzlim

Asker mi gidecek ?

aynen hocam askere gidicem.

• Meticulous kullanıcısına yanıt
    Yedek subaydim ben orada. Ben e5ten gitmiştim

• yeni kapidan bandirma feribotu oradan bandirma manisa tren oradan alasehir taksi yada dolmus

• Yalova feribotuna binin.

hem araçtan inmenize gerek yok, hemde de daha uygun.

feribottan indiniz mi 4 saat kalıyor geriye.

osmangazi ise kötü değil ama istanbul trafiğinde vakit kaybetmeyecek saate çıkacaksanız.

• Bandırma feribotu çok saçma şekilde az yolcu olduğunda sefer iptal ediyor, çok sıkıntı yaşadım bu konuda. Yenikapı-mudanya feribot, gerisi ücretsiz yoldan 120 sabit hızla çok rahat gidilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.