Şimdi Ara

istanbuldan bir görüntü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en soldan en sag a gecerken yada tam tersını yaparken
    o serıtten hızla gelen bırının ona carptıgını dusunemıyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: alizee

araban niye gitti kazamı yaptın?

ailem kafayı yeme noktasına gelmişti sonunda tam akıllandım araba gitti elimden...
  • nereye gitti elinden leyleklermi alıp götürdü?
  • marifetmi bu nedir çık piste yarış otur evinde bilgisayarında at makasını
    o hareketleri yaparken gelip çarpsa veya gozumun onunde baska birine kaza yaptırsa
    şerefsizim tanınmaz hale getiririm polise yalvarır abi beni nezarete et diye
    quote:

Orjinalden alıntı: civil

Ben sadece bir şey sorucam arkadaşlar.Sizce bu tarz araç kullanmak doğrumu?Adam resmen cellat gibi gidiyor,trafikte böylesi çok herkesin hakkını çiğniyor herkese fren yaptırmak zorunda bırakıyor,sıyırtma geçiyor.Böylelerine herkesin ne dediğini sanırım hepimiz biliyoruz.Şimdi hiç kimse demesinki bende yapıyorum ya ne demek bu falan ama gerçek bu normal şekilde araç kullanan herkes o belli kelimeleri ediyor tabi yapan kişiler üzerlerine almayıp aldırmıyorlarsa onların bileceği iş.Millet ekmek davası için yollarda trafikte mücadele verirken adamın yaptığına bakın.Tabi birisine vursa nolcak hiç bişey parası boldur,zengin çocuğudur vs. olan sade vatandaşa taksiciye,bayana olacak güzelim arabaların orijinalliği gidecek bir sürü uğraşacaksın sinirlerin yıpranacak.
    Arkadaşlar ehliyet alalı 20 sene olmuş birisi olarak sizlere abi nasihatımdır nolur ama nolur ölüm kalım durumları olmadıkça böyle araba kullanmayın kullandırtmayın,lütfen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alizee

nereye gitti elinden leyleklermi alıp götürdü?

sattılar kardeşim leyleklerle falan alakası yok...
  • bu ve bu tip videolara "sıradan" diyen arkadaşlar acaba o E-5 trafiğinde nasıl bir görüntü görmeyi bekliyorlar ki kendilerine "ilgi çekici" gelsin ?!
    bu kadar gereksiz bir sürüş olamaz kendi aracınızı (canınızı geçeli çok oldu o araç kalkmadan önceydi) düşünmüyorsanız makasa girdiğiniz insanların araçlarını ve canlarını düşünmek zorundasınız @civil abinin de dediği gibi trafikte bu tip adamlar için o ile başlayan artık klasikleşen bir tabir vardır
  • ayrıca vıdeo eskı sanırım
    orda solda bı bınada yanlıs gormedıysem
    fazılet partısının amblemı var
  • Bencede sıradan hatta bi yerde maksata kaldı çünkü adam gibi iki üç tane attı girilmiycek yerler değil biz 3-4 sene önce yapıyoduk. Süper diyenler görmemiş ondan büyük geliyo. Zaten sadece emniyetten gitse daha önde olur. Dikkatli bakın Beyaz uno topkapı ayrımında öndeydi bu makas atan kardeş geçti onu videonun sonunda uno yine önde.
  • yol merter - cevizlibağ arası

o bina da şu anda saadet partisi il teşkilatı olması lazım
  • bunların vücutlarındaki bütün kemikleri tek tek kırmak lazım ki bi daha araba kullanamasınlar
  • ahahah şaka mı lan bu hani kamera nerde el sallayalım..bi de utanmadan yayınlamışlar bu videoyu...yazık yazık bunlar da kendini makascı yancı sanıo ya..yazık!
  • forum delikanlı! dan geçilmiyor yine
  • bende böyle sol şeritte koyun gibi giden millete gıcık oluyorum madem gitmiyosun yol ver kardeşim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serdarer

Bencede sıradan hatta bi yerde maksata kaldı çünkü adam gibi iki üç tane attı girilmiycek yerler değil biz 3-4 sene önce yapıyoduk. Süper diyenler görmemiş ondan büyük geliyo. Zaten sadece emniyetten gitse daha önde olur. Dikkatli bakın Beyaz uno topkapı ayrımında öndeydi bu makas atan kardeş geçti onu videonun sonunda uno yine önde.

2 yerde kesinlikle kurtarabilir ama girmiyo makasa...
  • serserilikten başka bişey diil
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lo@ding

serserilikten başka bişey diil

+1

ama o trafikte İncirli-Edirnekapı arasını 4 dakikada almak da maharet isteyen bir şey.

yine de bu tip hareketlerin boş yollarda, kimsenin hayatını, aracını tehlikeye atmadan yapılması gerektiğini düşünüyorum. çok acelesi olan motorsiklet alsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mad

bencede sıradan

bencede kardeşim
  • yazık wallahi yazık
  • quote:

Orjinalden alıntı: GÖRKEMKAZAN

ahahah şaka mı lan bu hani kamera nerde el sallayalım..bi de utanmadan yayınlamışlar bu videoyu...yazık yazık bunlar da kendini makascı yancı sanıo ya..yazık!

+106 gti
  • quote:

Orjinalden alıntı: Can

Sıradan.

jaa bab sana bişi dicem köpek senin mi süper bi piitt e benzioo ii bakılmış saygılar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.