Şimdi Ara

İstanbuldaki en iyi Peugeot bayisi hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
17.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. İstanbuldaki en iyi peugeot bayisi hangisi? Memnun kaldığınız, kaliteli vs...

• şu ana kadar 2-3 tane peugeot bayisiyle(yıldırımoto,parlar) anlaşma yaptık şu anda (can peugeot dudullu )'yla anlaşmamız devam etmekte şu zamana kadar ilgi alaka ve garanti değişimlerinden gayet memnunum,ilgi alaka hız açısından diğerlerinden daha iyiler ...
  • berke' den uzak durun... özellikle servis hizmeti cok kalitesiz ve ilgisiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcage

berke' den uzak durun... özellikle servis hizmeti cok kalitesiz ve ilgisiz...
    Aracınızı seviyorsanız küçükyalı yıldırımlardan uzak durun

değiştirilmeyen balatalardan çektiklerim,değişmeyen yag, acil değişmesi gereken fakat 4 ayrı serviste değişimin gerekli olmadığı belirtilen parçalar,SONAX fiyatına 30 gunluk boya koruma yapılması vs vs

Yıldirimlara yaptırılan servislerden sora bence aracın gerçek servislere de sokulması gerekiyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcage

berke' den uzak durun... özellikle servis hizmeti cok kalitesiz ve ilgisiz...
    Burada servis ismi vererek konuşmak doğru olur mu bilmiyorum ama başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum.

Yeni aldığım 308 model aracıma park sensörü taktırmak istiyordum. Berke Otomotivi aradığımda yedek parça olarak park sensörünün henüz bulunmadığı ama geldiği zaman indirimli bir fiyata taktıracaklarını söyledi satış görevlisi. Bende park sensörünü taktırmayı aracın ücretsiz 2500km bakımı için bekledim. 2500 km civarlarında Berke'yi defalarca aradım hep park sensörü takacak kişinin olmadığını çok yoğun olduğunu yılbaşından sonra tekrar aramamı söylediler. Yılbaşından sonra tekrar aradım 3 gün sonrasına randevu aldım. Sabah erkenden aracı getirmemi hem park sensörü hem de 2500 bakımının yapılacağını söylediler. Belirlediğimiz gün gittiğimde benden kimsenin haberi yoktu, park sensörü takılacak dedim servis görevlisine. Bugün takılamaz çok yogunuz randevu almanız lazım dedi, bende zaten ben anlaşarak geldim dedim. 2500 bakımı tam 10 dakika sürdü ve park sensörünü takmadılar yarın sabah gelin dediler. Bende cidden kızarak vazgeçtim çıktım gittim. Bir daha da uğramadım. Haftaiçi ben vakit ayırarak ve randevu alarak servise gidicem onlar çok yogunuz diye yarın tekrar gelin diyecekler. Bu çok sinir bozucu bir durum.

Park sensörü için hemen diğer yetkili servisleri aradım bana indirimli dedikleri fiyatın altında fiyat söyledi diğer yetkili servisler.

Çok ilgisizler ve de çok amatör iş yapıyorlar... Oraya gidecek arkadaşların dikkatine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hattusilis -- 11 Ocak 2008; 10:35:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hattusilis

Burada servis ismi vererek konuşmak doğru olur mu bilmiyorum ama başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum.

Yeni aldığım 308 model aracıma park sensörü taktırmak istiyordum. Berke Otomotivi aradığımda yedek parça olarak park sensörünün henüz bulunmadığı ama geldiği zaman indirimli bir fiyata taktıracaklarını söyledi satış görevlisi. Bende park sensörünü taktırmayı aracın ücretsiz 2500km bakımı için bekledim. 2500 km civarlarında Berke'yi defalarca aradım hep park sensörü takacak kişinin olmadığını çok yoğun olduğunu yılbaşından sonra tekrar aramamı söylediler. Yılbaşından sonra tekrar aradım 3 gün sonrasına randevu aldım. Sabah erkenden aracı getirmemi hem park sensörü hem de 2500 bakımının yapılacağını söylediler. Belirlediğimiz gün gittiğimde benden kimsenin haberi yoktu, park sensörü takılacak dedim servis görevlisine. Bugün takılamaz çok yogunuz randevu almanız lazım dedi, bende zaten ben anlaşarak geldim dedim. 2500 bakımı tam 10 dakika sürdü ve park sensörünü takmadılar yarın sabah gelin dediler. Bende cidden kızarak vazgeçtim çıktım gittim. Bir daha da uğramadım. Haftaiçi ben vakit ayırarak ve randevu alarak servise gidicem onlar çok yogunuz diye yarın tekrar gelin diyecekler. Bu çok sinir bozucu bir durum.

Park sensörü için hemen diğer yetkili servisleri aradım bana indirimli dedikleri fiyatın altında fiyat söyledi diğer yetkili servisler.

Çok ilgisizler ve de çok amatör iş yapıyorlar... Oraya gidecek arkadaşların dikkatine...

Alıntıları Göster
    slm
    Bence en ilgili bayii AÇI
    Zeynepkamil / üsküdar
    Saygılarımla
    www.opstuning.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengizhan Gürel

slm
    Bence en ilgili bayii AÇI
    Zeynepkamil / üsküdar
    Saygılarımla
    www.opstuning.com

Alıntıları Göster
    istanbulu bilmem ama ankaranın en ıyısı konya yolundakı göral:)
    pug servıslerını eleştırıyolar ama oraya bır kez gıtseler ve adamların musterı memnunıyetı ıcın nasıl çalıştıgını gorseler... neyse benım yazım bıraz off topıc oldu:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: HELICOPTERPILOT

pug servıslerını eleştırıyolar ama oraya bır kez gıtseler ve adamların musterı memnunıyetı ıcın nasıl çalıştıgını gorseler... neyse benım yazım bıraz off topıc oldu:S

Alıntıları Göster
    Bende başımdan geçen bir olayı anlatayım. Benim 206'nın devir saati bozulmuştu ist. Bolluk oto'ya götürdüm, önce cihaza falan bağladılar arızayı bulamadılar yoğun olduklarını daha sonra tekrar gelmemi söylediler. Bende hafta içi birgün gittim devir saatinin bobini yanmış dediler sardırmak için 150 ytl istediler bende vazgeçtim yaptırmadım. Şimdi asıl olaya gelelim benim aracı koca dükkanda sütunun yanına çektiler arabanın kapısını artık nasıl açtılarsa kapıyı eğdiler sonra kaportacıları geldi orda aracı çekiçledi şu anda dikine kat izi gibi bir iz kaldı boyatmamak için daha fazla müdahele ettirmedim hatıraları kaldı, ayrıca devir saatini kendim söktüm ve tamir ettim bobin yanığıyla falan alakası yoktu bir dişli yerinden çıkmış sadece.
    Eğer gerçekten iyi bir pug. servisi varsa bende çok merak ediyorum. yakında bakım yaptırıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HELICOPTERPILOT

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cenkmavi

Yok yok abicim hiç de off topic olmadı , gerçekten o servis bir başka çalışıyor.Benim 307im XR donanım yani üzerinde yol bilgisayarı yok , ancak forumda @fatempro arkadaşımız sinyal-silecek kolu tertibatının yol bilgisayarlı olan ile değiştirilip yazılımı yüklendimi yol bilgisayarının açıldığını söylemişti forumda.Hatta konunun başlığı "Yol Bilgisayarsız 307 Kalmasın" olması lazım ilgilenen arkadaşlar arama yoluyla bakabilir.Herneyse ben de Ankara Yıldız Sanayi Sitesinde Oto Peugeot'tan çıkma bir yol bilgisayarlı sinyal-silecek kolu alıp bir özel serviste taktırdım , özel serviste yazılım yükleme olayı olmadığı için beni Göral'a yönlerdirdi.Ben de gittim haliyle , adamlar onca işin arasına beni sıkıştırıp iki dakikada yazılımı yükleyip bir lira para almadılar , üzerine iki tane de plakalık verdiler Bir de o günün akşamında servis hizmetimizden memnun kaldınız mı diye aramaları beni gerçekten çok memnun etti Tekrar tekrar teşekkürler Göral...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarmaganozturk

quote:

Orjinalden alıntı: cenkmavi

Yok yok abicim hiç de off topic olmadı , gerçekten o servis bir başka çalışıyor.Benim 307im XR donanım yani üzerinde yol bilgisayarı yok , ancak forumda @fatempro arkadaşımız sinyal-silecek kolu tertibatının yol bilgisayarlı olan ile değiştirilip yazılımı yüklendimi yol bilgisayarının açıldığını söylemişti forumda.Hatta konunun başlığı "Yol Bilgisayarsız 307 Kalmasın" olması lazım ilgilenen arkadaşlar arama yoluyla bakabilir.Herneyse ben de Ankara Yıldız Sanayi Sitesinde Oto Peugeot'tan çıkma bir yol bilgisayarlı sinyal-silecek kolu alıp bir özel serviste taktırdım , özel serviste yazılım yükleme olayı olmadığı için beni Göral'a yönlerdirdi.Ben de gittim haliyle , adamlar onca işin arasına beni sıkıştırıp iki dakikada yazılımı yükleyip bir lira para almadılar , üzerine iki tane de plakalık verdiler Bir de o günün akşamında servis hizmetimizden memnun kaldınız mı diye aramaları beni gerçekten çok memnun etti Tekrar tekrar teşekkürler Göral...

Alıntıları Göster
    en iyi ilgi bence mepada... en kötüsü ise tartışmasız berkedir arkadaşlar... avrupa yakasında bütün servislere gittim
    nerdeyse. ben böyle ilgisiz, müşteriyi adam yerine koymayan bi servis görmedim... defalarca peugeot türkiyeye
    şikayet ettim ama nedense sonuc alamadım... satış desen zaten kepazelik. adam kapıya 2. el araca değerinde takas
    diyor..içeri giriyosun aracını satta gel diyor.. o zaman o yazıyı oraya niye yazıyosun...
    aracınmın teybi çalındı .. kaskodan takılacak 15 günde gelir dediler. 3 ay sonra gelmedi... telefon açtığında dövmedikleri
    kalıyo...
    aman arkadaşlar berkeye gidecek arkadaşlar çok dikkatli olsun derim bende.
    benim işyerim berkeye 500 metre mesafede ama sırf adamları tanıdığım için 20 km ötededi mepaya gidiyorum..
  • Berke out
    Mepa in
  • quote:

Orijinalden alıntı: toper

Berke out
    Mepa in
    4.levent EFE güzeldir...servise oraya gideriz bazen...kalitelidir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: handsome bob

4.levent EFE güzeldir...servise oraya gideriz bazen...kalitelidir...

Alıntıları Göster
    istanbul tekoto da gayet ilgili ve güleryüzlüdür, aracı aldıktan sonrada :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_patriot

istanbul tekoto da gayet ilgili ve güleryüzlüdür, aracı aldıktan sonrada :)

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ilgi alaka da güzel ama sorun çözmede başarılı olanları yazarsanız daha faydalı olr düşüncesindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: thoca

arkadaşlar ilgi alaka da güzel ama sorun çözmede başarılı olanları yazarsanız daha faydalı olr düşüncesindeyim

Alıntıları Göster
    AÇI otodan 2 farklı araç aldım, ne zaman servise gitsem çok iyi ilgilendiler, yapacaklarını ve yaptıklarını ayrıntılarıyla anlattılar. 2 defa kaza sonucu hasar görme durumu oldu hepsinde de çok iyi yardımcı olular. Bana daha yakın bir başka Peugeot bayii var ama ben her zaman AÇIya giderim. Hatta ikinci aracımın teslimatı biraz geç olduğu için teslimat gününe kadar (1 hafta filan) bana bir de geçici araç vermişlerdi, ücretsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wm1tr

AÇI otodan 2 farklı araç aldım, ne zaman servise gitsem çok iyi ilgilendiler, yapacaklarını ve yaptıklarını ayrıntılarıyla anlattılar. 2 defa kaza sonucu hasar görme durumu oldu hepsinde de çok iyi yardımcı olular. Bana daha yakın bir başka Peugeot bayii var ama ben her zaman AÇIya giderim. Hatta ikinci aracımın teslimatı biraz geç olduğu için teslimat gününe kadar (1 hafta filan) bana bir de geçici araç vermişlerdi, ücretsiz.

Alıntıları Göster
    Aracını seven Efeden uzak dursun..Servisten çıkan arabaya su koyulmak unutulur mu?Üstelik radyatörü yeni değiştirdiler aynı gün..Aracımız 1 haftadır servisten cıkmıyor..Giriyor ertesi gün yolda kalıyor..En son conta yaktı sanırım..Bugün rapor verecekler..Arabasını seven cidden Efenin servi,sten uzak dursun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pazardaki Artist

Aracını seven Efeden uzak dursun..Servisten çıkan arabaya su koyulmak unutulur mu?Üstelik radyatörü yeni değiştirdiler aynı gün..Aracımız 1 haftadır servisten cıkmıyor..Giriyor ertesi gün yolda kalıyor..En son conta yaktı sanırım..Bugün rapor verecekler..Arabasını seven cidden Efenin servi,sten uzak dursun..

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bende bu servis konusunda senelerdir muzdaripim , avrupa yakasında oturmama rağmen taa bağlarbaşı açıya gidiyorum, ha ondan memnun muyum hayır ama kötünün iyisi işte

yüzümüz hiç gülmiycek bu peugeot servislerinden elaaam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mınaaa

arkadaşlar bende bu servis konusunda senelerdir muzdaripim , avrupa yakasında oturmama rağmen taa bağlarbaşı açıya gidiyorum, ha ondan memnun muyum hayır ama kötünün iyisi işte

Alıntıları Göster
    Arkadaşım,

Soylukan aşağıdaki servisi tavsiye ediyor.

Paris Peugeot

18. S. N:597-598 Atatürk Oto San. Sit. 2. Kısım
    Maslak M. Şişli - İSTANBUL
    : (0212) 2860764

quote:

Orjinalden alıntı: errör

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahbeyazh

Arkadaşım,

Paris Peugeot

quote:

Orjinalden alıntı: errör

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: siyahbeyazh

Arkadaşım,

Paris Peugeot

soylukanla bi kaç muhabbetimiz olmuştu ama bana tavsiye etmemişti

not ettim triger değişiminde ziyaret edicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: mınaaa

quote:

Orjinalden alıntı: siyahbeyazh

Arkadaşım,

Paris Peugeot

soylukanla bi kaç muhabbetimiz olmuştu ama bana tavsiye etmemişti

not ettim triger değişiminde ziyaret edicem

Alıntıları Göster
    up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.