Şimdi Ara

İstanbul'da yaşanabilecek semtler? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başakşehir

• üsküdar çamlıca taraflarına bak derim.

bizim ev de buralarda 99 öncesi 92 gibi yerleşmişiz biz 93'te de ben doğdum.depremi atlattık çatlak bile olmadı.ekşioğlu yapımı.tabii bizim buralar önceden çok sakindi fakat şimdi trafikten geçilmiyor malesef..baktığın zaman her yer öyle.

ayrıca ümraniye kadıköy üsküdar merkeze yakın.nerede beklersen orada bu üçüne çok rahat gidebilirsin.altunizade metrobüs buradan bir minibüs/otobüs zati.
  • Kasımpaşa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esenler, Gaziosmanpaşa, Sultangazi
  • Kimse Sarıyer dememiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Kaynarca
    Aydos
    Taşlıbayır
    şifa mahallesi.

Aklımdakileri yazmışsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

Arkadaşlar yeni ev almayı düşünüyoruz; ama semt/bölge seçimi konusunda sıkıntımız mevcut. Şu anda Güngören'de oturuyorum. 200.000 lirayı aşmayacak bir daire düşünüyoruz; ama tam olarak isteklerimizi karşılayan bir yer bulmakta sıkıntı yaşıyoruz. Babam 99 öncesi yapılmış ev almak istemiyor. Onun dışında asansör yoksa çok yüksek olmamalı; ama giriş katı veya yüksek giriş felan da olmamalı. Dubleks zaten düşünmüyoruz. Özellikle Haznedar, Çalışlar, Yayla, Ünverdi gibi yerlere baktığımızda biraz avucumuzu yalıyoruz.

Sizce nasıl bir seçim yapılmalı? Biraz şehirden uzak siteler felan mı tercih edilmeli? Bütçemize uygun nereleri tavsiye edersiniz?

Not:Ayrıca tarlabaşı, balat, esenler, gaziosmanpaşa vs. yazıp da konuyu baltalamayalım.

Anadolu yakasında ümraniye taraflarında çok lüks daireler bulabilirsin. Ama kaç odalı istiyorsun? 3+1 veya 2+1 yeterli olur mu bilmiyorum. 200 bin i geçmeyen çok bina bulabilirsin.Eğer düşünürsen emlakçı tanıdıklarıma yönlendirebilirim
  • Bahçeşehir teertemi Havası ve düzenlo bir yer

• halıcıoglu diyorum.
    ama gönlümden hep sarıyer geciyor :/
  • Karaköy Zürafa Sokak
  • Maltepe derim ancak gülsuyu tarafları (e5 in üstü) değil, sahile yakın tarafı. Adatepe gibi mekanlar son derece nezih, ayrıca sahile çok yakın olursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_the_king

quote:

Orijinalden alıntı: barman

Arkadaşlar yeni ev almayı düşünüyoruz; ama semt/bölge seçimi konusunda sıkıntımız mevcut. Şu anda Güngören'de oturuyorum. 200.000 lirayı aşmayacak bir daire düşünüyoruz; ama tam olarak isteklerimizi karşılayan bir yer bulmakta sıkıntı yaşıyoruz. Babam 99 öncesi yapılmış ev almak istemiyor. Onun dışında asansör yoksa çok yüksek olmamalı; ama giriş katı veya yüksek giriş felan da olmamalı. Dubleks zaten düşünmüyoruz. Özellikle Haznedar, Çalışlar, Yayla, Ünverdi gibi yerlere baktığımızda biraz avucumuzu yalıyoruz.

Sizce nasıl bir seçim yapılmalı? Biraz şehirden uzak siteler felan mı tercih edilmeli? Bütçemize uygun nereleri tavsiye edersiniz?

Not:Ayrıca tarlabaşı, balat, esenler, gaziosmanpaşa vs. yazıp da konuyu baltalamayalım.

Anadolu yakasında ümraniye taraflarında çok lüks daireler bulabilirsin. Ama kaç odalı istiyorsun? 3+1 veya 2+1 yeterli olur mu bilmiyorum. 200 bin i geçmeyen çok bina bulabilirsin.Eğer düşünürsen emlakçı tanıdıklarıma yönlendirebilirim

3+1 düşünüyoruz. 100+ metrekare düşünüyoruz. 125-130 bizim için epey uygun. Fakat, ağırlıklı Avrupa Yakası düşünüyoruz. Çünkü işler bu tarafta olduğu için, bir anda karşı yakada düzen kurmak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oy vermeyi düşünmüyorum.

Kasımpaşa

• avcılar,ihlas marmara evleri buralar 10 yıl önce güzeldi 6 sene oturdum
  • Ugur mumcu magallesi.

• Yukarı.
  • nurtepe
  • yeşilköy
  • bahçeşehir avcılar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.