Şimdi Ara

İSTANBUL'DA OTURULACAK EN GÜZEL YERLER (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
73.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dragos-Maltepe sahil diğer seçeneğim Erenköy(eski halini isterim)
  • Bahçelievler.
  • avcılar.
  • İstanbulu hiç sevmeyen bitek ben mi varım?

Bana göre türkiye nin en büyü köyü: İstanbul

insanları da çok saçma
  •  İSTANBUL'DA OTURULACAK EN GÜZEL YERLER
  • Oturulacak semt arıyorsunuzda,neyine göre?

Orda yasayan insanlara mı,temizliğine mi,sakinliğine mi,ulasım kolaylığına mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicotinell

quote:

Orjinalden alıntı: sinan681

AVCILAR-BEYLİKDÜZÜ-BÜYÜKÇEKMECE-ÇATALCA-SİLİVRİ

avcılar bence gecekondu semti, üstelik depremde çok kötü şeyler olacak orada. Beylikdüzü fena değildir. B.çekmece ve silivri çok ama çok uzak şehir merkezine.

Şimdi Büyükçekmece çok ama çok uzak demişsiniz.Beylik düzü ile B.çekmece arasında ne kadar fark var anlayamadım gerçekten.Beylikdüzü ile B.çekmece arasındaki fark 5-hadi bilemedin 10 dk olsun.Unutmayın ki daha bir kaç sene öncesine kadar beylikdüzü B.çekmeceye bağlıydı.

Ancak silivri konusunda katılıyorum.Ve yaşanacak bir yer olmadığınıda eklemeliyim.
  • avrupa yakası:florya,kumburgaz
    anadolu yakası:üsküdar,çamlıca,çengelköy,bostancı,kanlıca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadekar42 -- 4 Mayıs 2010; 0:41:48 >
  • Çapa
  • Ben bakırköy'de oturmak isterdim.Capacity'nin oralarda.Sahile yakın olur böylece.Hem karsıya gecmek için deniz otobüsü ile hemen geçebilirim hemde elimin altında ne ararsam bulabilirim.Ama ara sokaklardan birinde olacak ev,caddenin yanında çekilmez.Güzel semt,insanın gidince içi açılıyor.
  • bende avcılarda oturuyorum yanlız beylikdüzü ile büyükşehir arasında çok fark yoktur varsada en fazla 10-15 dakika kadar var yada yok..

ama avcılar türksan tarafları deprem bölgesimidir bilmiyorum yanlız anadolu yakasını hiçç bilmiyorum pek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Se_co

bende avcılarda oturuyorum yanlız beylikdüzü ile büyükşehir arasında çok fark yoktur varsada en fazla 10-15 dakika kadar var yada yok..

ama avcılar türksan tarafları deprem bölgesimidir bilmiyorum yanlız anadolu yakasını hiçç bilmiyorum pek.

Beylikdüzü'nde oturuyorum.Parseller'de de oturdum 4 sene.Deprem bölgesi değil Parseller tarafı.Avcılar sahil bölgeleri deprem riski taşıyan yerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madeinturkey

Oturulacak semt arıyorsunuzda,neyine göre?

Orda yasayan insanlara mı,temizliğine mi,sakinliğine mi,ulasım kolaylığına mı?

Tabiki öncelik İnsan.
    Şöyle yobazlardan uzak olsun, sabah görünce günaydın, akşam karşılaşınca iyi akşamlar desin, merdivenleri çıkarken elindeki poşetlere yardım etsin, yaya geçidinde dursun yol versin, seni fark edince asansörü bekletsin, yere tükürmesin, içtigi sigarayı çöpe atsın, yakınındaki ağaçlara su versin, parkta bira içecekse evde kola kutusuna doldurup içsin, 70 yaşında ekmek almak için bakkala giden Mustafa amcanın yerine o gitsin, bunlar böyle sayfalarca sürer....
    İnsanlar böyle ise zaten semt temiz ve nezih olur; alış veriş merkezlerine falan biraz uzak olsun çok kalabalık iyi değildir bana göre. Sessiz, sakin, tanıdık mahallesi olsun oluyosa; olmadı komşu apartmanı olsun
    Eee etraf yemyeşil olmuşsa, sokaklar genişse, park yeride varsa yok mu diyelim oda olsun tabi.
    Zaten yeşillik ve etrafın düzeni artı park sorunu için site içi diyorum...
  • Esenyurt.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus

Esenyurt.

Agbi kusura bakma ama ne yaptın sen yaa? Oldu olacak Altınşehir de tam olsun; adamlar daha asfaltı bulamamış yollar mıçır duruyor halen.
    Hayır ben de Güneşli'de oturuyorum ama en azından oturduğum yerin seviyesinden bihaber değilim sonuçta Güneşli işte çıkıp oturmaya bi ağaç dibi bile yok. Anlamadığım Güneşli'de 350 milyara daire satıyorlar birileride gelip onu alıyor. Çözemedim gitti uzay yolu burdan geçecek galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hazanfer -- 4 Mayıs 2010; 21:45:50 >
  • Herkesin yazdığı semtleri sayısal olarak topladım, belki bi faydası olur birilerine, sonuçlar aşağıdaki gibi...

florya 10
    yeşilköy 10
    beykoz 8
    Etiler 7
    ataköy 6
    ataşehir 6
    bakırköy 6
    Bebek 6
    beylikdüzü 6
    suadiye 6
    bostancı 5
    caddebostan 5
    levent 5
    avcılar 4
    çamlıca 4
    erenköy 4
    kanlıca 4
    nişantaşı 4
    Osmanbey 4
    sarıyer 4
    acıbadem 3
    bahçelievler 3
    beşiktaş 3
    büyükçekmece 3
    çatalca 3
    çengelköy 3
    dragos 3
    Gayrettepe 3
    göztepe 3
    koşuyolu 3
    nakkaştepe 3
    ortaköy 3
    Ulus 3
    altunizade 2
    fenerbahçe 2
    maslak 2
    silivri 2
    Tarabya 2
    Yeniköy 2
    adalar 1
    arnavutköy 1
    bağcılar 1
    bahçeşehir 1
    cihangir 1
    Çapa 1
    çiftehavuzlar 1
    gop 1
    idealtepe 1
    ikitelli 1
    kavacık 1
    kumburgaz 1
    moda 1
    pendik 1
    sefaköy 1
    selamiçeşme 1
    şile 1
    taksim 1
    Üsküdar 1
  • Ben başakşehiri cok seviyorum.Bana cok yaşanılası geliyor.
  • Yeşilpınarda oturuyorum şahsen. İlk başlarda sessizdi, ağaçlık falandı. Ne olduysa bir süredir ortalık apaçi denen tiplerden kaynamaya başladı ve sokak düğünleri falan başladı. Geçen yaz yoktu bunlar hangi ara türediler bilmiyorum.
  • Bayrampaşa
  • Ulus Ulus Ulus...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.