Şimdi Ara

istanbulda nerden ev alınır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
17.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar istanbulda cevresi ve havası bakımından temiz olan vede gelecekde prim yapacak olan evler sizce nerelerdedir?

• http://forum.donanimhaber.com/m_21144186/tm.htm
    Ölesine belki gelecekte.. Yanış anlama dalga geçmiyorum ama başlık zamanlaman süper hocam o yüzden o linke bir göz at
  • quote:

Orjinalden alıntı: ali270

arkadaslar istanbulda cevresi ve havası bakımından temiz olan vede gelecekde prim yapacak olan evler sizce nerelerdedir?

Aklın varsa İstanbul'dan ev alma.... Git İstanbul dışı bi ton yer var... Mükemmel yerler...
  • silivri
  • etiler
  • Eskişehirde yaşa
  • bencede dostum istanbul artık yaşanacak biyer olmaktan çıktı..
  • Ömerli
    Şile
  • quote:

Orjinalden alıntı: Daemon Wintermoon

http://forum.donanimhaber.com/m_21144186/tm.htm
    Ölesine belki gelecekte.. Yanış anlama dalga geçmiyorum ama başlık zamanlaman süper hocam o yüzden o linke bir göz at

kardeşim o aşırı uç ve ayrıca otel projesi.ben evden bahsediyorum
  • selimpaşa
  • çekmeköy ve kemerburgaz göktürk yöresi hızla modernleşerek yenilenen bölgeler, güzel havuzlu güvenlikli siteler yapılıyor ve uygun fiyatlara bulmak mümkün, istanbul da ev düşünüyorsan olabildiğince yeni evlere apartmanlara yönel çünkü yeniler hariç hepsi eski deprem yönetmeliğine göre yapılmış binalar ve güvensizler, ayrıca istanbul da artık güvenlikli site çok önemli
  • depremi bekle.Depremden sonra 10da bir fiyatına daire alırsın.
    semt olarak merkezi yerlerden şaşma.Şimdiden yatırımlık düşünüyorsan kayışdağı falan olabilir
  • Kemerburgaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Karabela Hüsnü

depremi bekle.Depremden sonra 10da bir fiyatına daire alırsın.
    semt olarak merkezi yerlerden şaşma.Şimdiden yatırımlık düşünüyorsan kayışdağı falan olabilir

bu nasıl bir mantık arkadaşım. birşeye sahip olmak için bi felaket beklemek doğru birşey değil. hayırlısı nasılna olur öyle.nasip kısmet işi.

bütçeyi ve istediğin tarzı söylersen havasıdan suyundan hariç ona göre daha gerçekçi yorumlar gelir. çocuk büyütecek disiplinli bir yer mi. iş hayatına aytkın ulaşımı sorunsuz bir yermi. mükemmel denen yerler yok mu var tabiki burası istanbul toplama kampı gibi memeleket.her çeşit kesim yer var. ama çok iyisi çok iyi para
  • Çevresi ,havası derken istanbul artık genişledi..

Bir tarafta bahçeşehir,beylikdüzü,çatalca,silivri,çerkezköy,arnavutköy(Gaziosmanpaşa)

Diğer tarafta tuzla,orhanlı,çekmeköy,beykoz,polonezköy

Bu yerlerden bazıları prim yapmış bazılarıda prim yapmayı beklemekte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi israiL -- 14 Şubat 2008; 1:21:39 >
  • istanbulda doğup büyümemiş insanlar için istanbulda yaşamak zor..bana normal gelen şeyler arkadaşlarımı bıktırıyor..trafik olsun başka şeyler olsun..gerçi konumuz bu değil..sen istanbulda yaşanır mı diye sormamışsın nerden ev alınır diye sormuşsun..ancak bi bütçe belirtmen şart çünkü istanbulda 80.000 den milyon ytl lere kadar ev fiyatları var..senin bütçen nedir
  • evt bu iş butceye bakarr
  • quote:

Orjinalden alıntı: cellmantd

istanbulda doğup büyümemiş insanlar için istanbulda yaşamak zor..bana normal gelen şeyler arkadaşlarımı bıktırıyor..trafik olsun başka şeyler olsun..gerçi konumuz bu değil..sen istanbulda yaşanır mı diye sormamışsın nerden ev alınır diye sormuşsun..ancak bi bütçe belirtmen şart çünkü istanbulda 80.000 den milyon ytl lere kadar ev fiyatları var..senin bütçen nedir

valla kardesim zaten dediğim özellikteki yanı sehrin dısınada fazla kacmadan dusunursek ortlama ev fiyatlarıda 150 binden baslıyor benim alabileceğimde asagı yukarı o kadar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ali270

valla kardesim zaten dediğim özellikteki yanı sehrin dısınada fazla kacmadan dusunursek ortlama ev fiyatlarıda 150 binden baslıyor benim alabileceğimde asagı yukarı o kadar.

sen beni dinle çekmeköy e bak, şu anda o fiyata güzel evler var, kredi olanağı da var, sürekli fiyat artıyor ayrıca gelişiyor, yolları ulaşımı falan, merkeze de uzak değil, kemerburgaz daki siteli evler aşar senin bütçeyi
  •  istanbulda nerden ev alınır?

Bu ev 200m2... Çelikten yapılmış lüks bir konut.. Normal bina gibi değil.. Prefabrik gibi diyebiliriz.. Çelikten yapılıyor ama.. Her mevsime dayanıklı.. 9 şiddetinde depremler içinde dayanıklı.. Sen sadece bir arsa alıyorsun.. Arsanın temelini yapıyorsun ev için.. Zemin hazır olduktan sonra gelip 15 gün içinde evini yapıyorlar... Buradaki ev en pahalısı.. Çok daha ucuzlarıda var.. 20.000 YTL'den başlıyor.. Yukarıdaki fotoğraftaki gördüğün ev ise 105.000 YTL değerinde...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.