Şimdi Ara

İstanbulda gökyüzünde garip ışıklar gören oldumu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
5.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok deil 30-40 dakika önce belli bir düzenle hareket eden ışık huzmeleri gördüm gökyüzünde.Acaba ışık gösterisi falanmı yapılıyor diye düşündüm ama bu saatte ne gösterisi ve neyin gösterisi?:DNe olduğuna bi türlü anlam veremedik.Bu ışıklar hep aynı düzende hareket ediyordu ve daireler çiziyordu.Bi süre sonra topluca kayboldular.Tekrar topluca göründüler falan.Birde bu ışıklardan daha uzakta tek bir ışık topu durmadan aynı şekilde hareket etmekteydi.Aca bunu benden başka gören varmı merak ettim.Ne olduğu hakkında bi bilgisi olan varmı.

• aynı şeyi bende gördüm.Sigara içmeye kalkmıştım 3 tane ışık gördüm çin balonu gördüğümü sandım.
  • eskişehir'de bir bar ışık gösterisi yapıyor, odur
  •  İstanbulda gökyüzünde garip ışıklar gören oldumu?

Bu projektörlerden olabilir.

Yani seçilmiş kişi değilsiniz sevinmeyin
  • aurora borealis kesin
  • Ya şimdi yerden ışık tutuyolar desen ışığın yerden gelmediği bariz belli oluyodu.Yani ışığın yere doğru uzantısı yoktu.Bulutlar sürtünce parlar ya hani aynı o hesap ama anlık değildi bu 5 dakika durmadan sürdü.anlam veremedik bi türlü.Belli düzende hareket etmeleri ve aynı anda belirip kaybolmalarıda garip.Ayrıca bu ışıkların olduğu yerden farklı bi yerdede tek başına aynı hareketi yapan başka bi ışık vardı.çok garip gerçekten bi anlamveremedik.
  • ankara'da da benzer bir şey olmuştu.

okuldan geldikten sonra 2 saat boyunca tüm apartman balkonda havadaki ışıkların hareketini izledik.

babama işten gelirken anlatayım diye hevesle geldim ki ben konuşmadan lafı ağzıma tıktı.
    yeni bir lokanta mı ne açılmış, ışık gösterisi yapıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabotime

aynı şeyi bende gördüm.Sigara içmeye kalkmıştım 3 tane ışık gördüm çin balonu gördüğümü sandım.

semt nereydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faust13

aurora borealis kesin

istanbulda mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_emre

quote:

Orijinalden alıntı: Sabotime

aynı şeyi bende gördüm.Sigara içmeye kalkmıştım 3 tane ışık gördüm çin balonu gördüğümü sandım.

semt nereydi?

büyükçekmece
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

ankara'da da benzer bir şey olmuştu.

okuldan geldikten sonra 2 saat boyunca tüm apartman balkonda havadaki ışıkların hareketini izledik.

babama işten gelirken anlatayım diye hevesle geldim ki ben konuşmadan lafı ağzıma tıktı.
    yeni bir lokanta mı ne açılmış, ışık gösterisi yapıyormuş.

Bilemiyorum ben güngören-haznedardayım.Bildiğiniz açılış maçılış varsa bu civarda söyleyinde heyecan yapmayalım boşuna.Ama bu saatte ne açılışı orası ayrı bi konu.Burası o tip biyer değilki zaten saat 11 dedinmi hayat duruyor:P
  • quote:

Orijinalden alıntı: OttoVonBismarck

quote:

Orijinalden alıntı: faust13

aurora borealis kesin

istanbulda mı?

sormasan olmaz
  • Bunda anlamayacak ne var.
    UFO onlar.
  • ah ah haznedar ömrümü yedi. Arkadaslar ısık projektörünün bulutlardaki yansımasıdır ya heyecan yaptırtmayın gece gece zaten uyku tutmuyor...
  • istanbul küçükçekmece atakentte yaklaşık bir saat önce (şu an 6:02 29 mayıs) gökyüzünde hareket eden şıkları eşimle beraber hayret ederek izledik. Düzensiz hareket ediyolardı, hava bulutluydu ve bulutların üzerinde geliryor gibiydiler .3-4 dakika kaybolup değişik şekillerde hareket ediyorlardı.

geçen pazar günü ise mimarsinan büyükçekmece de düzenli hareket eden 2 ışık gördük ki bunları lazer ışığı olduğunu düşündük (gerçi yine alttan gelen bir ışık hüzmesi yoktu ama hep aynı düzende hareket ediyorlardı)

bugün gördüklerimiz ise çok daha hareketli büyük ve değişik ve heyecan vericiydi.
  • başka görenlerde varmış deprem zamanı ortaya çıkan ışık falan olmasın

Alıntıdır Kaynakhttp://www.siriusufo.org/uforum/forum_posts.asp?TID=11304

Gönderim Zamanı: Bugün Saat 05:31
    Bu saate kadar ufolar veya dünya dışı varlıklara tamamen inan biri deildim ama biraz önce gördüklerimden sonra mutlaka birileri ve biryerlerle paylaşma ihtiyacı hissettiğim düşüncelerim ve gözlemlerim oldu.
    Kardeşimle balkonda sigara içerken, gökyüzünde dolaşan ışık hüzmeleri gördüm. Sanki bir konser alanından gökyüzüne yükselen ışıklar gibiydi. Bulutların bize doğru olan yüzlerinde gezinen ve bize göre güney yönünden yükselen ışıklardı bunlar. İlk başta Yedikule zindanlarında konser var diye düşündüm. Ama Yedikule zindanlarının bize göre Güney de değil Kuzey de olduğu ve saatin gecenin 4 olduğunu farketmek hiçte zor olmadı. Peki bu ışıklar neydi. 1 buçuk saat boyunca takip ettik. Işık hüzmeleri daha sonra yer değiştirmeye başladı ama mükemmel bir hızla. Sonra sayıları 8-10 arasında değişen bu ışık hüzmeleri tam tepemizde daireler çizmeye, tek sıra olmaya , 4 er li gruplar halinde halkalar çizmeye başladılar. Daha sonra sanki bir seloktör edasında ışıklar yanıp yanıp sönmeye başladı. Daire çizmeler devam etti ve en sonun da kayboldular. Havanın aydınlanmasıyla beraber kaybolmadılar aksine hava hala karanlıktı onlar kaybolduklarında.
    Bu gördüklerimin uçak, helikopter, konser alanından yükselen ışık veya herhangi bir gök cismi olduğuna hiç bir kimse bana inandıramaz. İsterse elinde bilimsel kanıtları olsun. Bu gün yaklasık bir saat önce tanık olduğum bu olay inanın bana hayatımda çok önemli bir yer edinecek. Hep inanmak için kanıt aramışımdır. Kendi gözlerimle gördüm artık inanıyorum. Evrende yalnız değiliz.

Alıntıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Risk10 -- 29 Mayıs 2010; 6:48:11 >

• Eyup feshane tarafinda bi yerde o isiklar metrobus ile gecerken gormustum gece bende gordum yuvarlk yuvarlak gokyuzunde dolasiyodu
  • Ne UFO su læ Askeriyenin projektörleri onlar ara sıra açıyorlar daire çizip durur 5 dk sonrada bitmez bizim burda oluyodu ben ondan biliom
  • meteorolojinin bulut hareketlerini ve hava durumu tahmini için gökyüzüne açtığı ışıktır gördüğün
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.