Şimdi Ara

İSTANBULDA BÜYÜK KAZA CORVETTE & CLIO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
4.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istanbul ataşehir yolunda yolda hızlı giden corvette marka araba karşı şeritten gelen clıo nun ustune ucuyor araç dier şeritten hızlı geldıgı için vırajı alamıyor ve karşı şerıte atlıyor o sırada gelen clıo yla kafa kafaya giriyorlar .sonuç clıo dakı aile babası hayatını kaybedıyor ve arkasında 5 yaşında 1 kız ve karısını bırakyor karısı ve kızının durumuda agır.
    corvette tekıler mı sadece yaralanıyor

19.03.2006
    saat:20.00 cıvarları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksea533 -- 20 Mart 2006; 1:25:52 >

• kardeş işte dünya böyle adam kım bılır ailesini alıp pazar gezmesıne gidiyodu malesef öldü..ve bu arada corvette hava yastıkları açılmıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksea533 -- 20 Mart 2006; 1:13:07 >
  • lanet olsun bu adamlara
  • Bir tiki faciası daha sanırım.. Sürekli kal geldi diyorlar ya hani ; keşke o "kal" gercekten gelse de bir daha bir yerlere gidip topluma zararlı olamasalar.
  • gerçekten kötü bir kaza,
    Allah geride kalanlara sabır ve kolaylık versin.

Amaaa yaptığınız yorumlara dikkat arkadaşlar.
  • Yapmayın hocam ya, bende de Clio var. Tuhaf oldum.
    Allah rahmet eylesin mevtaya...
    Ecel bu, geldi mi geliyor... Bir saniye affı yok. Gerekirse karşı şeritten gelen azıtmış tikiler sayesinde geliyor. Ne kadar tedbirli olursan ol.
    Aynı benzer bir kazayı geçen sene Bilkent yolunda görmüştüm. Yine biri aşırı sürat yüzünden kontrolü kaybedip, orta refüjdeki çalı çırpıyı bir hamlede aşıp birisiyle kafa kafaya çarpışmıştı. Ölü yoktu herhalde...
    Trafik canavarlarına
  • ya bukadar olur resimleri gorunce 6 sene once basımdan gecen kaza geldi aklıma
    bende tepebasından yukarı cıkarken viraja cok hızlı girmistim arabam spin atıp karsı seride gecmisti ve direk karsıdan gelen jeep e kafadan carpıstım...
    Benim araba pert oldu resimdekınden farkı yoktu
    karsıdakilerede bisey olmadı..
    Genelde kemer takmam ama ogün Allahtan takmıstım..
    hic bisey olmadan arabadan indim...
    resimleri gorunce emniyet kemerinin onemini bir kez daha anladım.
    aman arkadaslar sehir ıcıde olsa emniyet kemeri muhakkak takın...
    kesinlikle hayata bağlanırsınız
    kazada olen kisiyede Allahtan rahmet dilerim. Allah ailesine sabır versin
  • bu arada arkadaşlar kaza ile genış bılgı

Ataşehir'de hız yapınca kaza oldu: 1 kişi öldü; 5 yaşında bir çocuğun durumu ağır

İstanbul Kadıköy'de, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu karşı yöne geçen Corvette marka bir otomobilin neden olduğu kazada 1 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.
    (20 Mart 2006 Pazartesi)

İHA - Ataşehir Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde saat 21.00 sıralarında, Kasım Gökhan Mengüç adlı şahıs, yanına arkadaşı İbrahim Yaşar'ı da alarak, 34 KOR 77 plakalı Corvette marka otomobili ile boş yolda hız yapmaya başladı. Bir an kontrolden çıkan otomobil, karşı yöne geçti ve Cengiz Göçen yönetimindeki 34 AS 1800 plakalı otomobile çarptı.

Kazada, sürücü Cengiz Göçen ile aynı otomobilde bulunan eşi Derya Göçen ve 5 yaşındaki oğlu Bora Baran Göçen ağır yaralandı. Cengiz Göçen'e olay yerinden geçmekte olan bir doktor tarafından müdahale edildi. Ancak Göçen tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.
    Kazada yaralanan Derya Göçen ve oğlu Bora, Haydarpaşa Numune'ye; Corvette içinde bulunan Mengüç ve Yaşar ise Özel Acıbadem Hastanesi'ne kaldırıldı. Gökhan Mengüç ve İbrahim Yaşar'ın durumunun iyi olduğu, Derya Göçen ile Bora Baran Göçen'in ise hayati tehlikeyi atlatamadığı öğrenildi. Bu arada bir polis memuru, Derya Göçen'in otomobil içinde çalan cep telefonunu açtı. Polis memuru, arayan yakınlarına Göçen'in kaza yaptığını haber verdi.

Cengiz Göçen'in cansız bedeni Göztepe SSK Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

kaynak nethaber

üstelik o yoldan çok az araba geçer kader işte piyango gibi bişey resmen ama kötü bi piyango

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksea533 -- 20 Mart 2006; 17:49:53 >

• yaw bende diyorum saat 20 sularındaydı evin önünde devamlı ambulas geçiyordudemek buymuş
  • Yargı yüce Allah'ındır bana düşmez ama kazaya sebebiyet veren keşke sakat kalsaymış.
  • Vahşet dolu yorumlara...
  • allah sabır versin ailesine. kendisine de rahmet eylesin. yalnız bende de clio(hb) var her gün okula giderken ankara da konya yoluna çıkıyorum 20 km.ne kadar dikkat edilirse edilsin ruh hastası gibi gidenler var. zaten normal gidenlerin başı da o yüzden yanıyor
  • bu arada elemanlar 7 tepe de okuyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Be®k

yaw bende diyorum saat 20 sularındaydı evin önünde devamlı ambulas geçiyordudemek buymuş

eft bu olay yüzünden işte 2 tane genç çoçuk corvette kı cilo da aile .2 tane manyak aileyi dagıttı
  • Ben anlamam ki neden bu ülkede ve dünyanın bi çok yerinde azami hız limiti 120-130km iken,bu araba üreticileri böyle uçuk hızlara ulaşan araba yaparlar.
  • Bu son uyarı. Yorumlarına dikkat etmeyenler en az 3 hafta ceza ile karşılaşacak. (Sildiğim mesajları şartlı salıverme kabul edin, tekrarı durumunda verilmeyen cezalarda ekleneceği için katlanacak)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nihonjin

Ben anlamam ki neden bu ülkede ve dünyanın bi çok yerinde azami hız limiti 120-130km iken,bu araba üreticileri böyle uçuk hızlara ulaşan araba yaparlar.

sanırım "alırım anahtarını!!!" diyen tipler tatmin olsun diye.
  • quote:

Ben anlamam ki neden bu ülkede ve dünyanın bi çok yerinde azami hız limiti 120-130km iken,bu araba üreticileri böyle uçuk hızlara ulaşan araba yaparlar.

Bende anlamam neden araba üreticileri clio sümbül gibi güvensiz araba yaparlar

Bak admlar yapmış 250-300 yapan makina ama içindekinin burnu bile kanamamış

quote:

Orjinalden alıntı: Kharia

Yargı yüce Allah'ındır bana düşmez ama kazaya sebebiyet veren keşke sakat kalsaymış.

Kaza yapan sende olabilirsdin bnde kaldıki forumda bile kazada bir inanın hayatını kaybetmesine sebep weren insanlar war

Ama bu onların kötü olduğunun yada SAKAT KALMASI GEREKTİĞİNİ göstermez

Kısacası saçma wede boş konuşuyorsun

--------------------------------------------------------------------

Bu arada beyler clioda ahım şahım bir durum yok

TABİ BELLİOLMAZDA

Adam kemerini takıyormuymuş acaba ?

Yada arka koltuktaki kızı takıyormuymuş ?

Bakın sürücü kafesi bile ezilmemiş klionun adam sıkıştı dicem ama

Tekrar diorum belli olmaz yani Allahın taktiri ordan bişi çıkar saplanır ölürsün ama

Hız fln da deniyor ama kafa kafaya giren 2 araba için bence az hasar bile war

Neden derseniz

Corvette 120 ile gelsin Sümbülde 80 yapsın toplam 200

Corvette yada clio 200 ile düz duvara çarparsa çooookkk daha kötü olur

Bilemiyorum ölene Allahtan rağmet

Bu zor durumda olan çoçuklara Allah güç wersin

Herkez suçlamış ama onlarada yazık yani kim ister adam öldürmek???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drahte 1905 -- 20 Mart 2006; 21:32:56 >

• Corvette'i kullananın alacağı cezayı söyleyim size..

Maksimum : 3-4 ay..Onunda yarısı hastane ayaklarıyla geçer..Başımıza geldiğinden biliyorum..

Allah ailesine sabır versin ölen abi'nin..
  • Drahte.... yorumunu dehşetle okuyorum....

yaptığın yorumla corvettekileri korur gibi bir halin var

kusura bakma ama, hiç kimsenin insan hayatına neşekilde olursa olsun KASIT etmeye hakkı ne hukuken ne dinen ne de vicdanen yoktur....

istemeden hız yapmak die bi kavram yok.... babasız kalan çocuğun rıskını kim verecek şimdi.... 30la giden corvet şöförümü??!!

quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

quote:

Bende anlamam neden araba üreticileri clio sümbül gibi güvensiz araba yaparlar

Bak admlar yapmış 250-300 yapan makina ama içindekinin burnu bile kanamamış

quote:

Orjinalden alıntı: Kharia

Yargı yüce Allah'ındır bana düşmez ama kazaya sebebiyet veren keşke sakat kalsaymış.

Kaza yapan sende olabilirsdin bnde kaldıki forumda bile kazada bir inanın hayatını kaybetmesine sebep weren insanlar war

Ama bu onların kötü olduğunun yada SAKAT KALMASI GEREKTİĞİNİ göstermez

Kısacası saçma wede boş konuşuyorsun

--------------------------------------------------------------------

Bu arada beyler clioda ahım şahım bir durum yok

TABİ BELLİOLMAZDA

Adam kemerini takıyormuymuş acaba ?

Yada arka koltuktaki kızı takıyormuymuş ?

Bakın sürücü kafesi bile ezilmemiş klionun adam sıkıştı dicem ama

Tekrar diorum belli olmaz yani Allahın taktiri ordan bişi çıkar saplanır ölürsün ama

Hız fln da deniyor ama kafa kafaya giren 2 araba için bence az hasar bile war

Neden derseniz

Corvette 120 ile gelsin Sümbülde 80 yapsın toplam 200

Corvette yada clio 200 ile düz duvara çarparsa çooookkk daha kötü olur

Bilemiyorum ölene Allahtan rağmet

Bu zor durumda olan çoçuklara Allah güç wersin

Herkez suçlamış ama onlarada yazık yani kim ister adam öldürmek???

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.