Şimdi Ara

İstanbul'da Araba Öğrenmek İçin Alan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
177.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coderMX

Zeytinburnunda Miting alanı var. Pazar günleri ve miting günleri kapalı oluyor. Genellikle cumartesi günleri açık, eğer miting yapılacaksa kapalı olabilir.

http://b1206.hizliresim.com/y/t/8nsk8.jpg

İstanbul'da Araba Öğrenmek İçin Alan

pazartesi günü kapalıydı giremedik oraya bişilere hazırlık için inşaat vardı dikkatli bakmadım gerçi kapalı olunca kapılar geri dönmüştük
  • Kadıköy çevresinde böyle boş bir alan bilen varmı? 4 yıldır araba sürmüyorum ve trafiğe çıkmadan 1-2 saat boş alanda sürsem özgüvenim geri gelir diye umuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VuLTuRe*

Kadıköy çevresinde böyle boş bir alan bilen varmı? 4 yıldır araba sürmüyorum ve trafiğe çıkmadan 1-2 saat boş alanda sürsem özgüvenim geri gelir diye umuyorum.

Eskiden pazar yeri diye bir yer vardı ama sanırım artık yok. Ben daha önce bi kurstan 2 saat araba kullanma eğitimi almıştım. 9 senedir araba kullanmadığım için boş alanda kullanmak istedim fakat hoca mahalle arasından başlatıp, trafiğe çıkarmıştı. Hiçte korkulacak bişey yokmuş. Ben 2 saat için 70 TL vermiştim. Gelişim Sürücü Kursu'na gitmiştim.
  • Pendik sahilde kurulan pazaryeri kullanılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

Zeytinburnunda Miting alanı var. Pazar günleri ve miting günleri kapalı oluyor. Genellikle cumartesi günleri açık, eğer miting yapılacaksa kapalı olabilir.

http://b1206.hizliresim.com/y/t/8nsk8.jpg

İstanbul'da Araba Öğrenmek İçin Alan

Buranın kapıları kaçta açılıyor bilen var mı acaba? Her sabah 7,30 da geçiyorum ama kapalı oluyor kapısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsgtc

beyler bugün gittim gördüm bence araba sürülecek en ideal yer tabi cumartesi günleri hariç

not :bakırköy adliye sarayının arkası

Hocam burası tam olarak nerede acaba google mapste gösterebilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

quote:

beyler bugün gittim gördüm bence araba sürülecek en ideal yer tabi cumartesi günleri hariç

kusura bakma kardeşim 2 gündür iş yogunlugundan giremiyorum nete......40.995755,28.880929 bunu google maps e yaz yeşille işaretli olan yer giriş kapısı gördügün boş alanda cumartesi hariç hergün açık oranın haritaya göre sag ve soldada girişleri var toplam üç adet
  • quote:

quote:

quote:

kusura bakma kardeşim 2 gündür iş yogunlugundan giremiyorum nete......40.995755,28.880929 bunu google maps e yaz yeşille işaretli olan yer giriş kapısı gördügün boş alanda cumartesi hariç hergün açık oranın haritaya göre sag ve soldada girişleri var toplam üç adet

Sağolasın hocam boş bir vakitte gidiyim.
  • Adliyenin o taraflarda yer var hocam
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sağolasın hocam boş bir vakitte gidiyim.

Sende sağlasın
  • ben de ehliyete yazıldım, özgürlük parkının kenarında kurs görüyorum ama evde de babamla çalışmak istiyorum.tabi bizim arabada ekstra gaz fren pedalları olmadığı için boş alan lazım.

bildiğiniz kadıköy'de boş alan var mı?
  • Bakırköy halk pazarı hala boş mu acaba ? Veya avrupa yakasında bahçelievler ve çevre ilçelerde boş alan var mı? Teşekkürler.
  • Çatalcaya gelin çevre yolu ve köy yolları araç öğrenmek için gayet müsait.

• quote:

Orijinalden alıntı: barahirr

Arkadaşlar İstanbul Bahçelievler semtinde oturuyorum ve eşime araba öğretmek için uyun bi yer arıyorum, malum istanbulda tenha olan bi yer bulmak çok zor. Sizin bildiğiniz yerleri bekliyorum. Ayrıca profesyonel pistler de olur. Teşekkürler..

Bahçelievlerin neresinde oturuyorsun bilmiyorum ama marmara forum AVM ve adliyenin arkasında boş bir alan var gayet güzel yiğenime orda öğretmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sterkasur

Bakırköy halk pazarı hala boş mu acaba ? Veya avrupa yakasında bahçelievler ve çevre ilçelerde boş alan var mı? Teşekkürler.

Evet hala boş, ama artık işi ticarete dökmüşler ucretli olmuş.

• Ataköy A Plus ın karşısında kalan bir yer vardı. Hatta sürücü kurslarının arabaları da orada oluyor çoğu zaman.
  • Olimpiyat stadının orada bir alan var ambulans şöförlerini burada eğitiyorlar hep görüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sürücü sınavı yaklaşmışken yeni güncel yerleri bir paylaşırsak güzel olur :D
  • Anadolu yakasında da biraz paylaşsanız güzel olur sanki.
  • Sütlücede, nişantaşı üniversitesinin yeni binasının orası. Genelde sürücü kursları hep orda çalıştırıyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.