Şimdi Ara

İSTANBULBİLİŞİM LG G2 - VE BİRKAÇ SORU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> LG Mobile >> İSTANBULBİLİŞİM LG G2 - VE BİRKAÇ SORU
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    712 Mesaj
    Beyler yarın nıhayetınde 5 seneden sonra ılk kez ılk akıllı telefonumu alıyorum insallah.
    Birkaç sorum olcak * bizdeuygun.com * elden alıcaktım 32 model 1200tl ama beyazı bıttıgı ıcın istanbulbılısımden almaya mecbur kaldım yarın arayıp sorcam bı eger yoksa orda ıstanbulbilişimden alıcagım 1300 tl ye bi renk için
    Daha önce ıstanbulbılısımden alan var mı ?
    Garantısı delta mı ?
    Yanında akıllı kılıfı 30 tl ye verıyor 50 yerıne sanırım orjınal degıl ama ıs gorur mu yoksa duz flıp cover mı alıyım veya baska bı kılıf onerınız var mı ?
    Ilk sarjı nasıl yapmalıyım %40 falan dolu gelıyomus galıba dırek doldursam olur mu yoksa bosaltıpta mı doldurayım sımdıden tesekkurler

|
    |

• Teğmen
    101 Mesaj
    kliksada beyaz var orayada bakabilirsin

Hocam sagolda elden almam lazım malesef
    |
    |
    Trbsrt1234 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

garanti hakkında bilgim yok ama artık pilleri %100 doldurmak yeterli diye biliyorum
    |
    |
    Bahsedilenler: WSniper10

Orijinalden alıntı: WSniper10

Beyler yarın nıhayetınde 5 seneden sonra ılk kez ılk akıllı telefonumu alıyorum insallah.
    Birkaç sorum olcak * bizdeuygun.com * elden alıcaktım 32 model 1200tl ama beyazı bıttıgı ıcın istanbulbılısımden almaya mecbur kaldım yarın arayıp sorcam bı eger yoksa orda ıstanbulbilişimden alıcagım 1300 tl ye bi renk için
    Garantısı delta mı ?
    Yanında akıllı kılıfı 30 tl ye verıyor 50 yerıne sanırım orjınal degıl ama ıs gorur mu yoksa duz flıp cover mı alıyım veya baska bı kılıf onerınız var mı ?
    Ilk sarjı nasıl yapmalıyım %40 falan dolu gelıyomus galıba dırek doldursam olur mu yoksa bosaltıpta mı doldurayım sımdıden tesekkurler
    quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

Garantısı delta mı ?

ben i.b. aldım sıkıntı yok . garantisi kendileri ;D .quickwindow a hiç bulaşma bence sıkılıyor insan /bende 30 tl verdim şimdi 0.2 mm ince kılıf kullanıyorum./ ilk şarj telefonun pili hafızaya sahip olmadığın için istediğin zaman şarj edebilirsin.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Bey Azura
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,376
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.