Şimdi Ara

İstanbul Üniversitesi Ögrenci Platformu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
4
Favori
31.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evine zarf gelen oldu mu hala bekliyorum .s
  • amerikan kültürü ve edebiyatı

bölümden de anlaşıldığı üzre edebiyat fakültesi
  • iktisat fakultesi=iktisat ikinci ogretim.

istanbul uninin olumsuz yonleri nelerdir? okuyanlar bizi aydinlatirsa guzel olabilir
  • Psikoloji okuyanınız var mi beyler?
  • benimde istanbul iktisat oldu,ingilizceyi 2 puanla kaçırdım.artık içerden geçiş yapmaya çalışacağım bakalım ne olacak.
  • @VogAumTaR

benimde iktisat ikinci öğretim :D

beyazıtta ikinci öğretim okumak bakalım nasıl olcak :D
  • Beyler Yabancı Dil Yeterlilik sınavı ne zaman bilen var mı?Bir de daha önceden giren arkadaşlar sınavın zorluk derecesini söyleyebilirler mi?
    Bu arada siteye harç paralarını yazmışlar,tr. mühendisliklerle ingilizceler arasında fark var ama benim bölüm %30 ing. ne yatırıcam ben?Acaba o ing. diye belirtilenler sadece %100 ingilizce olan bölümler midir?
  • sitede kayıt yeri açılmış
    ama linklere girilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiesOfFear

sitede kayıt yeri açılmış
    ama linklere girilmiyor

evet dün gece eklemişlerdi ama henüz aktif değil
  • Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi
  • Linkler çalışmıyor, bilgiler geçen seneki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laktik

Linkler çalışmıyor, bilgiler geçen seneki.

bilgiler geçen seneki derken harçları kastediyorsan alta bu notu yazmışlar

Bakanlar Kurulu tadafından 2010-2011 yılı Katkı Payı ücret artışları henüz belirlenmediği için Katkı Payları 2009-2010 miktarları üzerinden alınacaktır.
  • kayıt bilgilerindeki gerekli belgelerde galiba geçen seneki. çünkü öss ile yerleşen öğrenciler yazıyor.
    birde üniversiteyi kötülemek gibi niyetim yok bende orda okuyacağım kısmetse.
    linkler çalışmıyor hala.
    birde bugün iletişim fakültesini aradım telefona bakan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laktik -- 24 Ağustos 2010; 17:19:51 >
  • quote:

kayıt bilgilerindeki gerekli belgelerde galiba geçen seneki. çünkü öss ile yerleşen öğrenciler yazıyor.
    birde üniversiteyi kötülemek gibi niyetim yok bende orda okuyacağım kısmetse.
    linkler çalışmıyor hala.
    birde bugün iletişim fakültesini aradım telefona bakan yok.

sitesi 10 yılda bir güncelleniyor
  • Var mı kayıt için genel güncel bir bilgi arkadaşlar ?
  • beyler ben de makina mühendisliğindeyim de bu hazırlık konusunda hala net bir bilgi yok bazı yerlerde bir sene isteğe bağlı diyor bazı yerlerde sınavın kötü geçerse sene içinde inglizce dersleri olucak diyor nedir bunun doğrusu..
  • bende onu araştırıyorum benim hakla ilişkiler ve tanıtım. bende isteğe bağlı diyor. ama yeterlilik sınavı var. yeterlilik sınavıda 1. sınıfta sene içinde göreceğin ingilizcenin seviyesini belirlemek içinmiş galiba.
  • quote:

bende onu araştırıyorum benim hakla ilişkiler ve tanıtım. bende isteğe bağlı diyor. ama yeterlilik sınavı var. yeterlilik sınavıda 1. sınıfta sene içinde göreceğin ingilizcenin seviyesini belirlemek içinmiş galiba.

umarım öyledir hazırlık okumak istiyorum çünkü..ama sanırm bunu en net olarak okul açıldıgında ögrenicez daha net bişe görmedim nette
  • Heralde kayıt tarihini ve kayıt için gerekli belgeleri açıklamayan tek okul bizimki. 30'unda istanbula geliyorum umarım 31'inde kayıt yapıp hemen geri dönebilme şansım olur.
  • kayıt için gerekli bilgiler verilmiş ama önkayıt çalışmıyor
    ögrenci numarasını ögrenemiyoruz harçları nasıl yatırcaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.