Şimdi Ara

İstanbul Üniversitesi Ögrenci Platformu (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
4
Favori
31.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yarın imgilizce hazırlık sınavı var. Girmesek bir şey olur mu? Amacım hazırlık okumak zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar istanbul üniversitesinin neredeyse tüm öğrencilerin üye olduğu genel ve ortak bir facebook grubu var mı acaba? Varsa adı nedir link atabilirseniz sevinirim. Teşk.
  • Gençler iyi geceler ben istanbul üni 3. Sınıf işletme okuyorum son sınıf dersleri yogun mu kaç gün okula geliniyor bileniniz var mı çalışmak istiyorum zor durumdayım. Okul derslerinin çok olması halinde okulu bırakacağım yardım eder misiniz cevap verenlere gönülden teşekkür ediyorum. Attığım resim doğru mu
     İstanbul Üniversitesi Ögrenci Platformu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deryadeniz44 -- 12 Mart 2017; 0:15:8 >
  • Gençler iyi geceler istanbul üniversitesi iiibf Fakültesi 3. Sınıf öğrencisiyim. Son sınıfta kaç gün geleceğimizi bilen var mı şu an çalışıyorum ve çalışmak zorundayim zor durumdayim. Derslerin yoğun olmasi halinde okulu bırakmak durumundayim.Bilen varsa yazabilir mi cevaplayan herkese teşekkür ediyorum

• bahar dönemi harç parasının son ödeme tarih'ini bilen var mı?
  • Merhaba

Bu yıl Dgs sınavına gireceğim İstanbul üni. veya Marmara üni İşletme düşünüyorum bazı kararsızlıklarım var 3. sınıftan sıkıntı yaşar mıyım Dersler zor mu okuyan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim.
  • deryadeniz44 D kullanıcısına yanıt
    Bana yardım eder misin.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.