Şimdi Ara

İstanbul Üniversitesi Ögrenci Platformu (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
4
Favori
31.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende İstanbul Üniversitesi'ni yazacağım büyük ihtimal ama dikkatimi çeken bir şey oldu. 3 tane farklı işletme bölümünün olması. İktisat Fakültesi'nde, İşletme Fakültesi'nde ve Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde 3 ayrı işletme bölümü var. Bunların birbirinden farkları nedir ?
  • Aynı şekilde siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler de öyle. Ben siyasal bilgiler fakültesindekini istiyorum ama onun puanı yok, iktisat fakültesindeki yazıyor her yerde. Hangisi daha iyi nerden bilicez çok saçma. Aynı üniversitede aynı bölüm 2 ayrı fakültede...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: escad

Aynı şekilde siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler de öyle. Ben siyasal bilgiler fakültesindekini istiyorum ama onun puanı yok, iktisat fakültesindeki yazıyor her yerde. Hangisi daha iyi nerden bilicez çok saçma. Aynı üniversitede aynı bölüm 2 ayrı fakültede...

Evet ya bu konu hakkında bilgisi olan yok mudur ne farkı var bu fakültesi farklı ama aynı olan bölümlerin? 3 tane işletme var hangisini yazmalıyım
  • Öncelikle merhaba ben bu yıl lise sona geçeceğim ve seneye üniversite sınavına gireceiz. Ben iyi bir Hukuk Fakultesi okuyup iyi bir avukat olmak istiyorum ve bunun için çok çalışmam gerekli.Size sorum şu olacak; acaba ben hangi kitap kaynaklarını alsam daha iyi olur veya internetten hangi sitede konu anlatımlı video izlesem ?
  • Hukuk yazar mısın kardeşim
  • iktisat fakültesi işletme
  • elektrik-elektronik muhendisligi yazar misin kardesim
  • GiYooTTiN kullanıcısına yanıt
    Memnun musun ? Anlatırmısın biraz.
  • Dostlar , bu sene Allah izin verirse bende İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünü tercih edeceğim ama yakın yerde devlet yurdu var mıdır çok kafama takıldı
    Kazanda gel diyebilirsiniz , haklısınız ama cidden kafama takıldı cevap verecek arkadaşlar olursa çok sevinirim

Not : Bölüm Lalelideki edebiyat fakültesinin içinde zannedersem
  • Beni bu üniversitenin bilgisayar ve makine mühendisliği hakkında bilgilendirirmisiniz ve genel üniversite hakkında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soyle soyliyeyim avcilar kampusunun tapusu daha yeni universiteye gecti ki bundan sonra artik kampusu degerlendirmeye baslarlar hatta projeler tamam duyurularda eski rektor anlatti ve projelerin cizimlerini gosterdi. Memnunluk konusunda ise aldigim puana gore yazabilecegim mantikli yer burasiydi tabi bunda benim sadece istanbul tercihim buyuk rol oynadi ama memnun deyilim diyemem tabi ki sonucta kendim karar vererek geldim
  • Eğitim fakültesi nasıl Bilgisayar ve öğretim teknojilerini kazandım mutsuzum biraz ama yapacak bişey de yok. Allahtan Beyazıtta karşıdan gelemezdim hergün avcılara
  • Avcılar kampüsü için yurt nereyi önerirsiniz? Okulun kendi yurdu iyi midir? Değilse etrafta vakıf yurtları var mıdır? Bir yardımcı olun, ne olur.
  • Arkadaşlar bilgisayar programcılığı yok mu ?
  • Arkadaşlar çok önemli bir yardımınıza ihtiyacım var.Ben inönü tıp 4.sınıf öğrencisiyim.Sizin üniversiteniz benim çok ihtiyacım olan fakat bizim üniversitenin abone olmadığı bir yabancı fizik muayene kaynağına abonelik sağlamış.Ben sizin kütüphane hesabınızdan buraya ücretsiz bağlanıp fizik muayene videolarını izleyebilirim fakat bunun için kampüs dışı erişim gerekiyor.Kampüs dışı erişim için ise öğrenci e-posta sı ve şifresine ihtiyacım var acaba bunun için yardımcı olabilir misiniz.

Ulaşmak istediğim adres bu http://batesvisualguide.com/index.aspx sizin kütüphanenizin abone veritabanları kısmına bakarsanız üye olduğunuzu görebilirsiniz lütfen yardım edebilir misiniz

• ders seçemiomhttp://obs.istanbul.edu.tr/ den takvim dışı diyor mühendislik fakültesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapid Step

ders seçemiomhttp://obs.istanbul.edu.tr/ den takvim dışı diyor mühendislik fakültesi

Bende iktisat fakültesindeyim, dün açılıyor normalde. Akşam saatlerine ancak halledebildiler. Bizim üniversitenin bilgi işlemi hep sıkıntılıdır zaten. Açılır muhakkak. İşin garibi danışmanım gözükmüyor. Hala seçilen derslere onay bekliyoruz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

ders seçemiomhttp://obs.istanbul.edu.tr/ den takvim dışı diyor mühendislik fakültesi

Bende iktisat fakültesindeyim, dün açılıyor normalde. Akşam saatlerine ancak halledebildiler. Bizim üniversitenin bilgi işlemi hep sıkıntılıdır zaten. Açılır muhakkak. İşin garibi danışmanım gözükmüyor. Hala seçilen derslere onay bekliyoruz bakalım.

benimde danışman gözükmüyor. seçilen ders derken sen seçebildin mi ders yani ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

benimde danışman gözükmüyor. seçilen ders derken sen seçebildin mi ders yani ?

Seçtim ben dersleri. Onay bekliyor. Ara ara dene, düzeltirler.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.