Şimdi Ara

İstanbul Üniversitesi Ögrenci Platformu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
4
Favori
31.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Latin Dili ve Edebiyatı-Eski Çağ Dilleri ve Kültürleri Bölümü/Edebiyat Fakültesi
  • Mühendislik Fakültesi : Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İÖ)

halihazırda okuyanlar bize yurtlar konusunda bilgi verirse harika olur.

(bknz : izmirliyim hacı)
  • hukuk i.ö
  • Mühendislik Fakültesi
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daredevil19 -- 1 Ağustos 2016; 14:18:10 >
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daredevil19 -- 1 Ağustos 2016; 14:48:14 >
  • listeyi güncelledim

avcılar kampüsüne gidicem birazdan ögrenci işlerine kayıt içine neler gerekli harç ücreti filan sorucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiesOfFear

listeyi güncelledim

avcılar kampüsüne gidicem birazdan ögrenci işlerine kayıt içine neler gerekli harç ücreti filan sorucam

gitme içeri almıyorlar,dyeceğim ama çoktan gitmişsindir dün beni almadılar içeri kaçarak girdim gezdim çıktım.pek hoşuma gitmedi ama idare eder
  • iktisat fakültesi - ing iktisat benimde.kayıt için ne istiyolar nerden öğrenebiliriz?
  • Hukuk iö
  • quote:

Orijinalden alıntı: daredevil19

quote:

Orijinalden alıntı: spartico

Mühendislik Fakültesi : Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İÖ)

halihazırda okuyanlar bize yurtlar konusunda bilgi verirse harika olur.

(bknz : izmirliyim hacı)

kampüsün içinde yurtlar mevcut başvurunu yap çıkar bişiler izmirliysen fettonun yurtlarına gitmezsin zaten sen :D onun dışında bi ark özel yurtta 500 civarı bişeye kalıodu

zor bi bölüm kazandın bu arada benim 6. senem olucak bu sene :D ikinci öğretim o bu derken bölüm 206 kişi almaya başladı bizi de bu sene temizlerler umarım artıkta gideriz :D

son olarak 6 sene önce bu bölüme 13 bininci zor giriyodu şimdi ne halde üniv kazanmak baya kekleşmiş ancak ünivi bitirmek pek kek değil burda başarılar :D

adam haklı beyler. fakat alttan alttan "ulen bizim bölüm amma düştü ne adamlar girmiş yahu" sezdim uyandırayım. bölümde görmeyim seni daredevil :P işte o 500' falan kaldığı yurtları bulmak lazım. zaten telefon açtım bizim akrabaya "işte bizim okulda avcılarda" dedim gelen cevap : "e istanbula indiğinde uğrarsın bize" ????

• İngiliz dili ve edebiyatı

Beyler hazırlık sınavları ne zaman bilen var ise söyleyebilir mi?
  • Bende geçen sene yerleştim. Şunu bilin ki istanbul üni umduğunuz gibi bir okul değil. Bir kişiden bile memnunum lafı duymadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Bende geçen sene yerleştim. Şunu bilin ki istanbul üni umduğunuz gibi bir okul değil. Bir kişiden bile memnunum lafı duymadım.

ben daha girmeden memnun değilim ama geçiş falan düşünüyorum bişeyler belki başarırım
  • kayıtlar ne zaman arkadaşlar. eve zarf falan gelmiyor mu ?
  • ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neXuiz -- 22 Ağustos 2010; 14:50:46 >
  • arkadaşlar kayıt için ne zaman gidiyoruz. 4-5 eylül mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlleinMann -- 21 Ağustos 2010; 21:19:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atarlıyım

quote:

Orijinalden alıntı: LiesOfFear

listeyi güncelledim

gitme içeri almıyorlar,dyeceğim ama çoktan gitmişsindir dün beni almadılar içeri kaçarak girdim gezdim çıktım.pek hoşuma gitmedi ama idare eder

evet almadılar boşuna gittim o sıcakta

arkadaşlar başlıgı 'İstanbul Üniversitesi Ögrenci Platformu' yapıyorum
    okuyan kişilerde yazsın istediklerini

• quote:

Orijinalden alıntı: Coder85

kayıtlar ne zaman arkadaşlar. eve zarf falan gelmiyor mu ?

öğrenci işlerini aradığımda zarf göndericez dedi (çarşamba günü aramıştım) hala bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.