Şimdi Ara

İstanbul Üniversitesi Ekonometri Bölümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İstanbul Üniversitesi Ekonometri Bölümü
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    0 Mesaj
    Lise 4 öğrencisiyim ve çalışmalara başladım fakat belli bir hedefim yoktu. Bugun kitapçıklara göz atarken ekonomi bölümünü, daha sonra ekonometri bölümünü keşfettim.
    Düz lise TM öğrencisiyim . Sayılsaldım ama biyoloji fizik kimya yüzünden tm döndüm. Matematik ve geometriyle bir sıkıntım yok. Özellikle geometri favori dersim.
    Bu tarz yani tm1 meslek dallarına bakarken görünce bu tam benim dalım dedim. ( tm1 = mat-türkce-sosyal ağırlıklı ) Sonra okul meselesi için en güzel neresi olabilir dedim ve ;

http://www.sabah.com.tr/fotohaber/ekonomi/mezunlari-en-kolay-is-bulan-universiteler?tc=23&page=22 sayfasında İstanbul Üniversitesinin ilk sırada oldugunu gördüm.

http://econ.fatih.edu.tr/?sss Bu konuda ekonometrinin gelişmekte olan bi meslek oldugunu anladım. Bu yüzden İstanbul Üniversitesi - Ekonometri mezunu olmak istiyorum

Tamam biliyorum iibf'nin en zor dalı. Ama yapabilecegimi düşünüyorum
    Bu meslekle ilgili tavsiyeleriniz neler. En çok ekonometri mezunlarının cevaplarını bekliyorum. Geleceği nasıl ? Maaşı nasıl ? En alt - üst meslekler neler ? gibi gibi..

|
    |

• Er
    0 Mesaj
    güncel
    |
    |
    benim ablam ekonometri 3.sınıf öğrencisi Sivas cumhuriyet de okuyordu farabi ile bu sene İstanbul Ü. geldi oda vallaha ben sordum ilerde ne oluyorsun diye şimdi sen para ile oynayan kişi olacam dedi.Yani borsa işine felen gircem bişeler diyordu .
    |
    |
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.