Şimdi Ara

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ - CERRAHPAŞA 2018 KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER TARTIŞMA KONUSU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
6.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu YKS Sonuç Belgesi Y-EA vs. sıralamaların olduğu değil mi? Bir yerde Tercih Sonuçları Çıktısı demişti de bir arkadaş yanlışlık olmasın.

2) Lise Diplomasının aslı ya da “aslı gibidir” onaylı örneği

E-Devlet'ten kayıt yaptıranların bunu getirmesine gerek yok.

3) Nüfus Cüzdanının önlü-arkalı fotokopisi

4) Askerlik Durum Belgesi

Ben daha 18 bile değilim . Bunu götürmeme gerek var mı?

5) İkamet Adresi beyanı
    http://cdn.istanbul.edu.tr/FileHandler2.ashx?f=ikametbeyani_636711430584192528.pdf bunu çıktı alıp dolduruyoruz sanırsam?

6) 4 adet 5 x 6 cm boyutunda biyometrik fotoğraf

Yeni kimlik için çekilen biyometrik fotoğraflar olur mu, onların boyutları kaça kaç?

• ikameti çıktı alıp dolduracağız
    tercih sonuclarının çıktısını alacaksın bide sıralamanın olduğu değil
    ben yeni fotoğraf çektiridim vesikalık
  • PapaStalin P kullanıcısına yanıt
    Askerlik şeyini götürmüyoruz değil mi hocam?
  • Irelia Sucks kullanıcısına yanıt
    Tamam götürmüyoruz. Belli bir yaş üstü içinmiş.
  • Hocam peki e kayıt yaptık diyelim bu istenen belgeleri ne zaman götürüyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyincanzan47

Hocam peki e kayıt yaptık diyelim bu istenen belgeleri ne zaman götürüyoruz ?
    3'ünden 17'sine kadar.
    E kayıt yaptık mesaj mail bişi gelmedi ama kayıt tamamlandı tek geriye kalan gerekli evraklrı götürmek sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gegehthtvsshas

E kayıt yaptık mesaj mail bişi gelmedi ama kayıt tamamlandı tek geriye kalan gerekli evraklrı götürmek sanırım
    Evet evraklar kaldı tek ama dikkat edin gitmeden kayıt günleri var ayrı ayrı ben bugün gittim pdr için meğerse ayın 7sindeymiş benimki
    hocam e devlette öğrenci belgesi sorgulamaya bakınca sizde çıkıyor mu? ben e-kayıt oldum ama öğrenci belgesi sorgulayınca bulunamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: above and beyond

hocam e devlette öğrenci belgesi sorgulamaya bakınca sizde çıkıyor mu? ben e-kayıt oldum ama öğrenci belgesi sorgulayınca bulunamıyor.
    Ben E-Kayıt yaptıralı 12 saat oldu bende de hâlâ gözükmüyor
  • Sabah e-kayıt yaptırdım kayıt statüm online kayıtlı görünüyor. Ve büyük ihtimalle bu yüzden
    kampüs içindeki yurda başvuramıyorum. Başvurular 3 ve 9 arasında benim bu aralıkta üniversiteye gelme imkanım yok. Bilgisi olan var mı nasıl başvuracağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nexus6a

Sabah e-kayıt yaptırdım kayıt statüm online kayıtlı görünüyor. Ve büyük ihtimalle bu yüzden
    kampüs içindeki yurda başvuramıyorum. Başvurular 3 ve 9 arasında benim bu aralıkta üniversiteye gelme imkanım yok. Bilgisi olan var mı nasıl başvuracağım?
    Yeni bi' konu açmanız veya Öğrenci İşleri'ni aramanız daha iyi olur hocam.
    Tamam teşekkür ederim.
  • Üniversiteye kayıt olmak için giden var mı şu ana kadar? Var ise belgelerinizi teslim etmenizin üzerine onaylamalısınız tarzı bir şey söylendi mi? Söylendiyse nereden onaylayacağımıza dair bir fikriniz var mı? Aksisten üye oldum bilgilerimi güncelledim falan ama bir şeyleri eksik yapmış gibi hissediyorum içim rahat değil bu konuda bilgisi olan biri yardımcı olursa iyi olur.
  • 12 eyluldeki sınavda belgeleri görürsek cok mu yogun olur acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: chelt108

12 eyluldeki sınavda belgeleri görürsek cok mu yogun olur acaba
    E devlet sonrası kayıtlar 17-21 arası diye biliyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irelia Sucks

E devlet sonrası kayıtlar 17-21 arası diye biliyorum hocam.

Alıntıları Göster
    Tamam hocam oyleyse
    Hocam YKS Sonuç Belgesi dediği okulu kazandığımızı gösteren tercih sonucu sayfası değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi above and beyond -- 5 Eylül 2018; 12:22:10 >
  • İstanbul üniversitesi wp grubunda olan var mı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.