Şimdi Ara

İstanbul Üniversitesi 2013 Girişliler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
8
Favori
22.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Habilll

arkadaslar biliyoruz ki mühendislik kazananlar avcılar kampüsünde okuyacak peki hazırlıkta kalırsa ne olacak beyazıtta mı okuyacak 1 sene

Hazirlik Beyazit'ta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ön kayıt ne zaman başlayacak? Bir kılavuz yayınlamışlar normal kayıtla başlayacak fala diyor ama geç olmaz mı?

Bir de şu ana kadar bir şey yapmamız gerekmiyordu değil mi? Bir KYK'ya başvurdum şu ana kadar başka bir şey yapmadım.
  • Kilavuzun linkini atabilirmisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: frzstr

Kilavuzun linkini atabilirmisin?

http://kayit.istanbul.edu.tr/

İÜ kayıt kılavuzu kısmından ulaşabilirsin. Şimdi de 12 Ağustos'da yayınlanacak, 26'sında başlayacak yazmışlar. Elimdekinde 3. Eylül yazıyordu neyse en azından düzelmiş Tıklayınız kısmı hala aktif değil ama o da olur belli bir süre sonra herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 13 Ağustos 2013; 12:25:27 >

• Tesekkur ederim,dunden beri bekliyoruz ama hala bir kilavuz yok.Neyse 26sina kadar vaktimiz var nede olsa.

• ön kayıt bugün değil miydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Warthog~

ön kayıt bugün değil miydi?

Hayır ön kayıt kılavuzu dün yayınlanacaktı. Ama olmadı. Bugün de yayınlansa yarın da yayınlansa 26sını bekleyecegız.

• arkadaşlar sakin bişey yapmanıza gerek yok okulun sayfasını takip ediyorsunuz sadece,duyurular kılavuzlar herşey oradan yayınlanacak başka bir yerden olmayacak

yine bilgi amaçlı geçen senenin ön kayıt kılavuzunu paylaşıyorum,nokta otomasyon üzerinden olacak ön kayıt bu verdiğim kılavuzun aynısı gibi bişey paylaşacaklar öyle ki ben geçen sene kılavuza bakmadan sadece otomasyona nasıl girildiğini öğrenip hemen ön kayıt olmuştum,ön kayıt da kimlik ve kişisel bilgilerinizi dolduruyorsunuz sonra okulda kayıt işlemini tamamlıyorsunuz,şöyle bi göz gezdirin bilgi amaçlı

http://www.istanbul.edu.tr/oidb/duyurudosyalar/2012-2013/YeniKayit/InternettenOnkayitKilavuzu.pdf

yine şanslısınız otomasyonu artık her tarayıcı açıyor önceden interner explorera mahkumduk :)

ön kayıt ekranında giremediğiniz bilgiler olursa buraya yazın yine yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 13 Ağustos 2013; 17:11:20 >

• ekle Endüstri Mühendisliği Avcılar Kampüsü
  • Üniversitenin sitesindeki yurt bilgileri bu yurt standart mı yüksek ücretli mi bilgisi olan var mı?

http://kayit.istanbul.edu.tr/bursveyurt.aspx
    Avcılar Kampüsümüzdeki Yurtlarımız

Avcılar Kampüsümüzdeki öğrenci yurtlarımızdan 908 öğrenci yararlanmaktadır. Bu kampüste 2 Blok erkek ve 1 Blok kız öğrenci yurdu bulunmaktadır. Odalar ranza sistemidir.

Avcılar’daki modern yurtlarımızda, öğrencilerin her türlü ihtiyaçları düşünülerek bütün imkânlar sunulmuştur.
    1) Tüm odalarda internet bağlantısı,
    2) Giriş katlarda televizyon odası ile dinlenme salonu,
    3) Bloklarda 24 saat sıcak su,
    4) Merkezi çamaşırhane,
    5) Her blokta çamaşır yıkama ve kurutma makineleri,
    6) 1 merkezi kantin
    7) Yurtlarda, olası acil durumlara karşı Avcılar Mediko Sosyal merkeziyle bağlantılı olarak 24 saat sağlık ve ambulans hizmeti,
    8) Yurtlarımızın, kampüs içindeki Öğrenci Kültür Merkezi'ne yakınlığı nedeni ile buradaki tüm etkinlik ve aktivitelere katılarak sosyal ilişkilerini geliştirme olanağından ve kültür sanat etkinliklerinden de yararlanma imkanı,
    9) Avcılar Öğrenci Kültür Merkezinde bazı bankalara ait ATM’ ler, PTT şubesi vb. hizmetler,
    10) Üniversitemiz, öğrencilerimize yemekhanelerde sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Üniversitesi 2013 Girişliler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 15 Ağustos 2013; 18:34:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.LawLess

Üniversitenin sitesindeki yurt bilgileri bu yurt standart mı yüksek ücretli mi bilgisi olan var mı?

http://kayit.istanbul.edu.tr/bursveyurt.aspx
    Avcılar Kampüsümüzdeki Yurtlarımız

Avcılar Kampüsümüzdeki öğrenci yurtlarımızdan 908 öğrenci yararlanmaktadır. Bu kampüste 2 Blok erkek ve 1 Blok kız öğrenci yurdu bulunmaktadır. Odalar ranza sistemidir.

Avcılar’daki modern yurtlarımızda, öğrencilerin her türlü ihtiyaçları düşünülerek bütün imkânlar sunulmuştur.
    1) Tüm odalarda internet bağlantısı,
    2) Giriş katlarda televizyon odası ile dinlenme salonu,
    3) Bloklarda 24 saat sıcak su,
    4) Merkezi çamaşırhane,
    5) Her blokta çamaşır yıkama ve kurutma makineleri,
    6) 1 merkezi kantin
    7) Yurtlarda, olası acil durumlara karşı Avcılar Mediko Sosyal merkeziyle bağlantılı olarak 24 saat sağlık ve ambulans hizmeti,
    8) Yurtlarımızın, kampüs içindeki Öğrenci Kültür Merkezi'ne yakınlığı nedeni ile buradaki tüm etkinlik ve aktivitelere katılarak sosyal ilişkilerini geliştirme olanağından ve kültür sanat etkinliklerinden de yararlanma imkanı,
    9) Avcılar Öğrenci Kültür Merkezinde bazı bankalara ait ATM’ ler, PTT şubesi vb. hizmetler,
    10) Üniversitemiz, öğrencilerimize yemekhanelerde sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Üniversitesi 2013 Girişliler

Fiyatlari nedir ozel yurtlar kadar pahali dehil demi

• vuhuu V kullanıcısına yanıt
    aslında ben de onu sordum ama özel kadar yoktur çünkü üniversitenin yurdu
    standartlar 111 TL yüksek ücretlilerde 111+50 civarı diye biliyorum bu yurt büyük ihtimalle yüksek ücretlidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.LawLess

aslında ben de onu sordum ama özel kadar yoktur çünkü üniversitenin yurdu
    standartlar 111 TL yüksek ücretlilerde 111+50 civarı diye biliyorum bu yurt büyük ihtimalle yüksek ücretlidir

Ama ist uni. yurtlari kykdan ayrilmia yani kyk adi altinda olmadigi ixin fiyatlari kykdan farklidir diye dusunuyorum

• internetten ön kayıt tarihi kılavuzda yazılan 26 ağustosdamı ??
  • mennan74 kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • bu tarihe kadar herhangibi bir şey yapmamıza gerek yok yani ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mennan74 -- 21 Ağustos 2013; 16:32:39 >
  • bu tarihe kadar herhangibi bir şey yapmamıza gerek yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mennan74

bu tarihe kadar herhangibi bir şey yapmamıza gerek yani ?

hayır yok
  • Bisey soracagim,hazirlik olmayan bolumlerde ingilizce muafiyet sinavi neden yapiliyor??

• quote:

Orijinalden alıntı: frzstr

Bisey soracagim,hazirlik olmayan bolumlerde ingilizce muafiyet sinavi neden yapiliyor??

kredili ingilizce var okulda,aslında ders yok uzaktan eğitim olarak,notlar auzef sitesine bırakılıyor,fotokopiciler de alıp çıkarıyor oradan 5 liraya satıyor,orta okul ingilizcsi zaten o muafiyeti geçemeyen adamlar bile var ama

60 alan geçiyor alamayanlar da vize ve finaline giriyor,isteyen notu alıp çalışıyor kimisi hiç bakmıyor zaten çoğu kişinin haberi bile olmuyor ben geçen sene girdiğimden sınıfımdan 5 kişi vardı diğerleri bilmiyordu sınavı bile
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.