Şimdi Ara

İstanbul'un kalabaligi azatilmali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu nedir ya? Kadikoy de yuruyorum daha dogrusu yuruyemiyorum acayip kalabalik. Ne var ekmek mi dagitiyorlar burada da millet bu kadar buraya geliyor? Metrobuse bile binemiyorum karsida babaannemler oturuyor cok uzun suruyor gitmek diye hic gitmek istemiyorum. Tren vardi onu da kaldirdilar hic kalabalik olmuyordu sessiz sakin gidiyorduk trafige takilmadan. Onu niye kaldirdilar? Yerine dandik, trafige takilan bn2 otobuslerini koydular. Hic akil yok bu yonetenlerde de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Deprem geliyor ya azalicak işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha levent maslak tarafına yüksek yüksek binaları dikiyorlar.

altyapı yeterlimi

toplu taşıma yeterlimi

hiç soran yok.

ki şu anda bile iflas etti bile.

içine ettiler , yetmiyormuş gibi. hala daha ediyorlar.
  • Bildiğim kadarıyla İstanbul'da insanları zorla tutan bir şey yok. Memnun değilseniz kalabalığın azalmasına katkı sağlayabilirsiniz.

• özellikle şu arap nüfüsüna el atılmalı

resmen istanbulun bazı ilçe ve bölgeleri arap işgaline uğramış durumda

her taraflarda arapça tabelalarla dükkanlar açılmış,güzelim istanbul sokakların da değişik değişik tiplerde adamlar cirit atıyor.
  • İstanbul'da İstanbul'lu yok ki Anadolu'dan kopan geliyor yerleşiyor. 15 milyon da olur 25 milyon da olur.

• tam istanbulu bilmiyorum ama ,istanbula kaç tane giriş yolu varsa bu yollara turnike koyup işi gücü olmayana istanbula sokmayacaksın. istanbuldaki tüm işssiz güçsüzleri toplayıp memleketlerıne göndereceksın bunun başka bir yolu yok.
  • Bütün göçü sanayiyi felan İstanbula yığmak tamamen aptallık, olası depremde veya diğer afetlerde ekonomi direkt çöker gider.

Hee şey İstanbula bağlı, saçmalık bu memlekette.

• insanların suçu.Bir halt var sanki İstanbulda 2500 maaşa çalışacağına git memleketinde 1600 e çalış ama yok illa herkes İstanbul'da yaşayacak.Çok seviyor insanlar.
  • Olur paşam .sen yeter ki istanbul da rahat yürü.

• Deprem

• quote:

Orijinalden alıntı: fthtsdmr

Bildiğim kadarıyla İstanbul'da insanları zorla tutan bir şey yok. Memnun değilseniz kalabalığın azalmasına katkı sağlayabilirsiniz.

İs mi var istanbul disinda? Yalaka.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    "Ne var ekmek mi dagitiyorlar burada da millet bu kadar buraya geliyor?" Diyen sen "İs mi var istanbul disinda?" diyen gene sen. Neyin kafası la bu. Sen ekmek için, iş için İstanbuldasın. Millet boğaz görmek için mi? Yalakaymış. Git ötede oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

quote:

Orijinalden alıntı: fthtsdmr

Bildiğim kadarıyla İstanbul'da insanları zorla tutan bir şey yok. Memnun değilseniz kalabalığın azalmasına katkı sağlayabilirsiniz.

İs mi var istanbul disinda? Yalaka.

65 milyon insan istanbuldaki akrabalarinin yolladigi para ile geciniyor ya zaten.

• Yıllar önce Tayyip'in nadir doğru söylediği şeylerden bir tanesi İstanbul'a göç ile ilgiliydi. İstanbul'a vize lazım demişti, herkes tepki göstermişti ama haklıydı.
  • Yazdığım biraz saçma olacakta kalabalıktan şikayet eden en az 10 milyon insan vardır (İstanbul'da) peki neden kalmaya devam ediyorlar?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.