Şimdi Ara

İSTANBUL'UN EN PİS YERLERİ ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
2
Favori
45.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: DeLy56

Sarıgöl
    Karabayır
    HACIHÜSREV
    Gazi Mahallesi
    Yedikule
    Koca Mustafa Paşa (semtim)

bende KocaMustafaPaşalıyım o kadarda pis değil yahu abartma
  • birgün adam gibi bir Allah ın kulu gelip de şunları düzelticek mi acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: ?AkRep?

istanbuldan biraz dısarı cıkartayim sizi...

izmir : kadifekale,Kurucay,gültepe,ballıkuyu...

Ortamin olmasin hava karardıktan sonra dısarda dolaş bakiyim noluo....

kardeş bende izmirliyim emin ol TAKSİM in ara sokakları komple izmire bedel pislik olarak
  • fatih, Draman
  • quote:

Orjinalden alıntı: justice_st

istanbulda girmediğim delik yoooook ... En pis yer bizim buralar 2 3 sokak arkam elini çabuk tutarda gelirsen bır kaç ay içersinde görürsün yoksa göremessın cunku yenılenıyor buralar yıkılıyor

İSTANBUL FATİH HATICESULTAN MAHALLESI.. (SULTAN MAHALLE) OLARAK BILINIR ....

KARAGUMRUK
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tequero

K.çekmece kanarya mahallesine gidiyoruz iett ile 2 arkadaş kaldık otobüste adam tutturdu kanaryaya gidemem diye saat geç olmuştu biraz
    Neden diye sordugumuzda can güvenliğim yok dedi adam orada inmek zorunda kaldık otobüsten

Bataklık bir yer orası.Ne ararsan var.
  • yenibosna
  • quote:

Orjinalden alıntı: serseri05

Küçükçekmece ilçesinin kuzey kesimleri

bnde oralarda oturuyorum inönü mahallesi gibi yer yoq çoq pis gezemioz valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: ®OoLaStoO®

quote:

Orjinalden alıntı: salih_763

İzmir-Kadifekale

istanbulun neresinde bura

ist fatih

• taksım tarlabası bayrampasa esenler aksaray otogar beyazıt sulukule kasımpasa karabayır

bi hışımla anca bu kadar sayabildim :D
  • Okmeydanı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nicotinell

istanbul avrupa yakasında belli başlı varoş semtleri: sultançiftliği, gop, bayrampaşa, esenler, zeytinburnu, eyüp ve fatihin bazı yerleri, eminönü, mecidiyeköyün arka tarafları(gülbağ), kağıthanenin bir kısmı, bağcılar, esenyurt, avcıların bazı yerleri, şirinevler-yenibosna, güneşli. Aklıma gelenler bunlar. Birisi de bi zahmet anadolu yakasını saysın.

Ben 18 yıldır yani doğumdan bu yana burada oturuyorum. Bende katılıyorum eskiden buralar çevre olarakda çok pisti ne kaldırım vardı ne yol çamur deryasıydı heryer köy gibiydi ve doğal olarak pislik insanlarda çoktu zamanla çevre düzenlemesi çok iyi oldu altyapıyı tamamen değiştirdiler temiz gerçekten şirin bir hava vermeye başladı ve çok şükür pislik insanlarda azalmaya başladı umarım zamanla hiç kalmaz burada ve diğer semtlerde

• quote:

Orjinalden alıntı: Otorite

Alibeyköy tabikiÖzellikle Su bastığında Deniz havası olur Alibeyköyde Süper olurBakkala gidip geri gelemeyen arkadaşlar vardı

o yönüyle evet.geçen hafta yağmurların yağdıgı zaman aracımızla pazar pazarına gidelim dedik.bi baktık o mısırın orası yine dolmuşneyse o su gölünün içinden geçmek zorunda kaldık.arkamızda araç trafiği...otoparkıda paralı yapmış eyüp belediyesi

bunun dışında istanbulda hacıhüsrev,gazi mahallesi,çekmece tarafları ve kağıthane

• quote:

İzmir-Kadifekale

• quote:

Orjinalden alıntı: DeLy56

Sarıgöl
    Karabayır
    HACIHÜSREV
    Gazi Mahallesi
    Yedikule
    Koca Mustafa Paşa (semtim)

bende paşalıyım ama o listede adımız yok bizim paşalıyız biz
  • quote:

İzmir-Kadifekale

Tepecik, Gümüşpala, ve bi çok semtimizde bunlara eklenebilir.
  • Zeytinburnun'da ikâmet ediyorum gerçekten cennet buralar
    Soğuksu,Tarlabaşı,Gazi Mh.,Karabayır,Soğanlı,Hacıhüsrev,Kanarya,Yenibosna,Bağcılar,Esenler,Sarıgöl,G.O.P... liste uzar gider birsürü mahalle sokak cadde semt var korkulacak
    Artık en pislik yer diye genelleyip tek bir semt söyleniceğini zannetmiyorum heryer kötü artık.En lüks semtin bile ara sokaklarında adamın kanını dondururlar zaman böyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G M -- 1 Kasım 2008; 10:36:29 >

• yenıbosnanın neresı bende yenıbosnadayım dereyolunu dıyorsan tamam
    quote:

Orjinalden alıntı: Kahn !

Tartışmasız yenibosna.Süperdir valla.Doğudan farkı yok.Bir tane Türk bulamazsın.Kız arkadaşınla gezerken laf atarlar ama haklı taraf onlardır.Süper ekşın yaşanıyor oturduğum semtte.
  • la kimse kuştepeden bahsetmemiş..gsli sezginin kahvesinin olduğu yerde gece vakti bulunmamanız dileğiyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: yakari_

quote:

Orjinalden alıntı: denizg

quote:

Orjinalden alıntı: inek_avcısı

İstanbuldaki yerler

tarlabaşı
    sarıgöl
    karabayır
    gülbağ
    gazi mahallesi
    çiftlik
    soğanlı(mekanım)
    çayırbaşı

ayrıca izmir kadifekale'ye turistik amaçla gidip kahvede çay vs..içmiştim.Kral adamlarla tanıştım.Her ne kadar farketmeselerde oradaki tüm mardinliler dışlanmış durumda.Aşağıda elit izmirliler yukarıda mardinliler.Siz öyle dışlarsanız adamları herşeyi yaparlar.

ne işi var mardinlinin izmirde?egeli olmayanın izmirde işi yok

kardeş yerleşme ve seyahat etme hürriyeti var anayasamızda

evet ama 1.kuşak göçmenler şehri mahvediyor.izmir onların alışık olmadığı bir ortam.herkes kendi evinde kalmalı.bak istanbula göç yapıla yapıla ne hale geldi istanbul.yakınımızda güzeltepe var.doğudan gelenler otoruyor orada.sürekli olay çıkıyor güzeltepede.daha bir kaç ay önce silahlar patladı.izmiri gecekondu kentine çeviriyorlar...
    öyle adamlar geliyor ki izmire gevreğin ne olduğunu bilmiyorlar,çiğdemin,boyozun ne olduğunu bilmiyorlar.ne işiniz var sizin ya.gidin istanbula izmire gitmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizg -- 1 Kasım 2008; 10:54:40 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.