Şimdi Ara

****İSTANBUL TUZLA PİYADE OKULU BURAYA**** (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
925
Cevap
10
Favori
370.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, forumu yenı kesfettım. cok guzel ınsan yazılanları okudukca paylasım oldukca rahatlıyor.
    benım nısanlımda askerde.suan samsun sıhhıye. dagıtımı bellı oldu. p.okl. loj. des. k.lığı iaş. revir. - tuzla dedı ama hıcbırsey anlamadım. bırde nette tuzlanın kaydırma bırlık oldugunu okudum. boyle bırsey varmı? nısanlım doguya gıdermı
    sımdıden tesekkurler
  • merhaba arkadaşlar tuzla piyade okulunda asteğmen aday öğrenciyim 4. bölük zma takımındayım sorusu olana yardımcı olurum.
  • yer kuralarınız ne zaman çekilecek?
  • şuan çekiyorlar cok heycanlıyım coooookkkkkk!Allahım herkes için neresi hayırlısıysa ora olur inşallah!!!
  • ""‎54'üncü mknz. P. Tug. K. Yrd. EDİRNE arda hudut karakolu""

Nasıl biryerdir arkadaşlar bilgisi olan paylaşırsa cok sevınırım..Tam olarak yeri nerdedir,rahatmıdır istanbula uzak mıdır nedir ne değilfir
  • 8. mekanize P Tug K Tekirdag hakkında bilgisi olan var mıı?? ya tam bu tuzlayı iice kesfetmiştik ki dagıtıma cıktılar..tekirdag hiç bilmedigim bi yer :(
  • arkadaslar burdan yedek subay dagitimlari nerelere yapiliyor acaba
  • Arkadaşlar var mı ankaradan istanbula gidecek olan yedek subay olarak tanışalım birlikte gidelim
  • Refuse olmayıpta tuzlada kalırsan kura çekeceksin. Hudut çekersen sınır karakol komutanı olursun benim gibi :) 335 amcanızdan sevgiler
  • Branşı KOL.K ne demek arkadaşlar? Meslek kurası mı çekilmiş?
  • Kol komutanı yazar eğer refuse olmayıpta eğirdire gidersen şırnak hakkari vb. yerlere 22 kişilik kol grubuna emir komuta edeceksin. Benim gibi tuzlada kalırsa n kura çekersin. Ben hudut çektim vanda sınır karakolunda 55 askere emit komuta ediyorum.
  • Yani 3 aylık eğitimden sonra gönderilme olacak değil mi? İzmir'den uçakla geleceğim. Nasıl gelebileceğim konusunda bir bilgin var mı?

• Ne diyosunuz beylerr ? gözlerim 3 numara iken buraya çıkması normal mi ? yoksa orda ayırırlar mı beni gözüm bozuk diye ?
  • Gözün bozuksa tuzlada 3 ay eğitim alırsın kura çekersin. Hudut çekersen doğuya karakol komutanı olarak gidersin. 500 kişiden 250 si hudut çeker. Gerisi piyade gzpt zma. Onlar daha rahattır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Ne diyosunuz beylerr ? gözlerim 3 numara iken buraya çıkması normal mi ? yoksa orda ayırırlar mı beni gözüm bozuk diye ?

O gözlerle komando yapmazlar Tuzlada piyade eğitimi alırsın. Ama inan bana çok ta farklı değil. Kısa dönem arkadaşların yatarken sende yatacaksın ama ceza olarak yerlerde :D
  • Nasıl gidilir Tuzla'daki komutanlığa arkadaşlar? Sanırım Sabiha Gökçen yakınmış buraya. Yardımcı olabilecek var mı?
  • selam arkadaslar,bende tuzla ya geliyorum fakat genel olarak herkes kara kuvvetleriyken bana deniz kuvvetleri cıktı bu konu hakkında bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Ne diyosunuz beylerr ? gözlerim 3 numara iken buraya çıkması normal mi ? yoksa orda ayırırlar mı beni gözüm bozuk diye ?

Selam kardeşim durumumuz gözlük olayına kadar aynı , Tuzla'da görüşmek üzere :)
  • Merhaba arkadaşlar benim ve kuzenimin(öz amcadan) yeride Tuzla ikimizde aynı yere ve yedek subay olarak.ben zaten Tuzlada girmiştim sınava kuzenimde Çorlu'da...İkimizde İstanbul Avcılar'da ikamet ediyoruz...Nette yaptığım araştırmalar sonucu eğitiminin çok ağır olduğunu öğrendim allah hepimizin yardımcısı olsun...Tuzla'da görüşmek üzere...
  • kardsm bende gidicem izmirden ucakla istersen haberleselim 5064530799
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.