Şimdi Ara

:::::★ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2015 GİRİŞLİLER ★::::: (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
584
Cevap
26
Favori
21.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

Hepiniz hoş geldiniz gençler.

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden taze mezun biri olarak tüm çiçeği burnunda İTÜ'lülere selamlar. :)

Kampüs, yurtlar, fakülteler, hazırlık sınıfı vb. hakkında soruları olan varsa tecrübeliler olarak yanıtlayabiliriz.

Gümüşsuyu ayazağa arası ulaşımı nasıl sağlayabiliriz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İTÜ elektrik mühendisliği benide ekle 😄

MF4 443,962

Makine taban puan kaç acaba ?
     :::::★ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2015 GİRİŞLİLER ★::::: :::::★ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2015 GİRİŞLİLER ★:::::

• Meteoroloji Mühendisliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: musaalperen

İTÜ elektrik mühendisliği benide ekle 😄

MF4 443,962

Makine taban puan kaç acaba ?
     :::::★ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2015 GİRİŞLİLER ★::::: :::::★ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2015 GİRİŞLİLER ★:::::

Makine yazdıysanız büyük ihtimal bölümünüze ilk 10 dan girdiniz, sıralama kaçtı hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: AbimSal

quote:

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden taze mezun biri olarak tüm çiçeği burnunda İTÜ'lülere selamlar. :)

Kampüs, yurtlar, fakülteler, hazırlık sınıfı vb. hakkında soruları olan varsa tecrübeliler olarak yanıtlayabiliriz.

Arkadaşlar öncelikle kazanan herkesi tebrik ederim , hoşgeldiniz.

Teoska geçen sene de bizim gruba çok yardımcı olmuştu sağolsun :) Hayırlı olsun hocam mezuniyetin, tebrikler.

Ben de uzay mühendisliğinde 1.5-2. sınıf gibi bir şeyim :D Elimden geldiğince yardıımcı olmaya çalışacağım.
    Soruya gelirsek metroyla taksim , oradan da 5-10 dakika yürünüyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wade96 -- 24 Temmuz 2015; 11:21:21 >

• İmalat +1
     :::::★ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2015 GİRİŞLİLER ★:::::
  • berkancolak B kullanıcısına yanıt
    İngilizceniz kötü değilse atlayın hiç uğraşmayın zaten pek bişey kattığı yok writting dışında anadolu lisesi ingilizce dersinin devamı hiç bir farkı yok. Geçmenin tek sıkıntısı olabilir o da o kadar yoğun tempo sonrası üni ye başlamak boşlamaya neden olabilir derslerde ve ilk yıl not ortalaması açısından en güzel yıl olabilcekken boşa gitmiş oluyor, onun harici hazırlık tam bir zaman kaybı.
    İlla okucam diyosanız da eğer kur saatleri eskisi gibiyse A ya da C kuru olun B kuru olmayın. Ya da kur saatleri değiştiyse öğlen saati olan kuru seçmeyin. Bütün gün çöp oluyor hiç bir şey yapılmıyor. Hazırlık yılını güzel şeyler yaparak geçirmeye bakın bölümünüzle alakalı bir şeyler olur kendinizle alakalı bir şeyler olur spor falan tarzı.
    A ya da B kuru olursanız yarı dönemde atlayın bitirin. İster irregular olun ister evde yatın döneminizle beraber başlayın
  • İtü imalat

Hepimize hayırlı olsun

• Mimarlık ingilizce'ye de yaz beni. Birbirimize yardımcı olalım yurt, burs olanakları gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyada1 -- 24 Temmuz 2015; 13:03:50 >
  • itüyü seçerek hayatının hatasını yaptın bu sıralamayla girince anlarsın
  • bahane94 B kullanıcısına yanıt
    Dostum sanane

• Konu "Devlet Üniversiteleri"nde olmalıydı galiba
    Metalurji ve Malzeme Müh. yazabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inzheneer -- 24 Temmuz 2015; 12:46:15 >
  • Ben de mimarlık kazandım tebrikler hepinize

• quote:

Orijinalden alıntı: IRONCLAD

quote:

Orijinalden alıntı: berkancolak

quote:

Beyler hazırlık okumayı düşünüyonuzmu?

Aklı olan Prof'u it gibi çalışıp geçmeli hocalar ile görüştüm tercih etmeden. Hazırlık hiçbir şey katmıyor diyor hem öğrenciler hem hocalar.

Aslında o kadar kötü değil hazırlık. Eğer ingilizceniz gayet iyi düzeydeyse o zaman okumayıp biraz daha hazırlanıp profu geçin derim ama aksi takdirde okumakta fayda vardır.
    Ben bu sene d kuru olarak başladım mesela bana katkısı çok oldu ve o sınav stresleriyle geçen süreden sonra dinlenmek ve istanbulu tanımak için çok güzel bir vakit oldu.
    Dediğim gibi hazırlık hiçbir şey katmıyor diye bir şey yok itü bu sıradan bi üniversite değil ama ingilizce seviyeniz üst seviyedeyse biraz çalışmayla geçebilirsiniz.

Bu arada hepiniz hoşgeldiniz, ne demişler "Gömleğin ütü'lüsü, Mühendisin İTÜ'lüsü"

Aynen hocam ben kendi adıma konuştum çalışıp geçiyorsanız geçin diye zaten tüm yıl sizi aynı konulara çalıştıracaklar diye bahsettim Coldplaay isimli arkadaşında dediği gibi iş alanına yönelik writing dışında anadolu lisesi eğitimi. TOEFL ile aynı derecede hemen hemen. Zaten TOEFL'ı geçenleri sınavsız alıyorlar kendi sitelerinde belirtilmiş :)

• Bir makinede yaz oraya ekle

• quote:

Orijinalden alıntı: bahane94

itüyü seçerek hayatının hatasını yaptın bu sıralamayla girince anlarsın

Sende o sıralamayla itüye girdin heralde adama özel oda verip silikona gönderiyolar lan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Çok kolay: metro.

Gümüşsuyu Kampüsü'nün biraz yukarısında Taksim Meydanı var. Oradan metroya atlarsın ve Ayazağa Kampüsü'nün önündeki durakta inersin.

• Arkadaşlar bir sorum olacak kimya mühendisliği veya makine mühendisliğini kazananlar kaç puanla veya kaç sıralamayla girdiler acil
  • ITU Malzeme kazanan yok mu ya sadece ben miyim

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.