Şimdi Ara

:::::★ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2015 GİRİŞLİLER ★::::: (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
584
Cevap
26
Favori
21.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furkaan35

arkadaşlar hazırlığı nerede okuyacağız ? ayazağa mı maçka mı ?

Maçka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tony Stark

niye bu kadar geride bu sene bu konu

neyse hazırlıkla ilgili sorusu olan alıntılayabilir.

Ben uolp ile okuyacagim hazirlik sinavinin ve kurlarin belirlenmesini digerlerinden farki var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir de okul içindeki yurt olayını nasıl hallediyoruz ? kayıt vs bilgisi olan var mı
  • Puanlarda çok ciddi düşüş olmus gibi bu yil.2012 de 499 puanla 6600.olmustum.sınav zorluğu artıyor heralde yıldan yıla

• furkaan35 F kullanıcısına yanıt
    Yurt burs ofisi var okulun.yurt kayıt islemleri ile alakali internet sitesinden yapiliyodu basvurular.yurt kayıt itu diye aratirsan ilk çıkan internet sitesi

• quote:

Orijinalden alıntı: furkaan35

bir de okul içindeki yurt olayını nasıl hallediyoruz ? kayıt vs bilgisi olan var mı

Sistem değişti mi bilmiyorum ama kayitta hallediliyor o isler. Onun haricinde yurtburs.itu.edu.tr ye bakabilirsin yurtlarla ilgili duyurular ve bilgiler icin

• oerdemir55 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: oerdemir55

Yurt burs ofisi var okulun.yurt kayıt islemleri ile alakali internet sitesinden yapiliyodu basvurular.yurt kayıt itu diye aratirsan ilk çıkan internet sitesi

Okula kayit olurken de olmuyor muydu biz kayıt olurken arkadaşlar form dolduruyordu yurt için

• Yurt kayit sayfasindan yapiliyor diye hatirliyorum.kesin bilgi icin eski rektorlukteki yurt burs ofisine gitmekte fayda var tabii ki

• quote:

Orijinalden alıntı: coldplaay

quote:

Orijinalden alıntı: oerdemir55

Okula kayit olurken de olmuyor muydu biz kayıt olurken arkadaşlar form dolduruyordu yurt için

Eskidendi o.

3-4 yıldır yurtkayit.itu.edu.tr adresi üzerinden yapılıyor İTÜ yurtlarına başvuru.
  • Ekonomi yok mu ekonomi Hoş geldiniz, 2014 girişli irregular öğrenciyim; hazırlık ve yurtlar hakkında sorularınızı yanıtlayabilirim bildiğim kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soprannaturale -- 24 Temmuz 2015; 19:51:17 >
  • Metalurji ve Malzeme yok mu hiç ?
  • coldplaay C kullanıcısına yanıt
    o zaman kyk dan ayrı yapılıyor itünün başvuruları hangi yurdu öneririsiniz acaba anladığım kadarıyla vadide odalarda tuvalet bile yokmuş
  • AbimSal kullanıcısına yanıt
    Ya makine 444,8 el kapatmış 😅. 0,882 puanla kaçtı

• musaalperen M kullanıcısına yanıt
    sıralaman kaçtı
  • seviye düşük galiba . ben sana ne diyorum , girince anlarsın diyorum . Gireceksin anlayacaksın. Anlaşılan elektronik fakültesini gezip insanları görmemişsin :) . Sen de bir asosyalsen tam senin ortamın yok ben sosyalim diyorsan seneye merkezi yatay geçiş akarsın.
  • darknight5834 D kullanıcısına yanıt
    12 572

• quote:

Orijinalden alıntı: darknight5834

o zaman kyk dan ayrı yapılıyor itünün başvuruları hangi yurdu öneririsiniz acaba anladığım kadarıyla vadide odalarda tuvalet bile yokmuş

Kyk yurt basvurulari okuldan bagimsiz. Hangi yurt iyidir kotudur kalan arkadaslar soylesin goletin iyi olduğunu biliyorum parasi da iyi tabi kiyasla. Her odaya tuvalet cok luks zaten cogu yurtta yoktur oyle bir şey

• quote:

Orijinalden alıntı: Homer Simpsonn

quote:

Orijinalden alıntı: Tony Stark

niye bu kadar geride bu sene bu konu

neyse hazırlıkla ilgili sorusu olan alıntılayabilir.

Ben uolp ile okuyacagim hazirlik sinavinin ve kurlarin belirlenmesini digerlerinden farki var mi

uolp la ilgili bilgim yok da diğerleri derken neyi kastettin
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknight5834

Evet, İTÜ yurtları ile KYK yurtlarının başvuruları ayrı.

Şimdi sadece kaliteye bakacaksak Gölet Yurtları'nı öneririm.

Vadi Yurtları'nda banyo ve tuvalet koridorda ortak kullanımda. Diğer yurtlar kadar lüks olanak yok bunda; fakat en ucuz İTÜ yurdu. Gerçi en ucuz İTÜ yurdu olmasına rağmen, İTÜ yurtlarına her yıl gelen zamlarla bu sezonki aylık ücreti 285 TL'yi buldu. Gölet Yurtları'nın aylık ücreti bu sezon 600 küsur TL.

Sadece kaliteye bakacaksak sana Gölet ve Gök yurtlarını söylerim tabii; ama fiyat/kalite oranı açısından Vadi Yurtları'nı öneririm.

Yurt olanakları ve yurt ücretleri için yurtburs.itu.edu.tr sayfasındaki "Yurt" menüsünü kurcalayın.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.