Şimdi Ara

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ BİRLİĞİ [2019 GİRİŞLİLER] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
15
Favori
37.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya okul 19 eylülde başlıyo oryantasyonun bir ay sonra 14-15 ekimde olması garip değilmi
  • Laptop icin ek para istemeleri
  • BULLSHIT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sonuç mesajı hala gelmedi, okul panosuna ne zaman asılır + kitap felan alıcazmı alıcaksan nerden alıcaz, bilgisi olan varmı?
  • Merhaba :D
    Siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler
  • leptoplar vasat satmak en iyisi yerine gtx ekranlı sağlam leptoplar alınabilir yada benim gibi macbook pro :P

aldım leptopu i5 6200u işlemcili 4 GB ram intel 520 ekran kartı. küçücük leptop touchpadi berbat parmağım takıla takıla sürüleniyor. ses çıkış yeri leptopun tam altında ortalarda yani kucağınızda ses çıkmaz leptopun özelliği sadece su geçirmezlik zaten üniversitede derste hocalar üstüne su döktürcelermiş. sadece ssd takılı içinde 112 gb hafızası var
  • 300 neden alıyolarmıs ?

bide oyle satma gibi bi secenegimiz varmı ?
  • kaporaymis mezun olunca geri vereceklermis

• 5 yıllık kapora mı alınır ya :D
  • onu onlara sor dicem ama her şeye cevapları var müşteri hizmetleri gibiler
  • STEP SINAVINI GEÇTİM BEYLEEEEEEEEEERRRRRRRRRRR HAHAHAHAHHAHHAHAHAHAH.

Hem de hiç ingilizce eğitim almamıştım o 3 günlük kursa değin.

Size diyeceğim odur ki hocalar sizi bırakmaya uğraşmıyor geçirmeye uğraşıyor.Şu an okula tam burslu gelmemin avantajını kullanamamış olsamda okul gayet iyi gidiyor.
  • Vay be o kadar iyi ingilizcen, bana daha DBS sonucu bile gelmedi...
  • Aha mesaj attılar PIN Alt-orta düzey (Düzey 2) - Pre-Intermediate çıktı orta düşük :D keşke dinlemeyi iyi dinleyip bi kaç soruyu emin olmadan işaretlemeseydim bu arada dersler 9'da değil 10'da başlıcakmış 9 eylül'de de ders programı belli olucakmış.
  • ben simdi ders secimi isini nasil halledicem arkadas yardimci olabilecek var mi
  • Beyler ben Upper İntermediate(4.) seviyedeyim yani iki tane sınava girip bitirebilirim. Acaba ikinci dönem bölüme geçiliyor mu, yoksa bir seneye uzatabilir miyim(ikinci dile çalışmak için.)? Bilgisi olan pmden ulaşabilir. Ayrıca verecekleri laptop satılabiliyor mu?
  • bende bilgisayarı baştan küçümsedim de piyasa değeri 4000 5000 civarında misal:http://www.lenovomarket.com/ThinkPad-X260-i5-6200U-4GB-500GB-W10-Pro-64bit,PR-840.html verdikleri ile sadece sabit diski farklı bize verilen daha düşük hafızalı ama SSD (bu arada donanım habere ve şehire yeni kayıtım bölüm uluslararsı ilişkiler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astunali -- 8 Eylül 2016; 3:22:26 >
  • ben de psikoloji bolumundeyim ingilizce

• bende 3. kurdayım orta düzey ingilizce. inşallah adam akıllı ingilzice öğretirler
  • ahmtedp kullanıcısına yanıt
    tek dönemde bitirirsen ikinci dönem lisansa geçebilirsin irregular öğrenci olmuş oluyorsun.

bu arada üstteki arkadaşa cevap olarak ta dert etme okulun iyi olduğu nadir yönlerden biridir hazırlıkta öğretilen akademik ingilizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthFourier -- 8 Eylül 2016; 14:48:21 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.