Şimdi Ara

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ BİRLİĞİ [2019 GİRİŞLİLER] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
15
Favori
37.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ahahaha galiba yurt dışındaki bir üniversitenin sınavıydı şimdiden başladılar geçirmeye :D
  • Arkasaşlar kalacak yer sıkıntım var yurda başvurdum ama adam pek umut verici konuşmadı
    Karşıda yada avrupa yakasında ulaşımı kolay olacak bir yurt olur öğrenci apartı bilen var mı yardımcı olacak varsa çok iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kayıt günü girdiğimiz sınavın sonuçları nezaman nerden açıklanacak bilgisi olan varmı
  • STEP için mail atmam gerekiyordu, 3 saat geç attım problem olur mu sizce?

• 2016li girisliyim. Endustri muhendisligi

• quote:

Orijinalden alıntı: PhaseEdge

2016li girisliyim. Endustri muhendisligi

Hayırlı olsun, tebrik ederim, ilk mesaja ekledim ismini.
  • Bu kayıt olurken girdiğimiz sınavın sonuçları ne zaman açıklanır acaba :(
  • Çoktan açıklandı ben step sınavına hak kazandım.Ama hazırlıgi gecme sinavi veya duzey belirleme sinavi sonucunda belli olacak sınıflar henüz açıklanmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhaseEdge -- 28 Ağustos 2016; 0:10:00 >
  • PhaseEdge P kullanıcısına yanıt
    nerden bakiyoruz

• Üniversitenin sana verdiği e-mail adresini kontrol et ama step sınavına hak kazansaydın direk ararlardı zaten.Beni direk aradılar şahsen.
  • PhaseEdge P kullanıcısına yanıt
    birsürü sitesi var elimdede 3 tane felan kullanıcı adı var hangisiyle nereye gireceğimi bilmiyorum üniversitenin verdiği email adresine nasıl bakacağım
  • .....@std.sehir.edu olan gmail adresin ordan girip bakiyosun sifresi de 3. yerdeki sifreydi sanirsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhaseEdge -- 29 Ağustos 2016; 23:53:27 >
  • DH Şehir Üniversitesi Whatsapp Grubuna katılmak isteyenler özelden tel no. yazabilir. Giriş yılı farketmez.
  • Vay be işi çok ilerletmişsiniz. Ben 2010 girişli ilk mezunlardanım Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Bizim zamanımızda kimse yoktu. Ama görüyorum sayfa bayağı aktif ve organize tebrik ederim.

• ogzhnbahadir O kullanıcısına yanıt
    şuan çalıştığınız bir yer var mı
  • Henüz işe girmedim askerlik yaptım bu sene. Onu aradan çıkarmak büyük rahatlık

• Danışman hocam belli olmuşta bu hangi sınıfa düştüğüm hala maile gelmedi ne zaman gelir hangi kurdan başlıyacağım ve Benim ders seçimi yapmam gerekiyor mu hazırlıkta, Oryantasyonda laptopları verceklermiş o ne zaman ?
  • Hocam peki bu hazırlıkta kullancağımız kitapları ne zaman, nerden alıcaz okul başladıktan sonra mı öncemi alıcaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: warrock1nq

Danışman hocam belli olmuşta bu hangi sınıfa düştüğüm hala maile gelmedi ne zaman gelir hangi kurdan başlıyacağım ve Benim ders seçimi yapmam gerekiyor mu hazırlıkta, Oryantasyonda laptopları verceklermiş o ne zaman ?

Ders seçimleri, ders programları, akademik danışmanı vs. bu tarz bilgileri sap.sehir.edu.tr adresinden öğrenebilirsin
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.