Şimdi Ara

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ BİRLİĞİ [2019 GİRİŞLİLER] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
15
Favori
37.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bişi sorucam laptopu kayıttamı veriyolar yoksa okul açılıncamı eger okul açılınca vericeklerse gidip kendime bi laptop alıcam bilen acil cevaplayabilirmi
  • murat yyy M kullanıcısına yanıt
    aynen bende sormuştum dersler başlayınca dediler. bende leptopumu satıcam msi ge60 0ND 1800TL ye :D
  • Ya emre diyosun 16000 bini 20000 bin ödetmezler diyede kardeş eğer burayı yazıcak adamın 16000 tl'lik limiti olan kredi kartı yok ise bu adam öğrenim kredisi çekmek zorunda başka bi ödeme şekli yok sende biliosun vermessen parayı kayıt yok ve o öğrenim kredisini 16000 tlyi 36 ay yapıyolar iyice faiz için 36 ay sonunda 20000 tl olarak dönüyo ve bunu her yıl çekmek zorundasın biraz gerçekleri konuşalım lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ted

Laptopu satamazsin bide diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C05AA6244 -- 23 Eylül 2016; 0:58:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dedexkadir D kullanıcısına yanıt
    World e 12 taksit var tercih bursu vs aylık 1200 liraya geliyor hocam öğrenim kredisi adı üstünde kredi sen kredi alınca 16000 lik bunun peşin indirimi oluyor ama sonuçta kredi çekiyorsun
  • yok bana verilen leptopu satmicam. kendi leptopumu satıcam 1800TL ye
  • Bu yıl 12 taksit imkanı gelmiş galiba en azından daha rahat ödenebilir yayaraktan arkadaşlar bide laptop satılamıyor ama kayboldu deriz bişi deriz gereksiz bi laptop cünkü babamda var
  • leptopun tam modelini biliyormusunuz hocam işlemcisi felan
  • Hocam bakmıştımda modelini hatırlamıyorum

4gb ram
    500 gb hdd
    i5 in bir işlemcisi ama sonu u la bitenlerden ram işlemcisi yetersiz ram takviyesi birde hdd yerine ssd konulursa en azından hızlı olur ama yani mail bakmak için kod yazmak için gibi bi pc geldi bana en fazla dizi izlersiniz
  • 128gb ssd li versiyonunu vericez dediler facebook yorumunda
  • Hmm ben görmedim ama hocam ben satıp bir şekilde masaüstü pcim için kaynak oluşturmak istiyorum :D Kendi laptopum var benim
  • aynen mantıklı. bende o ssd yi kendi leptopuma takarım belki :p
  • Mantıklı. Satarsam bende ekran kartı alıcam o parayla :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedexkadir

Ya emre diyosun 16000 bini 20000 bin ödetmezler diyede kardeş eğer burayı yazıcak adamın 16000 tl'lik limiti olan kredi kartı yok ise bu adam öğrenim kredisi çekmek zorunda başka bi ödeme şekli yok sende biliosun vermessen parayı kayıt yok ve o öğrenim kredisini 16000 tlyi 36 ay yapıyolar iyice faiz için 36 ay sonunda 20000 tl olarak dönüyo ve bunu her yıl çekmek zorundasın biraz gerçekleri konuşalım lütfen

"Öğrenim ücreti sadece, Üniversitemizle Üye İşyeri Sözleşmesi imzalayan bankaların kredi kartlarına ilave taksit kampanyaları ile yıllık ödemede Bonus 8, Paraf 12 ve World 12 taksit, dönemlik ödemede ise Bonus 6, Paraf 8 ve World 8 taksit imkânı ile ödenebilir.

Öğrenim ücretinin yıllık peşin veya kredi kartı ile tek çekimde ödenmesi durumunda %5, dönemlik peşin veya kredi kartı ile tek çekimde ödenmesi durumunda %2 peşin ödeme indirimi uygulanmaktadır."

Sorununu şimdi daha iyi anladım. Üniversite, kredi kartı olmayan kişiler için senet ile ödeme sistemini getirmeli... Ayrıca, kredi çektiğinde uygulanan faiz ise üniversiteyi bağlamaz. En iyisi Halkbank'tan paraf kredi kartı için başvurman, çünkü en iyi taksit imkanı paraf kartlara veriliyor diye biliyorum.
  • Kaydı yaptık 2 de sınava gireceğim :D
  • eylülde kyk öğrenim kredisi başvuruları başlayacak bence başvurun sıkıntı çekmezsiniz
  • Eylülde mi hocam kesin mi
  • eylül ayında diye gördüm şuan sadece yurt başvuruları açık zaten eylül ayında sitede başvurular açılır heralde
  • Ya ocak yerine parayı eylül ekimde alsak cok iyi olur :D hocam sınava girdiniz mi girdiyseniz nasıl geçti
  • SANAYİ BORUSU SAĞLAM
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.