Şimdi Ara

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ BİRLİĞİ [2019 GİRİŞLİLER] (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
15
Favori
37.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atlantis97

Beni de ekleyebilirsiniz bilgisayar mühendisliği %50

Tebrikler, hayırlı olsun. İsminizi ilk mesaja ekledim

Bir arkadaşımız daha var okulu kazanan onu da ekliyorum. @DhEmre2-0 Tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutkeke

Öğrenci Tanıma Formu,
    1:Ön kayıt mı oluyor ?
    2:Link ne zaman aktif olur ?

7. Öğrenci Tanıma Formu

Öğrenci Tanıma Formu; SAP öğrenci portalında yer alan, üniversitemizde öğrenim göreceğiniz süre içerisinde kullanılacak kişisel bilgilerinizin yer aldığı formdur.

Öğrenci Tanıma Formu'nu doldurmak için önceliklehttps://my.sehir.edu.tr/Pages/GetYourPassword.aspx linkini kullanarak TC Kimlik numaranız ve doğum tarihiniz ile birlikte giriş yapmalı ve geçici şifrenizi oluşturmalısınız.

Edindiğiniz şifre ile birliktehttp://sap.sehir.edu.tr/irj/portal linkini kullanarak SAP Öğrenci Portalına erişebilirsiniz.

* Üniversitemize kayıt hakkı kazanan tüm öğrencilerimize kişisel hesap bilgileri tahsis edilmiştir. Geçici şifrenizi oluşturduktan sonra giriş yaptığınız alanda öğrenci numaranızın, std uzantılı e-mail adresinizin ve SAP öğrenci portal giriş bilgilerinizin bulunduğu alana giriş yapılacaktır.

Bu bilgileri daha sonra kullanacağınızdan mutlaka kayıt etmeniz gerekmektedir.

http://www.sehir.edu.tr/Pages/UniversiteyeKayit/2014-2015/2014_2015.aspx

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beşiktaşlı emre -- 28 Temmuz 2015; 19:42:41 >
  • Bilgisayar mühendisliği %50 burslu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğrenci tanıma formunu doldurdum.
    Başka bir şey yapmalı mıyım ?
    (Belgeler tamamdır.)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • römercan kullanıcısına yanıt
    Oneriyorsunuz yani sagolun ozaman :)

• beni de alın Sinema Tv (Tam Burslu)

yalnız bu yemek bursu ne kadar oluyor??
  • Troeessrr T kullanıcısına yanıt
    Öneri durumu hangi üniversite ile karşılaştırıldığına göre değişir hocam ama ben memnun olduğumu söyleyebilirim önceden de belirttiğim gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: kapramci1

Bilgisayar mühendisliği %50 burslu

Tebrikler, hayırlı olsun. Şehir'e hoşgeldiniz. İlk mesaja isminizi ekliyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: Umutkeke

Öğrenci tanıma formunu doldurdum.
    Başka bir şey yapmalı mıyım ?
    (Belgeler tamamdır.)

http://www.sehir.edu.tr/Pages/UniversiteyeKayit/2014-2015/2014_2015.aspx Burada yazılan gerekli şeyleri yaptıysanız, geriye bir şey kalmıyor hocam.

quote:

Orijinalden alıntı: JeanGranger

beni de alın Sinema Tv (Tam Burslu)

yalnız bu yemek bursu ne kadar oluyor??

Hayırlı olsun. Tebrikler, Şehir'e hoşgeldiniz. İsminizi ekliyorum ilk mesaja. Yemek bursu 500-600 tl civarı olabilir emin değilim, ayrıntılı bilgi için okulu arayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beşiktaşlı emre -- 2 Ağustos 2015; 16:03:38 >
  • Şehir'li arkadaşlar Şehir hakkında bilgi verebilir mi kendi gözlerinden Şehir nasıl bi yer??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kapramci1 -- 2 Ağustos 2015; 23:40:50 >
  • Bu gün okula kayda gittim çok ufak geldi bana lise 5 gibi hissettim hadi hayırlısı. Bilgisayarları ne zaman vericekler ?
  • out0fsociety O kullanıcısına yanıt
    Hocam kayit islemi hakkinda bilgi verir misiniz biraz? Askerlik kağıdı, sabıka kağıdı, sonuç belgesi ve yerleştirme belgesi, diploma, fotoğraf tamam. Öğrenci tanıma forumunu da doldurdum. Daha baska bir eksik var mi acaba? Birde ingilizce duzey belirleme sınavına saat kacta girip çıktınız acaba?

• DhEmre2-0 D kullanıcısına yanıt
    ben dün kayıt yaptırdım. eksik belge kalmamış seninkinde. ingilizce sınavı 4 te başladı 50 dk sürdü
    4de başladı 50 dk sürdü kolay gibiydi değişik bi yer ya dediğim gibi lise 5 gibi bakalım nolcak :D
  • out0fsociety O kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam anladim. Acaba kayit islemleri ne kadar sürüyor. Ben sabah gider kaydımı yaptırırım akşamda gider sinava girerim böyle düşündüm. Cok sira oluyor mu acaba?

hiç gerek yok ben kendi yaptığımı söylim. saat 15.15 gibi bi saatte orda oldum hemen hallediyorsun zaten ama benim tam burslu olduğu için ödeme ile ilgili bi bölüme girmedim ve cok kısa sürdü iki kere gitmene gerek yok yani. saat 4te bitiyor o saate yakın git hallet sınava gir cık derim ben
  • Değerli ŞEHİR'liler,

2015-2016 Akademik Yılı konukevi başvuruları için 7 Ağustos 2015 Cuma gününün (bugün) son gün olduğunu ve başvurularınızıhttps://my.sehir.edu.tr/Pages/Duyurular/2014_2015/KonukeviBasvuruveOdeme.aspx?PageID=2408&MenuID=2422 linki üzerinden yapabileceğinizi hatırlatır, iyi tatiller dileriz.

Konukevleri

• Yurt sonuçları ne zaman açıklanacak haberiniz var mı ?

• Tercihimi endüstri mühendisliğinden yana kullandım. Birkaç sorum olacaktı, yardımcı olursanız sevinirim. Açıklanan ders programı sayfasında Critical Reading & Writing in Turkish I 1,2,3... diye devam ediyor. Bunları biz seçebiliyor muyuz yoksa rastgele mi geliyor. Bir de kendi ders programımızı my.sehir.edu.tr adresinden görebiliyor muyuz, görüyorsak nasıl oluyor ?
  • ayarslaner A kullanıcısına yanıt
    Endüstri Mühendisliği ders programı
    http://www.sehir.edu.tr/Pages/Akademik/Bolum.aspx?BID=14

Birden fazla section olan derslerde dilediğini seçebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.