Şimdi Ara

İstanbul Park Bisiklet Günleri (6 Ekim) Giriş Ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.intercitypark.com/etkinlikler/06-ekim-2013-intercity-istanbul-park-pist-gunleri/

6 Ekim Pazar günü saat 06.00-10.00 arası İstanbul Park pisti ücretsiz olarak tüm bisikletçilere açık olacak.

Çok güzel bir organizasyon. İmkanı olan katılmalı kesinlikle.

• Adem sana yakın gidersin sen :)
  • zdbrg kullanıcısına yanıt
    Zaten facebooka yazdım aynen.

"Bu sefer siz gelin bakalım buralara oh bana yakın ne de olsa". Pedallayın bakalım..

Bu arada sağlığın nasıl acil şifalar dostum.. Görüşmek isterim uygun bi zamanda inşAllah.

Mesafe bana taş çatlasa 10-15km uzak.

Vay be güzelmiş. ..

http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0stanbul_Park

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19232E7C9 -- 26 Eylül 2013; 0:44:32 >

• Birkaç haftaya yavaştan sahalara dönmeye başlıyorum :)

Piste gelmek isterdim de terste kalıyor. Direkt bisikletle de gitmek zor zaten Kurtköy tarafları hep rampa bildiğim kadarıyla. Direkt otobüs ayarlansa iyi olur.
  • zdbrg kullanıcısına yanıt
    Ters hem de çok ters. 30-40 km mesafae var dönüş çok zor olur. Piste pedal basacak enerji kalmaz.
    5km de pist zaten çok yorar havada malum soğuk olabilir. Otobüs şart.!

Güzel bi mekana benziyor. Pedallamak çok keyif verecek.

• bence cumhurbaskanlıgı bisiklet turunun bir etabi burda yapilmali.. en basindan beri dusunurdum orda bisiklet surebilmeyi.. cok iyi karar..
  • Biz arkadaşla avcılardan gelicez arkadaşlarımıızdan orda oturan varmış cumartesi orda kalıcaz sabahdan piste gelicez dönüşümüz çok zor olacak gibi geliyor ama :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.